bham.pl Wiadomości Zdrowie
Nutella może wywoływać raka
Nutella może wywoływać rakaFirma Ferrero broni swojej decyzji o używaniu oleju palmowego do produkcji Nutelli po tym, jak w specjalnym raporcie napisano, że substancja ta wywołuje raka.
Dodaj komentarz
 
NHS chce zatrudniać GP z Polski, Litwy i Grecji
NHS chce zatrudniać GP z Polski, Litwy i GrecjiNHS zamierza zatrudnić setki lekarzy rodzinnych z Polski, Litwy, czy Grecji oferując im pensję na poziomie 90 tys. funtów rocznie oraz hojny pakiet relokacyjny. Działania te mają zwalczyć wzrastający kryzys w służbie zdrowia.
Dodaj komentarz
 
Podawanie czteromiesięcznym dzieciom orzechów zredukuje ryzyko wystąpienia alergii
Podawanie czteromiesięcznym dzieciom orzechów zredukuje ryzyko wystąpienia alergiiZ nowych, opublikowanych w biegłym tygodniu, wytycznych wynika, że już w czwartym miesiącu życia dzieci powinno włączyć się do ich diety produkty zawierające orzechy.
Dodaj komentarz
 
Suchy, męczący kaszel zmorą mieszkańców Birmingham – lekarze są bezradni
Suchy, męczący kaszel zmorą mieszkańców Birmingham – lekarze są bezradniLekarze nie umieją pomóc setkom tysięcy osób, które tej zimy męczy paskudny suchy kaszel.
Dodaj komentarz
 
Miliony astmatyków nie otrzymują właściwej opieki medycznej
Miliony astmatyków nie otrzymują właściwej opieki medycznejMiliony osób cierpiących na astmę nie otrzymują podstawowej opieki lekarskiej pozwalającej na kontrolowanie ich stanu – ostrzega brytyjska organizacja.
Dodaj komentarz
 
U 93 dzieci z Walsall wykryto wirusa HIV – radna domaga się pilnego dochodzenia w tej sprawie
U 93 dzieci z Walsall wykryto wirusa HIV – radna domaga się pilnego dochodzenia w tej sprawieByła szefowa służby zdrowia w Walsall nawołuje do wszczęcia pilnego dochodzenia w sprawie szokujących informacji dotyczących zdrowia tamtejszych dzieci. Okazuje się bowiem, że w ciągu ostatnich trzech lat u dziesiątków młodocianych osób zdiagnozowano wirusa HIV.
Dodaj komentarz
 
Ogromny wzrost liczby pacjentów przyjętych do szpitali ze względu na niedożywienie
Ogromny wzrost liczby pacjentów przyjętych do szpitali ze względu na niedożywienieW West Midlands liczba osób przyjętych do szpitali z powodu niedożywienia jest najwyższa od sześciu lat. W ciągu tego okresu poziom wzrósł aż ośmiokrotnie.
Dodaj komentarz
 
Zatwierdzono in vitro z DNA od trzech osób
Zatwierdzono in vitro z DNA od trzech osóbBrytyjska Human Fertilisation and Embryology Authority zaaprobowała metodę sztucznego zapłodnienia in vitro, w której dziecko ma ojca i dwie matki.
Dodaj komentarz
 
Otyli zasiłkowicze powinni uczęszczać na kursy odchudzające
Otyli zasiłkowicze powinni uczęszczać na kursy odchudzająceOsoby mające ciężką nadwagę powinny zostać zmuszone do uczęszczania na zdrowotne spotkania, które mogłyby im pomóc wrócić na rynek pracy – wynika z najnowszego raportu przygotowanego na zlecenie rządu.
Dodaj komentarz
 
Jedzenie lodów na śniadanie pozytywnie wpływa na nasz mózg
Jedzenie lodów na śniadanie pozytywnie wpływa na nasz mózgJapońscy naukowcy dokonali niezwykłego i przełomowego odkrycia – jedzenie lodów na śniadanie wspomaga pracę mózgu.
Dodaj komentarz
 
Strona 1 z 24

Ankieta

Czy wrócisz do Polski jeśli UK wyjdzie z UE?
 
Mrówka Hurtownia Budowlana