Zaloguj się Załóż konto
bham.pl Wiadomości Wielka Brytania Cudem odzyskała pieniądze, które przypadkowo wyrzuciła do śmieci
Cudem odzyskała pieniądze, które przypadkowo wyrzuciła do śmieci
   sledzik    Wykop    Gwar    Facebook   
Mieszkanka Black Country, która przypadkowo wyrzuciła na wysypisko śmieci ponad 1 tys. funtów, zalała się łzami szczęścia, gdy z pomocą pracowników placówki, udało się jej odnaleźć zgubę.

Kobieta, która nie chce, aby ujawniono jej tożsamość, zjawiła się w Household Recycling Centre na Shidas Lane w Oldbury, by pozbyć się kilku worków ze śmieciami zebranymi po udekorowaniu sypialni jej dziecka. Nie była świadoma, że jednocześnie z odpadkami, wyrzuca na śmietnik również 1040 funtów w gotówce, które przypadkowo trafiły do worka. Spanikowana pojawiła się następnego ranka przed bramą śmietniska, zanim jeszcze zostało otwarte, aby podjąć desperacką próbę odzyskania pieniędzy.

Po niemal trzech godzinach bezowocnych poszukiwań, kiedy już się wydawało, że kobiecie nie uda się namierzyć gotówki, banknoty zostały odnalezione. Owinięte gumką, leżały na dnie kontenera.

Zadowolona z pomyślnego zakończenia poszukiwań, kobieta uściskała pomagających jej pracowników Serco. Aby wyrazić swoją wdzięczność, przyniosła im później puszkę herbatników oraz samosy.
poniedziałek, 08 stycznia 2018 07:34
 


Komentarze 

+2 #1 greg2904 2018-01-08 15:38
no to zaszalala

Czytaj poprzedni artykuł:
Polacy ruszyli po pieniądze. Dostaje się nawet £3000 na osobę.
  Czytaj następny artykuł:
Polska nie będzie musiała płacić? Juncker przeciwko sankcjom


Montaz anten satelitarnych