Zaloguj się Załóż konto
bham.pl Wiadomości Wielka Brytania Prokuratura: nie ma żadnych wskazań, by chłopak Magdaleny Żuk miał coś wspólnego z jej śmiercią
Prokuratura: nie ma żadnych wskazań, by chłopak Magdaleny Żuk miał coś wspólnego z jej śmiercią
   sledzik    Wykop    Gwar    Facebook   
Dzisiaj o godzinie 12:00 polskiego czasu odbyła się konferencja prasowa w Prokuraturze Okręgowej w Jeleniej Górze na temat śmierci Magdaleny Żuk.

Jak dotąd prokuratura ustaliła, nie ma żadnych okoliczności, które mogły by wskazywać, że chłopak Magdaleny Żuk miał coś wspólnego z jej śmiercią. Rozmowa Markusa z Magdaleną Żuk nie była nagrywana od początku. Nagrywanie miał rozpocząć po kilku zdaniach.

Jak powiedział prokurator, strona polska nie posiada jeszcze wyników sekcji zwłok, która została przeprowadzona w Egipcie, ale mają raport polskiego biegłego. Został też powołany biegły sądowy, który ma przetłumaczyć rozmowę słyszaną w tle nagrania z Magdaleną Żuk.

Rezydent, który opiekował się Polką w Egipcie został przesłuchany przez egipską policję. Polska prokuratura skierowała wniosek, aby przesłuchać go ponownie w sprawie okoliczności, które ich interesują.
Prokurator dodał, że zostało zabezpieczone nagranie z monitoringu w Katowicach. Na filmie nie było widać dziwnego zachowania Magdaleny Żuk.

Jak powiedział śledczy, wczoraj zgłosiły się trzy osoby z terenu całego kraju, które twierdziły, że miały podobne przypadki.

W tym tygodniu ciało Magdaleny Żuk zostanie przetransportowane do Polski. Następnego dnia ma zostać przeprowadzona ponowna sekcja zwłok.
wtorek, 16 maja 2017 12:10
 Czytaj poprzedni artykuł:
Bomba została zdetonowana – przywrócono normalny ruch na autostradzie
  Czytaj następny artykuł:
28-latek z Wednesbury kradł samochody udając potencjalnego kupca