Gdzie godna polecenia grecka restauracja ?

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

KobietaPostNapisane przez ona79 » 11 mar 2012, 23:39 Re: Gdzie godna polecenia grecka restauracja ?

Draco,,chyba założę nowy wątek do odpisywania Tobie :wink:Skąd możesz wiedzieć,co myślę,zresztą to akurat nie ma znaczenia.Masz cięty język,ale to rozumiem,bo ja też.Nie rozumiem tylko jednego,czytałam kilka Twoich postów,pokazujesz inteligencję,jednocześnie wytykając innym błędy np.językowe.Przeczytaj co Ty piszesz cyt.nie zalezy mnie-poprawnie-mi,poza tym zwracając się do kogoś kulturalnie byłoby użyć wielkiej litery.To tyle,do zobaczenia w innym wątku. :P

ona79
Raczkujący
 
 
Posty: 93
Dołączyła: 22 gru 2011, 21:41
Reputacja: 1
Neutralny

PostNapisane przez Guest » 11 mar 2012, 23:47 Re: Gdzie godna polecenia grecka restauracja ?

juz napisalem wczesniej ale nie bede wymienial nazwy urzadzenia aby znow ktos nie powiedzial, ze sie chwale, mam jedno urzadzenie, ktore zamienia samo slowa, gdy sie rozpedze lub nie zwracam do konca uwagi na tekst to czasem samo mi zamieni slowo na inne, stad czasami przekrecone slowa, troche denerwujaca funkcja ale jednoczesnie pomaga przy klawiaturze dotykowej, gdy jednak czasem nie trafimy w ta literke co powinnismy. raczej z pisownia nigdy nie mailem problemow, ale jak to sie mowi, najlepszym sie zdarza :) poza tym komputerow uzywalem za czasow, gdy wiekszosc osob nie wiedziala jak one dzialaja, nie uzywanie polskich znakow i duzych liter mam jeszcze z tamtych czasow, po prostu tak juz zostalo we krwi :) czasy slynnego irca yeah :) ciety jezyk? masz racje, mam bardzo ciety jezyk, ale dla osob, ktore znam, szanuje i doceniam jestem lagodny jak baranek :) i jakos nie mam problemow z komunikacja wsrod grona moich znajomych :) to takie male sprostowanie ale nie zasmiecam dalej watku :)

Guest
 
 

KobietaPostNapisane przez Lichten » 16 mar 2012, 19:47 Re: Gdzie godna polecenia grecka restauracja ?

Witam, mam zalozone konto zeby czytac tutaj wlasnie o najrozniejszych ciekawych rzeczach, tym razem np o opiniach na temat restauracji. Jednak forum to robi sie po prostu trudne do zniesienia (i to juz prawie kazdy poruszany temat) a to za sprawa tzw potyczek slownych, po co to przekrzykiwanie sie, dogryzanie sobie, obrazanie siebie itp itd. Dlaczego nie ma wiecej spokojnej wymiany informacji, kultury, dlaczego my Polacy tak a nie inaczej - lepiej siebie nawzajem traktujemy. Jak to jest i skad ( z jakiej dysfunkcji osobowosci) biera sie ludzie, ktorzy czuja sie lepiej nie wtedy kiedy naucza sie lepiej angielskiego lub jakiegos kolejnego jezyka, przeczytaja dobra ksiazke itd tylko wtedy kiedy bezsensownie chwala sie czyms, dogryzaja komus, pokazuja swoja (jedynie wyimaginowana we wlasnej wyobrazni) wyzszosc nad innymi. Znam Draco osobiscie, no niestety tak. Nie mam dobrej opinii na jego temat bo trudno taka opinie miec (nawet jesli jest sie czlowiekiem, ktory ze startu stara sie dobrze myslec o innych ludziach, nie osadzac nikogo i znalezc w kazdym dobre cechy). Wiem jaki jest Draco - nie jest osoba warta poznania, wiele z tego co pisze nie jest prawda, nie ma skrupulow wobec innych ludzi. Wiecej - nalezy jasno napisac, ze nie ma powodow sie tak chwalic telefonami, samochodami, ktore mial lub ma (slabymi i starymi z reszta i nie zmieni tego nawet dokladne wymienienie nazwy z wszystkimi oznaczeniami marki i moca silnika), komputerami itp bo to nie sa rzeczy na podstawie, ktorych okreslic mozna to ile kto jest wart. Jest to osoba, ktora nie tylko ma problemy z poprawnym poslugiwaniem sie jezykiem polskim ale tez jego angielski wola o pomste do nieba a to dlatego, ze on wlasciwie prawie w ogole nie mowi po angielsku. Tak wiem, szef/manager jak to siebie okresla, taki to szef, ktory mieszkajac kilka lat w Wielkiej Brytanii nie poznal jezyka na tyle zeby w nim (poza jezykiem oprogramowania w maszynie) zamienic z kimkolwiek poprawnie kilka slow na prosty temat.
Nie wiem po co jest ta strona skoro zamiast poczytac cos ciekawego, dowiedziec sie czegos, coraz czesciej jestesmy swiadkami jak to Draco np obraza innych a potem sie tym chelpii jakby bylo czym. Drogi Draco radosc z dogryzania innym moze swiadczyc jedynie o naszej nizszosci, glupocie, plytkosci o tym jaki ktos jest pusty (tak samo jak chwalenie sie rzeczami materialnymi lub w ogole chwalenie sie samo w sobie). Poucz sie lepiej polskiego a jeszcze lepiej angielskiego - lepiej czas spozytkujesz niz saczac jad i chwalac sie w kazdnym mozliwym miejscu na roznych forach. Fora nie sa po to abys mogl sie dowartosciowac i wyleczyc z licznych kompleksow. A jak nie rozumiesz elementarnych rzeczy, ze o wartosci czlowieka swiadczy to ile ma w sercu i co ma w glowie to moze i dobrze Ci inni radza - poszukaj dobrego psychologa. I z gory napisze (bo dobrze Cie znam) otoz nie wysilaj sie na pelna jadu odpowiedz bo nie sprawie Ci tej radosci i nie zareaguje, nawet nie wroce do watku zeby przeczytac bo szkoda czasu. Naprawde wartosciowych ludzi rozpoznac mozna po tym na ile potrafia byc skromni.

Lichten
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Dołączyła: 14 lip 2011, 17:53
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez moloqu » 27 maja 2012, 20:32 Re: Gdzie godna polecenia grecka restauracja ?

hej, jeszcze 3 godziny temu znalazlem ten watek i zabralem narzeczona do restauracji Ullyses. i nic innego jak tylko polecic mi nie wypada. przystawki super (polecam mix dla 2ch osob, mozna sprobowac 3 roznych past, kalamary w panierce, klopsiki i frytki z sera) cena jakos 15f do tego wzielismy moussaka ktora byla przepyszna serwowana z salatka z pysznym sosem i smacznymi frytkami.... minusem jest brak wpisu o deserach na karcie ale szczerze, to na pewno nie bylo by miejsca na to. generalnie duzo potrafie zjesc i tymi daniami sie najadlem (narzeczona tez) do tego biale winko pinot grigio dwie lampki i calosc wyszla okolo 50f. nie jest zle jesli chinski buffet wychodzi okolo 40f a wloska bella italia 60f+.
wystroj super, muzyka tez nie nachalna i lagodna a kelner (chyba wlasciciel) przyjazny wraz ze swoim fajnym akcentem (zapewne grek)

szczerze polecam :)

moloqu
Raczkujący
 
 
Posty: 54
Dołączył: 12 paź 2010, 08:14
Reputacja: 1
Neutralny

Poprzednia strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI

cron