Zaloguj się Załóż konto
bham.pl Wiadomości Wielka Brytania Polka dzwoniła na 999 i obrażała pracowników
Polka dzwoniła na 999 i obrażała pracowników
   sledzik    Wykop    Gwar    Facebook   
Polka dzwoniła na numer 999 i obrażała pracowników NHS. Nazywała ich "angielskimi idiotami" i obarczała winną za śmierci swojego dziecka.

33-letnia Monika Osińska wykonała ponad 100 połączeń telefonicznych w ciągu dwóch tygodni. Obrażała operatorów nazywając ich "angielskimi idiotami", krzyczała przez telefon: "Głupia Angielko, dlaczego umarł mój syn?", do jednej z nich powiedziała "ty głupia angielska suko" – pisze Daily Mail.

Ostatecznie została zablokowana z powodu ogromnej liczby połączeń. Policja wytropiła ją i ostrzegła, ale kobieta nie przestawała dzwonić i stawała się coraz bardziej agresywna. W końcu sprawa trafiła do sądu.

W sądzie okazało się, że Monika Osińska niedawno straciła dziecko, a za jego śmierć obwiniała NHS. Kobieta twierdziła, że była załamana i piła alkohol i nie pamięta by wykonywała połączenia. Całkowity koszt połączeń na 999 obliczono na ponad 400 funtów.

Sąd w Manchesterze skazał Polkę na sześć tygodni pozbawienia wolności w zawieszeniu na rok i zalecono podjęcie programu terapii dla kobiet, które straciły dziecko.
sobota, 21 kwietnia 2018 08:21
 


Komentarze 

-16 #1 adam806 2018-04-21 12:05
A co nie prawda jest ze anglicy sa .......
+21 #2 xxxx 2018-04-22 10:22
Adam jeśli jesteś tutaj nieszczęśliwy i otaczają Cię sami ...... to po co tutaj przebywasz w każdej chwili możesz się spakować i wyjechać. Każdy komentarz jaki piszesz pod artykułami na bham.pl jest w negatywnym tonie. Ciekawe dlaczego jeśli Anglicy są takimi ...... to dlaczego my przyjechaliśmy pracować do Anglii, a nie oni do Polski.
+37 #3 adam806 2018-04-23 10:53
xxx - jakbys nie zauwazyl. Ale gdy tylko sie cos stanie to sa obwiniani my - Polacy !!! Wystarczy ze sa polacy ktorzy cholernie wielbia anglikow ! Tak kazdy moj komentarz jest bardzo negatywny a dlaczego bo nie chce zeby nami Polakami wycierali sobie dupsko angole ! Tak przyjechalem 14 lat temu do uk za praca wiadomo jak bylo nascie lat temu w pl. Ale to co dzieje sie teraz po brexicie i moze troche wczesniej to boli czlowieka ze wielu z nas wchodzi centralnie w dupe angolom a pozniej ci psedo koledzy leja polakow!!! Wiec pytam czy Ty to popierasz ??? Kiedys czytalem w gazecie ze zlapano zlodzieji czy cos w tym stylu i od razu podano ze to polacy !!!!!!! chociaz nazwiska nie wskazywaly na to. Pozniej prostowali ze to ze wschodniej europy bulgarzy czy slowacy !!!! Do kuxwa dlaczego mam bacznie sie przygladac ze zawsze pada slowo POLAK !!!! A my polacy wcale sie razem nie trzymamy na obczyznie jak widac wyzej na minusy i teksty to wracaj do pl !!! Zal mi tylko ludzi ktorzy za wszelka cane chca miec przyjaciol w anglikach. Tylko cofnijcie sie do konca 2 wojny swiatowej i kto byl na defiladzie - tylko nas POLAKOW POMINIETO !!!!
+12 #4 black1978 2018-04-23 14:17
uwielbiam osoby wstawjajace komentarze: ''jak ci sie nie podoba to wyjedz''To taki troche ''wujek dobra rada''
Dziekujemy za bardza dobra rade wuju.Pycha!!
-22 #5 xxxx 2018-04-23 18:32
Ja nikomu nie mówię żeby wracał do Polski, co do wycierania sobie "dupska" Polakami to w ilu krajach mieszkales poza Polską i Anglią? Bo ja mieszkałem między innymi w Niemczech i Austrii tam poczułem co to jest wrogość wobec Polaków. Tak mam wiele kolegów Anglików, Rumunów, Polaków, ale też mam wielu wrogów wśród tych nacji. W każdej nacji są ludzie wartosciowi. Żaden mój kolega nie ważne od narodowości nigdy mnie nie uderzył co więcej nawet mnie nigdy nie obraził. Kiedyś też uważałem Anglików za ...... ale poznałem wielu wartościowych ludzi wśród nich tylko trzeba się na nich otworzyć i dać im szanse. No i oczywiście nikogo wartościowego nie poznasz w pabie, albo fabryce.Ktoś też napisal, że Anglicy okradli cały świat z
-21 #6 xxxx 2018-04-23 18:40
Nie wiem dlaczego ale nie poszła cała wypowiedź. Ktoś napisal, że Anglicy okradli cały świat zgadza się, ale Polscy też świeci nie byli jakieś 500-700 lat temu byliśmy potęgą w Europie, ale kolejne pokolenia to wszystko roztrwonily i tak sobie można wiele rzeczy wypominać. Poza tym ja nikomu nie mówię żeby wracał do Polski, ale jeśli jest nieszczęśliwy w Anglii przecież jest są inne kraje gdzie można żyć. Ja byłem bardzo nieszczęśliwy mieszkając w Niemczech i wyjechałem stamtąd życie mamy tylko jedno i nie warto marnować swojego czasu na życie w miejscu gdzie jest się nieszczęśliwym.
+12 #7 black1978 2018-04-23 20:43
'' oczywiście nikogo wartościowego nie poznasz w pabie, albo fabryce''

XXX wytlumaczysz nam dlaczego?
-4 #8 xxxx 2018-04-23 22:50
black1987 źle się wyraziłem chodziło mi o to, że w fabryce masz mniejsze szanse spotkać kogoś na poziomie niż np. W bibliotece. Niestety 90% Anglików pracujących w fabrykach to "powolniacy" z serialu "Co ludzie powiedzą" i uważam, że my często mamy błędny obraz angielskiego społeczeństwa właśnie dlatego, że przebywamy wśród takich ludzi.
+2 #9 black1978 2018-04-24 09:16
''tacy ludzie'' to wedlug Ciebie jakis gorszy sort?
-4 #10 xxxx 2018-04-24 17:05
Nie wiem co masz na myśli pisząc "tacy ludzie" ale tak ludzie bez ambicji dla, których jedynym zainteresowanie m jest wyjście do pabu w weekend to dla mnie gorszy sort.

Czytaj poprzedni artykuł:
Meteorolodzy znowu zapowiadają śnieg
  Czytaj następny artykuł:
UE odrzuciła propozycje UK w sprawie granicy z Irlandią