Zaloguj się Załóż konto
bham.pl Wiadomości Wielka Brytania Szedł po zamkniętej A38, ponieważ chciał się dostać na siłownię
Szedł po zamkniętej A38, ponieważ chciał się dostać na siłownię
   sledzik    Wykop    Gwar    Facebook   
Mężczyzna szedł po zamkniętej ze względu na niewybuch pochodzący z czasów drugiej wojny światowej drodze Aston Expressway ponieważ chciał dotrzeć do siłowni.

Spacer Richarda Villersa po zamkniętej A38(M) został uwieczniony przez kamerę telewizji informacyjnej. Zdarzenie miało miejsce we wtorkowe popołudnie, kiedy trasa zamknięto, aby można było bezpiecznie zdetonować bombę.

Gdy zapytano go dlaczego zignorował policyjny kordon i ryzykował swoim życiem, odpowiedział, że nie chce być znowu gruby. 31-letni Richard ważył kiedyś 120 kilogramów. Dzięki ćwiczeniom schudł ponad 38 kilogramów. Jak sam tłumaczy, obecnie siłownia jest jego życiem.

Villers wyjaśnia, że nie prowadzi samochodu, więc polega na transporcie publicznym. W ten sposób dociera do swojej pracy – jest menadżerem w Paragon Hotel w Digbeth.

Pierwszego dnia, gdy Aston Expressway była zamknięta (poniedziałek) Richard przeszedł tamtędy niezauważony przez nikogo. Dojście do celu zajęło mu półtorej godziny. Kiedy dowiedział się, że również we wtorek droga będzie nieczynna, zdecydował się na ten sam krok.
czwartek, 18 maja 2017 06:56
 Czytaj poprzedni artykuł:
Ciężko chora 6-latka przechodzi w Polsce pionierskie leczenie – jej stan się poprawia
  Czytaj następny artykuł:
Bezdomny Polak aresztowany w Worcester – grozi mu deportacja