Reklama: Polska Przychodnia Medical-Dent Alisha Supermarket CJC Furniture L.A.Transport
Promocja
Promy
Reklama: Google Promy
bham.pl Wiadomości Wielka Brytania 2014 rok przywitał nas wichurami i powodziami
2014 rok przywitał nas wichurami i powodziami
   sledzik    Wykop    Gwar    Facebook   
Drogi w Yardley zamieniły się w rwące potoki, kiedy w środę West Midlands odwiedziły ciężkie chmury deszczowe. I to jeszcze nie koniec złej pogody.

Duże obszary zostały nawiedzone przez porywiste wiatry i ciężkie opady deszczu w Nowy Rok – wichura wyrywała drzewa z ziemi, a samochody z trudem pokonywały zalane ulice, które wyginały się pod naporem wody. Kto jeszcze nie odczuł tego na własne skórze, nadal ma „szansę” – taka pogoda ma utrzymać się do końca miesiąca.

Eksperci z Met Office utrzymują, że przelotnych deszczy można spodziewać się dziś i sobotę, a w niedzielę będzie padać jeszcze mocniej.

To katastrofalne wieści dla miasta, o czym mieli okazję przekonać się kierowcy w środę. Station Road została zalana na wysokości posterunku policji Stechford, a samochody musiały przedzierać się przez wodę wysoką na wiele cali.

Dzień wcześniej rodzina z Birmingham szczęśliwie uniknęła śmierci i poważnych ran, kiedy drzewo o wysokości 30 stóp spadło na ich dom przy Kings Road, Kingstanding. Dach został uszkodzony, ale na szczęście trzem osobom przebywającym w budynku nic się nie stało. W innej części miasta emeryt musiał uciekać, kiedy dwa drzewa iglaste o wysokości 75 stóp każde, spadły na ogrodzenie jego domu przy Pine Close, Merridale i strąciły dachówki z dachu.
piątek, 03 stycznia 2014 07:43
 Czytaj poprzedni artykuł:
HMRC ujawniło najdziwniejsze wymówki podatników
  Czytaj następny artykuł:
Imigranci zmniejszą stawki płac - ostrzegają Laburzyści.


Montaz anten satelitarnych

Ankieta

Czy wrócisz do Polski jeśli UK wyjdzie z UE?
 
Global Centre
UWAGA:

Aby poprawnie przeglądać tę stronę, Twoja przeglądarka musi obsługiwać Javascript. Nie możesz też używać oprogramowania które zmienia zawartość strony.

Jeśli strona nie wyświetla się prawidłowo, wyłącz dodatki lub oprogramowanie blokujące prawidłowe wyświetlanie strony( np.: Adblock...) lub zmień przeglądarkę internetową.