Gdzie godna polecenia grecka restauracja ?

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

KobietaPostNapisane przez malaroksi » 8 mar 2012, 12:37 Gdzie godna polecenia grecka restauracja ?

Hej , chodzi za mną od dłuższego czasu chęć na pyszne greckie jedzenie, ale w okół mnie nigdzie nie ma greckiej restauracji, zna ktoś jakąś dobrą restauracje z prawdziwego zdarzenia a nie jakąś kanciape z fast foodem , tak by usiaść z całą rodziną i sobie spokojnie jeść a nie na kolanach w aucie :)
:)
Avatar użytkownika
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2759
Wiek: 44
Dołączyła: 6 lip 2008, 13:53
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 170
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez Albiorix » 8 mar 2012, 13:31 Re: Gdzie godna polecenia grecka restauracja ?

Piszę w tym wątku tylko po to żeby dostać powiadomienie jak będzie odpowiedź :D
Avatar użytkownika
Albiorix
Stały Bywalec
 
 
Posty: 336
Wiek: 44
Dołączył: 6 gru 2011, 12:43
Lokalizacja: Bordesley Village
Reputacja: 68
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez iwona38 » 8 mar 2012, 14:28 Re: Gdzie godna polecenia grecka restauracja ?

Wiem ze jest grecka restauracja w wolverhampton w centrum i chyba nazywa sie zorba,a czy dobra nie wiem warto zobaczyc co oferuja ile wchodzi dan w meze i co w nim jest,druga restauracja byla kiedys w birmingham aneny i wiem ze byla godna polecenia. Jak znajde namiary na zorbe to wam podrzuce:)

iwona38
Rozeznany
 
 
Posty: 267
Dołączyła: 28 kwi 2008, 10:53
Lokalizacja: Krakow/Pensnett
Reputacja: 5
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Nadijka » 8 mar 2012, 15:07 Re: Gdzie godna polecenia grecka restauracja ?

Zorbas Dance restaurant, Greek & Mediterranean cuisine
167-170 Stafford Street, Wolverhampton. West Midlands WV1 1NA
tel 01902 716388: email info@zorbasdancerestaurant.co.uk" rel="nofollow" onclick="window.open(this.href);return false;

http://zorbasdancerestaurant.co.uk/

Dodano: -- 8 mar 2012, o 15:09 --

http://www.athensrestaurant.co.uk/
0121 643 5523
30 Paradise Circus, Queensway · Birmingham

http://www.ulyssesrestaurant.co.uk/
Ulysses Restaurant
42a Bristol Street, Birmingham, West Midlands B5 7AA
0121 622 3159

Nadijka
Rozeznany
 
 
Posty: 148
Wiek: 40
Dołączyła: 11 maja 2009, 12:12
Reputacja: 8
Neutralny

KobietaPostNapisane przez bogini8 » 8 mar 2012, 17:31 Re: Gdzie godna polecenia grecka restauracja ?

Nadijka napisał(a):http://zorbasdancerestaurant.co.uk/
o matko ..wystrój restauracji jak z przed potopu...zwlaszcza te krzesla ;))
a moze ktas zna jakas fajna restauracyjke z kuchnia wloska lub hiszpanska?
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
Avatar użytkownika
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2785
Wiek: 38
Dołączyła: 21 lis 2007, 23:55
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 100
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez malaroksi » 8 mar 2012, 21:49 Re: Gdzie godna polecenia grecka restauracja ?

dzięki za wszystkie info.
Nadijka byłaś w tych 3 restauracjach i je polecasz czy po prostu wygooglowałaś je dla mnie :) Widzę że w każdej różnią się ceny, ciekawe od czego to zależy ? Wie ktoś był ktoś w którejś z tych restauracji ? Jedzenie pyszne czy lepiej się u Big John'sa zapchać ;)
:)
Avatar użytkownika
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2759
Wiek: 44
Dołączyła: 6 lip 2008, 13:53
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 170
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez Nadijka » 9 mar 2012, 16:02 Re: Gdzie godna polecenia grecka restauracja ?

