Zaloguj się Załóż konto
bham.pl Wiadomości Wielka Brytania Szokująca seria napadów z użyciem paralizatora – sześciu poszkodowanych w ciągu pięciu dni
Szokująca seria napadów z użyciem paralizatora – sześciu poszkodowanych w ciągu pięciu dni
   sledzik    Wykop    Gwar    Facebook   
W ciągu pięciu dni w południowym Birmingham doszło do sześciu napadów z użyciem paralizatora.

West Midlands Police informuje, że napaści miały miejsce pomiędzy 5 a 10 lutego. Jedną z ofiar jest kobieta, którą zaatakowano w zeszły czwartek około godziny 19:00. Poszkodowana to biegaczka. 9 lutego udała się na wydarzenie organizowane przez Kings Heath Running Club przy Colmore Road.

W pewnym momencie podeszło do niej trzech mężczyzn chcących ukraść jej samochód i żądających by oddała kluczyki do auta. Kobieta wykazała się odwagą i odmówiła. Wtedy potraktowano ją paralizatorem. Napastnicy uciekli, gdy ofiara zaalarmowała przejeżdżającego obok kierowcę vana.

Do pozostałych incydentów doszło 5 lutego o godzinie 14:30 na Woodcock Lane w Acocks Green, 6 lutego około 18:40 na Balaclava Road w Kings Heath, 9 lutego o 22:20 na Featherstone Road w Kings Heath oraz 10 lutego o godzinie 13:45 na Windermere Road i około 19:20 na Cambridge Road w Moseley.

Policja wzmogła patrole, czego efektem jest aresztowanie czterech nastolatków – dwóch w wieku 15 lat i dwóch w wieku 16 lat. Są podejrzewani o rabunek powiązany ze zdarzeniem w Acocks Green. Wypuszczono ich za kaucją i pozostają do dyspozycji śledczych.
środa, 15 lutego 2017 06:47
 Czytaj poprzedni artykuł:
Student z Birmingham wykrzykiwał w sądzie słowa „Allahu Akbar”
  Czytaj następny artykuł:
Wielka Brytania nie potrzebuje nowych imigrantów z Europy Wschodniej