Zaloguj się Załóż konto
bham.pl Wiadomości Wielka Brytania Tego jeszcze nie było! Teraz OTRZYMUJE SIĘ aż po 2359 funtów na każdego Polaka mieszkającego w Anglii
Tego jeszcze nie było! Teraz OTRZYMUJE SIĘ aż po 2359 funtów na każdego Polaka mieszkającego w Anglii
   sledzik    Wykop    Gwar    Facebook   

Mieszkając i pracując w Wielkiej Brytanii, konieczne jest posiadanie konta bankowego. Konto to jednak może być przyczyną problemów, a dokładnie upływu środków na nim zgromadzonych. Szacuje się, że ponad 70% Polaków posiadało płatne konta w bankach brytyjskich. Większość z nich prawdopodobnie została założone w wyniku tzw. otwarcia w złej wierze. Teraz osoby te mogą starać się o odzyskanie nadpłat z tytułu poniesionych kosztów, odszkodowanie i rekompensatę. Wysokość może wynosić aż 3 tysiące funtów od jednego konta.


Sprawdź w 10 sekund ile pieniędzy otrzymasz >>>


Komu należy się zwrot opłat za prowadzenie konta bankowego w UK?
„Zwrot opłat bankowych należy się prawie każdemu, kto posiada płatne konto w brytyjskim banku, czyli tzw. PBA” – mówi Pani Paulina z Harvard Claims. Konto to musiało zostać założone w wyniku tzw. sprzedaży w złej wierze. Z nią do czynienia mamy, jeśli pracownik banku w czasie zakładania rachunku    • nie poinformował o tym, że będzie on płatny,

    • zataił wysokość opłat

    • nie wytłumaczył w pełni lub w ogóle co otrzymujemy w ramach prowadzenia rachunku bankowego

    • lub nie sprawdził, czy dodawane do konta usługi są tymi, z których klient będzie mógł skorzystać.

    • do tego dochodzi wiele innych powodów związanych z prowadzeniem konta


O nielegalnie zakładanych kont mówimy również w przypadku, gdy bank przekonywał, że dzięki PBA będzie można łatwiej uzyskać kredyt, pożyczkę czy kartę kredytową, odmawiał zmiany konta na bezpłatne lub uznał, że nie może założyć bezpłatnego konta. Każda osoba, która spotkała się z takim działaniem banku w UK, może teraz odebrać swoje pieniądze. Zwrot jest możliwy bez względu na to, czy konto jest aktywne, czy też nie oraz niezależnie od tego, czy mieszka się aktualne na terenie UK, czy też nie.


ODBIERZ nadpłacone funty >>>


Ile można odzyskać za prowadzenie konta bankowe w UK?
Wysokość wypłaty w ramach zwrotu nadpłat za prowadzenie rachunku bankowego uzależniona jest od jego rodzaju, czasu posiadania konta oraz wnoszonych co miesiąc opłat. Te mogły wynosić od 5 do 25 funtów miesięcznie, co oznacza, że rocznie bank bezpodstawnie pobierał od większości swoich klientów ok. 300 funtów. Z danych firmy Harvard Claims wynika, że wiele zwrotów to te obejmujące od 2 do 4 tysięcy funtów. Aby jednak móc cieszyć się dodatkową gotówką, konieczne jest zwrócenie się do banku ze specjalnym wnioskiem. Wypełniany jest on w języku angielskim i wysłany do rozpatrzenia. W przypadku złego wypełniania dokumentu lub jego nieodpowiedniego umotywowania zostanie odrzucony, a szansa na zwrot pieniędzy znika bezpowrotnie. Stąd tak ważne jest, aby od początku podejść do procesu profesjonalnie. Takie podejście oferuje firma Harvard Claims, która pomaga Polakom w odzyskiwaniu opłat za prowadzenie kont bankowych w UK. Klienci, którzy skorzystali z ich usług, średnio w ciągu 2-8 tygodniu odbierają już swoje funty.


Harvard Claims pomaga w odzyskiwaniu opłat za prowadzenie konta bankowego w UK oraz ubezpieczenie PPI. Firma działa w oparciu o zasadę „no win no free”.

Dowiedz się więcej na harvardclaims.co.uk

Odbierz swoje funty w 3 prostych krokach - zrób to jeszcze dziś!

Kliknij TUTAJ aby odebrać pieniądze >>>Artykuł sponsorowany
poniedziałek, 12 lutego 2018 16:00
 Czytaj poprzedni artykuł:
Pancake Day
  Czytaj następny artykuł:
Heroina na receptę, czyli nowy pomysł na zwalczanie przestępczości w West Midlands