Zaloguj się Załóż konto
bham.pl Wiadomości Wielka Brytania Para staruszków z Polski bawiła się na klubowej imprezie techno do białego rana
Para staruszków z Polski bawiła się na klubowej imprezie techno do białego rana
   sledzik    Wykop    Gwar    Facebook   
Starsza para z Polski pojawiła się w niedzielę w londyńskim klubie Fabric na imprezie techno i bawiła się tam do godziny 5:00 wprawiając klubowiczów w ogromne zdumienie.

Kobieta i mężczyzna w wieku około 80 lat przyjechali z Warszawy w odwiedziny do swojej mieszkającej w Watford córki. O znajdującym się w Farringdon klubie czytali wcześniej w polskiej gazecie. Za pośrednictwem internetu kupili, więc bilety i w niedzielny wieczór zjawili się w lokalu.

DJ Jacob Hansen, który od 10 lat prowadzi tę imprezę powiedział, że gdy zobaczył parę pomyślał, że się zgubili. Niezwykli goście nie znali angielskiego, zatem mężczyzna poszedł porozmawiać z osobami stojącymi przy drzwiach i dowiedział się, że staruszkowie mieli bilety. DJ przywitał się, powiedział, że cieszy się z tego, że Polacy tu trafili i zaproponował im drinka. Para wypiła tequillę, a kobieta przybiła piątkę z DJ-em. Muzykowi, któremu udało się znaleźć tłumacza, bardzo spodobało się to, jak staruszkowie żartowali między sobą i żałował, że ze względu na nieznajomość języka nie mógł do nich dołączyć – pisze Evening Standard.

Polacy powiedzieli DJ-owi, że bardzo skrupulatnie zaplanowali to wyjście i o godzinie 6:00 chcą wrócić metrem do Watford. Hansen oświadczył im, że mogą pić za darmo i obiecał, że gdy będą chcieli udać się do domu, on zamówi taksówkę. Następnie zabrał ich na balkon dla VIP-ów. Gdy wrócił za jakiś czas, zobaczył, że para zniknęła. Spojrzał na parkiet i okazało się, że staruszkowie dołączyli do ludzi bawiących się w rytmie techno. Mężczyzna tańczył nawet z młodymi dziewczynami.

O godzinie 5:00 Polacy poprosili DJ-a o zamówienie taksówki. Muzyk mówi, że wyszli zadowoleni, a on sam uważa, że było to najlepsze doświadczenie w jego dziesięcioletniej karierze prowadzącego niedzielną imprezę w Fabric.
wtorek, 17 maja 2016 13:21
 Czytaj poprzedni artykuł:
W centrum Birmingham wprowadzone zostanie ograniczenie prędkości do 20 mph
  Czytaj następny artykuł:
Lotnisko w Birmingham z największą w kraju liczbą skarg na zniszczone bagaże