Wydzial Konsularny Ambasady RP w Lonynie

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

MężczyznaPostNapisane przez walsall89 » 6 wrz 2012, 14:29 Re: Wydzial Konsularny Ambasady RP w Lonynie

Ale czy ja się pytałem czym taniej ? Jeżeli uważasz ze pojechałas tanio autem to super, tylko się cieszyć. Każdy ma swoje upodobania. Ja zadałem proste pytanie , czesc ludzi zrozumiałe je i odpowiedziało konkretnie a tu nagle wyskakjesz z nie wiadomo czym i tak wogole to nie pokrywa się z cenami które są dostępne na tej stronie której podalas.
Jeśli wiesz ze autem jest najtaniej to po co pytają ile dałem za bilety ?

walsall89
Raczkujący
 
 
Posty: 93
Dołączył: 3 wrz 2010, 23:34
Reputacja: -2
Neutralny

KobietaPostNapisane przez jo14189 » 6 wrz 2012, 18:59 Re: Wydzial Konsularny Ambasady RP w Lonynie

z ciekawosci madralo, nie masz za grosz kultury
HaPpy MaMa & ŻoNa :)
Avatar użytkownika
jo14189
Stały Bywalec
 
 
Posty: 306
Wiek: 34
Dołączyła: 21 lis 2011, 10:38
Lokalizacja: Walsall
Reputacja: 10
Neutralny
Góra
-1

MężczyznaPostNapisane przez walsall89 » 7 wrz 2012, 15:24 Re: Wydzial Konsularny Ambasady RP w Lonynie

Przez moment pomyslalem , ze chcesz sie dorzucic na bilety.
Wkur... mnie jak ludzie wypytuja sie o cos co nie powinno ich interesowac, wiec to wcale nie znaczy ze nie mam kultury.
Jak jestes taka ciekawa to zaloz sobie nowy temat tu na forum i tam zadawaj pytania typu
-ile zarabiasz
-ile wydajesz na jedzenie,rachunki,papier toaletowy itp

walsall89
Raczkujący
 
 
Posty: 93
Dołączył: 3 wrz 2010, 23:34
Reputacja: -2
Neutralny
Góra
-1

KobietaPostNapisane przez jo14189 » 7 wrz 2012, 19:17 Re: Wydzial Konsularny Ambasady RP w Lonynie

nie pytalam ile wydajesz na jedzenie to twoja sprawa zapytalam tylko ile kosztuje wyprawa do londka autokarem National express a to moze innych inetesowac. nikt nie pyta o twoje rachunki ani o to co jesz i czym sobie podcierasz tylek. trzymalam sie tematu.
HaPpy MaMa & ŻoNa :)
Avatar użytkownika
jo14189
Stały Bywalec
 
 
Posty: 306
Wiek: 34
Dołączyła: 21 lis 2011, 10:38
Lokalizacja: Walsall
Reputacja: 10
Neutralny

Poprzednia strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI