Zaloguj się Załóż konto
bham.pl Wiadomości Wielka Brytania UWAGA! Wystartowały wypłaty dla Polaków mieszkających w UK. Aż po 2.5 tysiąca funtów na osobę.
UWAGA! Wystartowały wypłaty dla Polaków mieszkających w UK. Aż po 2.5 tysiąca funtów na osobę.
   sledzik    Wykop    Gwar    Facebook   

Wraz z nowym rokiem wystartowała nowa pula pieniędzy na zwrot opłat za prowadzenie konta bankowego w UK oraz ubezpieczenia PPI. Wypłata pieniędzy, zwrot kosztów, odszkodowanie i rekompensata wypłacona jest każdemu z poszkodowanych klientów, czyli osobom, od których przez lata pobierane były nielegalne opłaty bankowe. Do rozdysponowania jest 300 milionów funtów. Do kogo trafią te pieniądze?

Wypełnij formularz i sprawdź w 10 sekund, czy należy Ci się zwrot opłat z banku UK
Kliknij TUTAJ aby sprawdzić czy i kiedy otrzymasz pieniądze >>>

Kto otrzyma pieniądze? Czyli nawet 2.5 tysiąca funtów i więcej
Przez lata brytyjskie banki naciągały swoich klientów na miliony funtów. Opłaty pobierały za ubezpieczenie PPI dodawane do kart kredytowych czy pożyczek oraz za prowadzenie konta bankowego w UK. Większość ze sprzedawanych usług bankowych okazała się niedopasowana do potrzeb klienta, sprzedawana podstępem lub dodawana do podstawowych usług bez wiedzy i pozwolenia klienta.

Teraz banki, które dopuściły się tzw. sprzedaży w złej wierze, muszą słono za to zapłacić. Szacuje się, że każdemu z oszukanych klientów przysługuje nawet 4 tysiące funtów na osobę w przypadku zwrotu opłat za prowadzenia rachunku bankowego. Jeszcze większe kwoty należą się tym, którzy przez lata płacili ubezpieczenie PPI dołączane do kredytu. Jak mówią specjaliści z Harvard Claims , w tym przypadku najwyższe zwroty sięgają 8 - 9 tysięcy funtów.

Policz, ile funtów możesz odzyskać

Kliknij TUTAJ aby wyliczyć ile otrzymasz >>>


Jak starać się o zwrot opłat za prowadzenie konta bankowego?

Wysokie kwoty zwrotów sprawiają, że Polacy masowo zgłaszają się do banków po swoje pieniądze. Wysyłane samodzielnie wnioski często jednak wracają z decyzją odmowną. A to jak dowiadujemy się od Harvard Claims, oznacza, że droga do zwrotu pieniędzy może być zamknięta. Przyczyn odrzucenia wniosku przez bank jest wiele. Stąd też tak ważne jest odpowiednie jego przygotowanie i profesjonalne podejście do rozmów z bankiem. Takie usługi wraz z kompleksowym opracowaniem wniosku oferuje Harvard Claims. Firma może pochwalić się ponad 92% skutecznością. Jej klienci odzyskują średnio nawet 2.5 tysiąca funtów, przy czym zwrot jest uzależniony od ile lat posiadamy płatne konto bankowe i wysokości płaconych co miesiąc składek.

Złóż wniosek i odzyskaj nawet 3000 funtów  

Kliknij TUTAJ aby odebrać utracone pieniądze >>>


Procedura odzyskiwania opłat za prowadzenie konta bankowego trwa ok. 8 tygodni. W przypadku pozytywne rozpatrzenia wniosku pieniądze wpływają bezpośrednio na rachunek właściciela. Strącając się o zwrot opłat za prowadzenie konta bankowego, nie ponosi się ryzyka na nieprzyjemności z bankiem, cofnięcie kredytu, odbiór karty kredytowej czy zamknięcie konta.

Chcesz uzyskać bezpłatną poradę dot. zwrotu opłat za prowadzenie konta lub ubezpieczenie PPI? Zadzwoń 0146 092 02 78 lub wypełnij formularz zgłoszeniowy na stronie harvardclaims.co.uk aby dowiedzieć się ile zwrotu otrzymasz


Kliknij TUTAJ aby odebrać pieniądze >>>


 Artykuł Sponsorowany

poniedziałek, 05 lutego 2018 16:00
 Czytaj poprzedni artykuł:
Film pomagający dzieciom przygotować się do operacji przetłumaczono na polski
  Czytaj następny artykuł:
Imigranci z UE dziesięć razy bardziej produktywni niż młodzi Brytyjczycy