Zaloguj się Załóż konto
bham.pl Wiadomości Wielka Brytania 21-letni rasista ponownie ukarany zakazem przebywania na ulicy, na której mieszka
21-letni rasista ponownie ukarany zakazem przebywania na ulicy, na której mieszka
   sledzik    Wykop    Gwar    Facebook   
Młody rasista został po raz drugi ukarany zakazem przebywania na ulicy, na której mieszka. Przyczyniły się do tego skargi sąsiadów i osób odwiedzających okolicę, którzy zeznali, że mężczyzna stosował groźby i zastraszanie.

21-letni Phillip Ray mieszka przy Blandford Road w Quinton w domu socjalnym. Jest bezrobotny. Sąd ponownie zastosował wobec niego Anti Social Behaviour Injunction (ASBI), zgodnie, z którym przez dwa lata nie może pojawiać się na swojej ulicy.

Decyzja sądu nakłada na 21-latka zakaz prześladowania, zastraszania i grożenia przemocą innym. Nie może także zachowywać się w sposób, który jest uciążliwy i wywołuje irytację, czyli bić się, kłócić, przeklinać, znęcać nad innymi, czy niszczyć czyjeś mienie. Jeśli zostanie przyłapany na jego łamaniu, może zostać aresztowany - pisze Birmingham Mail.

Sąsiedzi skarżyli się na walki, nadużywanie narkotyków oraz ataki na ich domy, w trakcie, których cegły oraz płyty chodnikowe były rzucane przez okna. 16 lipca urzędnicy wydali w tajemnicy przejściowy zakaz, ale teraz zastosowano pełną jego wersję. Council złożył też wniosek o eksmisję jego rodziców z domu przy Blandford Street.

Pierwszy nakaz ASBI został zastosowany wobec Raya dwa lata temu, gdy sąsiedzi poskarżyli się, że groził czarnoskórej rodzinie z trójką małych dzieci. Obrażał ich, gdy agenci nieruchomości pokazywali im jeden z domów. Mężczyzna zniszczył tablicę informującą o sprzedaży domu, a osobom, które były zainteresowane kupnem domu zapowiedział, że kamieniem wybije szyby ich samochodu wykrzykując, że nie mogą zamieszkać na jego ulicy.
środa, 09 września 2015 07:29
 Czytaj poprzedni artykuł:
Góry śmieci porzucone nielegalnie w Smethwick
  Czytaj następny artykuł:
Samolot British Airways zapalił się przed startem w Las Vegas