Oszusci Na Rookery Road

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

MężczyznaPostNapisane przez LukasziGosia » 9 cze 2012, 09:22 Oszusci Na Rookery Road

Ostrzegam wszystkich przed nieuczciwymi sprzedawcami na Rookery Road. W niektorych pseudo polskich sklepach powszechne jest oszukiwanie klientow przy podliczaniu zakupow. Wczesniej mialem znaki od znajomych ze taki proceder ma tam miejsce ale wczoraj na sam sie o tym przekonalem. Zamiast L7 zaplacilem prawie L12. Bierzcie od nich paragony bo sami niechetnie lubia dawac a niektore produkty nie sa z cenami albo licza ci dwukrotnie. Pozdrawiam

LukasziGosia
Początkujący
 
 
Posty: 13
Dołączył: 10 sty 2011, 09:51
Reputacja: 2
Neutralny
Góra
-2

KobietaPostNapisane przez Mean Girl » 9 cze 2012, 10:00 Re: Oszusci Na Rookery Road

slyszalam ze oszukuja ..jak sie placi karta to radze patrzec jaka sume wbijaja na czytniku do karty
I hate two faced people. It's hard to decide which face to slap first.
Avatar użytkownika
Mean Girl
Raczkujący
 
 
Posty: 85
Dołączyła: 18 maja 2012, 09:08
Reputacja: -15
Wyśmiewca

MężczyznaPostNapisane przez turbovomiter » 9 cze 2012, 11:44 Re: Oszusci Na Rookery Road

Też mnie próbowali przekręcić na kilka funtów w jednym ze sklepów na rockery, jednak pomimo uciażliwego kaca obczaiłem się i zwróciłem uwagę ciapciuszkowi ;)
TurboVomiter
Avatar użytkownika
turbovomiter
Początkujący
 
 
Posty: 49
Wiek: 39
Dołączył: 28 lut 2011, 21:07
Reputacja: 6
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez dodsonn » 9 cze 2012, 15:10 Re: Oszusci Na Rookery Road

i często im się zdarza zapomnieć do reklamówki wrzucić papierosy jak kupujesz...

dodsonn
Początkujący
 
 
Posty: 26
Dołączył: 23 mar 2012, 18:55
Reputacja: 4
Neutralny

PostNapisane przez Guest » 9 cze 2012, 16:58 Re: Oszusci Na Rookery Road

witam
ja niestety zostalam dwukrotnie oszukana w tym samym sklepie,ciapuszek nabija na kase na koncu stwierdza ze sie pomylil i zaczyna jeszcze raz kasowac nie wyjmujac z reklamowki!!!!!!!! o wydawaniu reszty prosto do reki jjuz nie wspomne
nie dajmy sie im oszukiwac juz i tak dorabiaja sie na nas wyobrazacie sobie takiego ciapuszka w normalnym zakladzie pracy ?gdzie w takim sklepiku czuje sie panem i wlascicielem!!!!!!!!

Guest
 
 

MężczyznaPostNapisane przez eric27 » 9 cze 2012, 17:34 Re: Oszusci Na Rookery Road

Często robię tam zakupy,zwłaszcza papierosy i browar.Zawsze liczę przed podejściem do kasy ile powinienem zapłacić i jak narazie po mimo kilku prób nie dałem się oszukać :P

Pozdrowionka dla wszystkich :D

eric27
Stały Bywalec
 
 
Posty: 434
Dołączył: 14 wrz 2008, 12:54
Reputacja: 18
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez olek83 » 9 cze 2012, 17:42 Re: Oszusci Na Rookery Road

Gdzie tak w baltyku sie dzieje czemu nie piszecie nazwy sklepu

olek83
Przyczajony
 
 
Posty: 8
Dołączył: 4 maja 2012, 13:37
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Mean Girl » 9 cze 2012, 18:51 Re: Oszusci Na Rookery Road

ten na przeciwko baltyku...tez trzeba uwazac bo to ten sam wlasciciel co z baltyku
I hate two faced people. It's hard to decide which face to slap first.
Avatar użytkownika
Mean Girl
Raczkujący
 