Malaroksi - niestety nie bylam, wygooglowalam dla Ciebie. Kiedys mialam sasiada Greka i czasem cos dla nas ugotowal, nie za bardzo mi smakowalo wiec poki co nie wybieram sie do zadnej grackiej restauracji.
Jesli chodzi o wloska to widzialam jedna na West Bromwich w okolicach parku.
A zeby sie dobrze najesc to polecam pub Red Lion (nie ten kolo szpitala, tylko za nowym budynkiem collegu) - super grilowane jedzonko.

Nadijka
Rozeznany
 
 
Posty: 148
Wiek: 40
Dołączyła: 11 maja 2009, 12:12
Reputacja: 8
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez małe.futro » 9 mar 2012, 21:44 Re: Gdzie godna polecenia grecka restauracja ?

Albiorix napisał(a):Piszę w tym wątku tylko po to żeby dostać powiadomienie jak będzie odpowiedź :D

I like it :)

małe.futro
Początkujący
 
 
Posty: 13
Dołączył: 17 lut 2012, 17:01
Reputacja: 1
Neutralny

PostNapisane przez Guest » 10 mar 2012, 16:07 Re: Gdzie godna polecenia grecka restauracja ?

Albiorix, takiego inteligentnego z siebie robisz w innych wątkach a nie pomyslales o prostym przycisku: "obserwuj"
Z pozdrowieniami :)

Guest
 
 

MężczyznaPostNapisane przez Albiorix » 10 mar 2012, 16:08 Re: Gdzie godna polecenia grecka restauracja ?

Nie, masz rację, następnym razem go kliknę :)
Avatar użytkownika
Albiorix
Stały Bywalec
 
 
Posty: 336
Wiek: 44
Dołączył: 6 gru 2011, 12:43
Lokalizacja: Bordesley Village
Reputacja: 68
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez martusia84 » 11 mar 2012, 08:30 Re: Gdzie godna polecenia grecka restauracja ?

Ja byłam w Ulysses w Birmingham, ale to było jakiś czas temu i wtedy z pełnym przekonaniem bym ją poleciła (mam nadzieję, że nic się nie zmieniło, co najwyżej na lepsze), może nie należy do najtańszych, ale obsługa, jedzenie i wystrój super :)
Avatar użytkownika
martusia84
Przyczajony
 
 
Posty: 9
Wiek: 39
Dołączyła: 5 lut 2009, 10:25
Lokalizacja: Whoberley
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez ona79 » 11 mar 2012, 20:41 Re: Gdzie godna polecenia grecka restauracja ?

Draco,,chłopie wszędzie Cię pełno,nie ma posta bez Twojej wypowiedzi!Czy Ty nie masz innych zainteresowań niż pisanie odpowiedzi.Wiem ,wiem zaraz skomentujesz mój iloraz inteligencji itp.-mam to gdzieś.Tak z ciekawości zapytałam!!!!!!!!!!!

ona79
Raczkujący
 
 
Posty: 93
Dołączyła: 22 gru 2011, 21:41
Reputacja: 1
Neutralny

PostNapisane przez Guest » 11 mar 2012, 20:49 Re: Gdzie godna polecenia grecka restauracja ?

ona79, No patrz, ciebie rownież tu nie zabrakło buehehe

Guest
 
 

KobietaPostNapisane przez ona79 » 11 mar 2012, 21:46 Re: Gdzie godna polecenia grecka restauracja ?

Draco,Przyznaję się,przeglądam posty,ale nie każdy komentuję(o czym świadczy ilość moich postów).Tu się wypowiedziałam,tylko ze względu na Ciebie :wink: Przepraszam,że nie na temat.Buehehe-przepraszam w jakim to języku?Miało być dowcipnie?

ona79
Raczkujący
 
 
Posty: 93
Dołączyła: 22 gru 2011, 21:41
Reputacja: 1
Neutralny

PostNapisane przez Guest » 11 mar 2012, 22:40 Re: Gdzie godna polecenia grecka restauracja ?

porownujac czas, jaki ja tu jestem a jaki ty to tez dojdziesz do takiej ilosci postow, jesli sie rozkrecisz to nawet mnie przebijesz :) i wbrew temu co sobie myslisz poznalem i mam tu dobrych przyjaciol :P co do reszty to nie zalezy mnie abym byl lubiany :)

Guest
 
 

Następna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI