Zaloguj się Załóż konto
bham.pl Wiadomości Wielka Brytania Ruszyła sprawa zamordowanej 30-letniej Polki z Paignton
Ruszyła sprawa zamordowanej 30-letniej Polki z Paignton
   sledzik    Wykop    Gwar    Facebook   
W poniedziałek odbyło się posiedzenie w sprawie morderstwa 30-letniej Polki z Paignton. Poinformowano na nim, że sąsiedzi Agnieszki Szymury byli świadkami zdarzenia.

Podczas posiedzenia patolog Russell Delaney powiedział, że kobieta miała prawie 30 ran szarpanych. 23 czerwca policja zjawiła się w znajdującym się przy Winner Street domu Polki po tym, jak otrzymała wezwanie od sąsiadów informujących, że partner 30-latki – Toryino Williams – ją atakuje. Poszkodowaną przetransportowano do Torbay Hospital. Niestety lekarzom nie udało się uratować jej życia.

22-letni Williams trafił do aresztu, został oskarżony o morderstwo. 16 września w oczekiwaniu na proces powiesił się w więzieniu w Exeter - pisze Torquay Herald Express.

Detektyw Mark Summerfield opowiada, że feralnego dnia policja otrzymała kilka zawiadomień od postronnych osób – zadzwoniła przyjaciółka Polki oraz jej mieszkająca naprzeciwko sąsiadka. Kobiety mówiły, że słyszały krzyki dochodzące z domu Szymury. Gdy wyjrzały zobaczyły, że 22-latek jest wyraźnie zdenerwowany i próbuje się dostać do posesji Polki. Niedługo potem zauważyły, że mężczyzna atakuje swoją partnerkę. Śledziły sytuację dopóki nie zjawiła się policja.

Patolog Russell Delaney zeznał jeszcze, że podczas przeprowadzania sekcji zwłok zauważył oznaki niedawnych oraz starych obrażeń.
wtorek, 20 grudnia 2016 09:44
 Czytaj poprzedni artykuł:
Wzmocniono ochronę świątecznych jarmarków
  Czytaj następny artykuł:
Liczba ofiar wzrosła do 12. Ciężarówka wjechała na teren świątecznego jarmarku