Zaloguj się Załóż konto
bham.pl Wiadomości Wielka Brytania Polki zawładną miastem – „Dzień Kobiet” w Walsall
Polki zawładną miastem – „Dzień Kobiet” w Walsall
   sledzik    Wykop    Gwar    Facebook   
O tych przebojowych Słowiankach usłyszała już cała Polska. Wszystko za sprawą hucznego Dnia Kobiet, które rok temu nasze rodaczki zorganizowały na wyspach. Dziewczyny swoją charyzmą zainteresowały samego Donatana, który zaproponował im koncert. Prawie pół tysiąca zmotywowanych pań zbiera teraz siły, Polki zawładną bowiem całym Walsall, bo to właśnie tam planują tegoroczna imprezę.

Swoje święto nasze rodaczki na wyspach celebrują w sobotę, 11 marca. Impreza odbędzie się w Walsall. – Specjalnie na ten wyjątkowy dzień wynajęłam salę na prawie 500 osób – mówi Sylwia Staniszek, organizatorka spotkania. – To już kolejny rok, kiedy dziewczyny z różnych miast w Anglii spotykają się w jednym miejscu i o tej samej porze, by choć na chwilę zapomnieć o szarym świecie – podkreśla Polka. – W tamtym roku było nas około stu, tegoroczne święto przeszło moje najśmielsze oczekiwania, bo jest nas prawie pół tysiąca – wylicza zadowolona organizatorka.

Polki na wyspach przełamują niechlujne stereotypy


Przebojowe Słowianki wynajęły limuzyny, którymi mają zamiar przyjechać do klubu, oprócz tego każda z nich w ten wyjątkowy wieczór robi się na bóstwo. – Motywem przewodnim jest słowiański strój, który stał się już tradycją. Korale, śliczne suknie i czerwone usta – wylicza Sylwia. – Chodzi o to, by podkreślić naszą piękną urodę – zaznacza. – Wynajęłam cały klub, będziemy się bawić przy dźwiękach DJ Waldka Pasternaka, który specjalnie dla nas przyleci z Polski.

– Po naszej ostatniej hucznej imprezie napisał do mnie sam Donatan, celebryta był zachwycony naszym pomysłem.

Liczba zainteresowanych Polek przeszła organizatorkę najśmielsze oczekiwania. – Jest nas naprawdę dużo, widzę, że z roku na rok impreza nabiera rozmachu, dlatego planuję nawiązać współpracę z Polskimi sklepami, salonami urody, restauracjami i innymi firmami, które chciałyby naszą imprezę zasponsorować. Kontakt z organizatorką, Sylwia Staniszek 07460893257.


Magdalena Latoch
czwartek, 16 lutego 2017 07:07
 


Komentarze 

-13 #1 Lumb 2017-02-16 18:02
Ps. Nie zapomnijcie na impreze ,,Dnia Kobiet'' zaprosic...osobnikow plci przeciwnej... i nie pisze tu o nudnych meżach czy chlopakach (polakach -cebulakach)...pisze raczej o tych, ktorzy sa naprawde w stanie docenic Wasze poskie walory...anglicy, panowie z azji polodniowo-zachodniej, afrykanie i inni... byle umieli namalowac szeroki krajobraz rozciagajacych sie mozliwosci ...i mieli w sobie to COŚ...nute egzotyki...

Czytaj poprzedni artykuł:
520 osób rocznie umiera z powodu złej jakości powietrza w Birmingham
  Czytaj następny artykuł:
Bezdomni imigranci z Europy Wschodniej zostaną deportowani do swoich ojczyzn