 
Posty: 85
Dołączyła: 18 maja 2012, 09:08
Reputacja: -15
Wyśmiewca

MężczyznaPostNapisane przez mepsi » 10 cze 2012, 05:22 Re: Oszusci Na Rookery Road

Nie no zeby ci..a otwierali polskie sklepy jakby jakis Polak nie mogl tam otworzyc... zalosne, i se jeszcze w kulki leci przy podliczaniu produktow bo sie nie boi ze klientow straci bo i tak wie ze polskie niedorajdy do niego przyjda po swoj upragniony polski chleb, nie robcie tam zakupow to ich business padnie.

mepsi
Rozeznany
 
 
Posty: 121
Dołączył: 16 gru 2011, 03:42
Reputacja: 8
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez olek83 » 10 cze 2012, 14:29 Re: Oszusci Na Rookery Road

Ja nie na widzę tam jeździć ale czasami jakiejś pierdy nie mogę dostać i muszę tam jechać mięsa w życiu bym tam nie kupił mimo tego ze polka obsługuje brzydzę sie brudasów,ale interes nie padnie bo połowa polaków z bham tam mieszka nie wiem czemu szczury,myszy,drogie domy z grzybem free o ubezpieczeniu na auto nie wspomnę ale nie mi to oceniać.Z fartem

olek83
Przyczajony
 
 
Posty: 8
Dołączył: 4 maja 2012, 13:37
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez LadyHekate » 10 cze 2012, 14:59 Re: Oszusci Na Rookery Road

napewno nie padnie- wystarczy zobaczyc jak baltyk wygladal 2 lata temu... a jak teraz ... Polacy kupuja, bo tanio...
kazdy musi uwazac i to w naszym interesie zeby nie policzyli wiecej...
pewnie duzo osob kradnie i musza jakos wyjsc na swoje hehe...
mnie osobiscie okropnie wkurza jak laza wszedzie po sklepie z 10ciu i co chwile czesc kolega... ;/
Avatar użytkownika
LadyHekate
Rozeznany
 
 
Posty: 160
Wiek: 34
Dołączyła: 27 kwi 2011, 18:22
Reputacja: 16
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez joseph85pl » 11 cze 2012, 10:47 Re: Oszusci Na Rookery Road

tak sobie mysle czy oni oszukuja czy po prostu liczyc nie potrafia bo to tez bardzo mozliwe...
Avatar użytkownika
joseph85pl
Początkujący
 
 
Posty: 49
Wiek: 38
Dołączył: 31 mar 2011, 19:35
Reputacja: -2
Neutralny

KobietaPostNapisane przez LadyHekate » 11 cze 2012, 11:20 Re: Oszusci Na Rookery Road

hehe no mozliwe, ale chyba naciskac przyciski na kasie potrafia... ;D
Avatar użytkownika
LadyHekate
Rozeznany
 
 
Posty: 160
Wiek: 34
Dołączyła: 27 kwi 2011, 18:22
Reputacja: 16
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez joseph85pl » 11 cze 2012, 11:23 Re: Oszusci Na Rookery Road

haaa powiem ci ze w niektorzy mysle ze mogli by miec z tym problem.... :rozwalkompa:
Avatar użytkownika
joseph85pl
Początkujący
 
 
Posty: 49
Wiek: 38
Dołączył: 31 mar 2011, 19:35
Reputacja: -2
Neutralny

KobietaPostNapisane przez mewa » 13 cze 2012, 13:11 Re: Oszusci Na Rookery Road

oszukuja nie tylko w tamtym sklepie,w innych rowniez i to nie tylko na Roockery..Pare razy juz mi sie to zdarzylo,ze o maly wlos nie zaplacilabym wiecej niz powinnam dlatego trzeba naprawde uwazac.

mewa
Przyczajony
 
 
Posty: 6
Dołączyła: 21 maja 2012, 15:13
Reputacja: 0
Neutralny

Następna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI