bham.pl Wiadomości Wielka Brytania UWAGA! Już w styczniu ruszają nowe kursy j.angielskiego w West Bromwich oraz Redditch.
UWAGA! Już w styczniu ruszają nowe kursy j.angielskiego w West Bromwich oraz Redditch.
   sledzik    Wykop    Gwar    Facebook   
Szkoła językowa Easy English po raz kolejny zaprasza na kursy języka angielskiego organizowane w West Bromwich, a także po raz pierwszy w Redditch.

Kursy rozpoczynają się 7 stycznia w West Bromwich oraz 21 stycznia w Redditch. Szkoła proponuje 3 poziomy zaawansowania, od podstawowego do średnio-zaawansowanego. Zajęcia odbywają się w niewielkich grupach, a o miłą atmosferę podczas nauki dbają profesjonalnie przygotowani lektorzy.

Dodatkowo, szkoła proponuje lekcje indywidualne, które są dostosowane specjalnie do potrzeb ucznia. Mogą one obejmować min. język specjalistyczny (budownictwo, motoryzacja, itp.), przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej lub egzaminów.Dla osób chcących przełamać barierę w mówieniu jest możliwość uczestnictwa w kursie konwersacyjnym, poświęconym tylko i wyłącznie komunikowaniu się w języku angielskim.

Zapisy na kursy przyjmowane są pod nr telefonu: 07436886014
Więcej informacji na:

www.facebook.com/EasyEnglishBirmingham

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Artykuł Sponsorowany
poniedziałek, 02 stycznia 2017 07:37
 Czytaj poprzedni artykuł:
15 stycznia upływa termin składania wniosków o miejsca w szkołach podstawowych
  Czytaj następny artykuł:
Polka zamordowała swojego partnera


Ankieta

Czy wrócisz do Polski jeśli UK wyjdzie z UE?
 
Mrówka Hurtownia Budowlana
Montaz anten satelitarnych