Zaloguj się Załóż konto
bham.pl Wiadomości Wielka Brytania Po Brexicie imigranci z UE będą zmuszeni do noszenia dowodów tożsamości
Po Brexicie imigranci z UE będą zmuszeni do noszenia dowodów tożsamości
   sledzik    Wykop    Gwar    Facebook   
Po aktywowaniu artykułu 50. Traktatu Lizbońskiego imigranci z Unii Europejskiej zamieszkujący Wielką Brytanię będą zmuszeni do noszenia przy sobie dowodów tożsamości – twierdzi szefowa Home Office Amber Rudd.

Rudd nie przedstawiła szczegółów dotyczących dowodów tożsamości, ale potwierdziła, że jej resort aktywnie zajmuje się sprawą nowego systemu dokumentacji dla imigrantów, którzy będą żyli w postbrexitowej Wielkiej Brytanii.

Minister zapowiedziała, że informacje dotyczące dowodów będą przedstawiane fazami, ponieważ rząd chce mieć pewność, że wykorzystuje wszystkie dostępne możliwości technologiczne, a sprawy związane ze zjawiskiem imigracji są załatwiane starannie.

Posłanka Partii Konserwatywnej odpowiadała przed parlamentem na pytanie zadane przez Hilary Benn, która uważa, że przyjezdni będą potrzebowali dokumentów, by pracodawcy i landlordowie mogli odróżnić obywateli krajów unijnych od rodowitych Brytyjczyków.

W zeszłym tygodniu ujawniono, że liczba imigrantów przybywających na Wyspy osiągnęła nowy rekord. Od czerwca 2015 do czerwca 2016 do UK przyjechało 284 tys. Europejczyków.
wtorek, 06 grudnia 2016 10:59
 


Komentarze 

0 #1 ArturD 2016-12-07 03:33
A jak powiem ze jestem Anglikiem i nie mam to co?

Czytaj poprzedni artykuł:
"Czego szukasz w Święta?" - Polska reklama świąteczna podbija świat!
  Czytaj następny artykuł:
Mogło dojść do kolejnej katastrofy jak ta w Smoleńsku