Lot dziecka Ryanaierem

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

MężczyznaPostNapisane przez fidotrans » 28 lip 2012, 17:14 Re: Lot dziecka Ryanaierem

Witam. Tak jak wczesniej wspomniano, jesli bilety sa kupione razem to nie ma zadnych problemow. Chociaz nie raz chca pozwolenie od rodzicow, ale moze byc napisane od recznie. Moja corka czesto tak podruzuje wiec jestem w temacie. Nawet dzis poleciala do Pl na wakacje z znajomymi i nie bylo zadnych problemow.A tym bardziej ze ma juz 9lat i sama odpowie na zadawane pytania przez obsluge lotniska. Pzdr
Avatar użytkownika
fidotrans
Przyczajony
 
 
Posty: 10
Wiek: 48
Dołączył: 18 lip 2011, 13:47
Reputacja: 2
Neutralny

KobietaPostNapisane przez jo14189 » 28 lip 2012, 23:48 Re: Lot dziecka Ryanaierem

najpierw piszesz ze nie ma problemow a zachwile ze sa. zecyduj sie. lepiej napisac takie pozwolenie dla swietego spokoju niz pozniej siedziec godzinami na lotnisku tlumaczyc sie czemu nie masz zgody rodzicow na podroz itp. itd. ja mialam problemy i nie zycze nikomu takiego stresu jakiego mialam tego wieczoru. a linie lotnicze powinny informowac o tym ze moze byc taka sytuacja ze w miejscu docelowym celnik moze poprosic o zgode rodzicow na pobyt dziecka za granica bo to jest wprowadzanie ludzi w blad
HaPpy MaMa & ŻoNa :)
Avatar użytkownika
jo14189
Stały Bywalec
 
 
Posty: 306
Wiek: 34
Dołączyła: 21 lis 2011, 10:38
Lokalizacja: Walsall
Reputacja: 10
Neutralny

KobietaPostNapisane przez agula2710 » 29 lip 2012, 19:58 Re: Lot dziecka Ryanaierem

Jak lece z z Angli do Pl nie mam zadnych problemow tu sie nie pytaja o nic w droga strone jest zawszemam jakies klopoty bo latam z synkiem ktory ma nazwisko ojca a nie moje akt urodzenia +dokument jest norma jeszcze synka pytaja kim jest ta pani z ktora leci BZDURA

agula2710
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączyła: 4 cze 2012, 19:27
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez karmelek » 25 gru 2012, 15:42 Re: Lot dziecka Ryanaierem

A ja mam inne pytanie a mianowicie chce lecieć z dzieckiem do PL Ryanair; wiem, że przysługuje mi bezpłatnie wózek, ale chcę też zabrać fotelik samochodowy i na stronce pisze, że przy zakupie online kosztuje 10Ł a na infolinii 20Ł. Z tym jak kupuje bilet nie ma możliwości zaznaczyć, że chcę zabrać fotelik... Teraz nie wiem co z tym fantem zrobić... Ktoś już przewoził sobie fotelik?? Jak to wygląda?? Z góry dziękuję za odpowiedzi :)
♥ ♥ ♥ Bycie mamą to najcięższa praca i największa radość ♥ ♥ ♥

karmelek
Rozeznany
 
 
Posty: 189
Wiek: 39
Dołączyła: 30 paź 2007, 08:47
Reputacja: 27
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez LadyHekate » 25 gru 2012, 22:02 Re: Lot dziecka Ryanaierem

jak kupujesz bilet na stronie ryanaira musisz zaznaczyc duzy sprzet sportowy/ akcesoria niemowlece i pozniej pokazuje Ci do zaznaczenia co chcesz wziac i wybierasz Sprzet Dzieciecy (fotelik) maksymalnie 20 kg ;D - 10f :)
Avatar użytkownika
LadyHekate
Rozeznany
 
 
Posty: 160
Wiek: 34
Dołączyła: 27 kwi 2011, 18:22
Reputacja: 16
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Milencia » 27 gru 2012, 20:53 Re: Lot dziecka Ryanaierem

Jeżeli dziecko ma oddzielną rezerwacje od dorosłego to musisz zadzwonić do Ryanair, aby wpisali to do systemu i wtedy nie będzie problemu przynajmniej w Anglii. :)
Avatar użytkownika
Milencia
Początkujący
 
 
Posty: 11
Wiek: 37
Dołączyła: 6 wrz 2008, 16:29
Lokalizacja: NYC/BHX
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez karmelek » 10 lut 2013, 15:17 Re: Lot dziecka Ryanaierem

dzięki za informacje :) Gapa ze mnie :D Faktycznie jak się zaloguję i dam zarządzanie rezerwacją jest dodanie dodatkowych rzeczy dla dzieci :D
♥ ♥ ♥ Bycie mamą to najcięższa praca i największa radość ♥ ♥ ♥

karmelek
Rozeznany
 
 
Posty: 189
Wiek: 39
Dołączyła: 30 paź 2007, 08:47
Reputacja: 27
Pokojowy

Poprzednia strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI