Zaloguj się Załóż konto
bham.pl Wiadomości Wielka Brytania 1000 funtów na życie! Jak i za co je otrzymać?
1000 funtów na życie! Jak i za co je otrzymać?
   sledzik    Wykop    Gwar    Facebook   
Przez lata oszukiwały swoich klientów, teraz muszą za to słono zapłacić – brytyjskie banki zobligowane są do wypłaty rekompensaty za pobrane opłaty za prowadzenie konta. Sprawa dotyczy nie tylko obywateli UK, ale i Polaków, którzy mieszkają na terenie Wysp. Średnio po 1190 funtów może odebrać co drugi Polak pracujący w Anglii. Uzyskanie zwrotu jest szybkie i proste. Nie przegap swojej szansy i sprawdź jak odzyskać należne Ci pieniądze. Aby odzyskać funty, należy wystąpić z wnioskiem reklamacyjnym. Brzmi trudno? Wcale tak nie jest – teraz z pomocą Harvard Claims możesz go złożyć w ciągu 30 sekund. Zobacz jak to robić!

Złóż wniosek w 30 sekund >>>


Jeśli kiedykolwiek posiadałeś konto w którymkolwiek banku w Wielkiej Brytanii, najprawdopodobniej należy Ci się zwrot opłat za jego prowadzenie. Ten może wynieść nawet 4500 funtów. Aby odzyskać swoje pieniądze, musisz złożyć wniosek reklamacyjny. Nie wiesz jak to zrobić? Koniecznie zapoznaj się z poradami Harvard Claims.

Z Twojego konta miesięcznie znika kilka funtów i nie wiesz, dlaczego są one pobierane? Najprawdopodobniej jest to automatyczna opłata ściągana przez bank za prowadzenie konta. Może ona wynosić od 5 do 25 funtów miesięcznie. Te nielegalnie zostały złożone tysiącom osób.  Łańcuch nadużyć objął nawet 0,5 miliona Polaków. Ich opłaty bankowe piętrzyły się, a kwoty ciężko zdobywanych oszczędności topniały…, ale STOP teraz utracone funty można odzyskać i to wraz z niemałymi odsetkami.

Sprawdź w 30 sekund ile zwrotu otrzymasz >>>


Aby odzyskać utracone funty należy jednak złożyć wniosek reklamacyjny, bank sam z siebie nie wypłaci odszkodowania za prowadzenie konta. Cała procedura jest w pełni bezpieczna dla klienta i nie wiąże się z nieprzyjemnościami ze strony banku. W wyniku rozpoczęcia procesu reklamacji konto nie zostanie zamknięte, pożyczka cofnięta a limit na karcie kredytowej obniżony. Formalności z bankiem załatwia się w języku angielskim na specjalnych formularzach. I to właśnie jest dla wielu Polaków największy problem. Nieznajomość przepisów i specyfiki działania banków, a także słabe posługiwanie się językiem angielskim sprawia, że często rezygnują oni z należnych im funtów, bojąc się, że znowu zostaną przez bank oszukani.

Wylicz w 30 sekund należną kwotę zwrotu >>>

Harvard Claims – profesjonalista w odzyskiwaniu opłat bankowych


Z pomocą im przychodzi Harvard Claims. Za pośrednictwem formularza firmy dostępnego na stronie https://harvardclaims.co.uk o zwrot nielegalnie pobranych funtów możesz wystąpić już dziś. Od samego początku procesu reklamacyjnego zostaniesz objęty opieką polskojęzycznego konstanta, a wszystkie dokumenty i formalności, a także rozmowy z bankiem załatwi za ciebie specjalista Harvard Claims. Co najważniejsze za pomoc nic nie zapłacisz, wynagrodzenie firma pobiera dopiero po wygraniu sprawy, kiedy zwrot trafi na konto klienta.

Wylicz swój zwrot w 30 sekund >>>

Kliknij TUTAJ aby wyliczyć zwrot >>>Artykuł sponsorowany
poniedziałek, 11 czerwca 2018 16:00
 Czytaj poprzedni artykuł:
Bracia w ciągu 7 miesięcy włamali się do 61 domów
  Czytaj następny artykuł:
Trzy osoby oskarżone o usiłowanie zabójstwa kierowcy w Small Heath