Czy Ktos wie gdzie mozna sprzedac puszki?

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

KobietaPostNapisane przez patulek29 » 27 lis 2012, 19:34 Czy Ktos wie gdzie mozna sprzedac puszki?

Witam,wie Ktos moze z was gdzie mozna sprzedac aluminium (puszki I nie tylko) w okolicach Birmingham I ewentualnie moze zna Ktos stawke za kg? Dzieki z gory za pomoc
Avatar użytkownika
patulek29
Początkujący
 
 
Posty: 24
Dołączyła: 11 paź 2012, 13:30
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez dawid1593 » 27 lis 2012, 20:19 Re: Czy Ktos wie gdzie mozna sprzedac puszki?

A to zalezy czy amelinum jest malowane czy tez nie ? :lol:

np w goniec.com sa czasami ogloszenia ''skup metali kolorowych''

dawid1593
Przyczajony
 
 
Posty: 6
Dołączył: 25 sty 2009, 15:38
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Valde » 28 lis 2012, 00:08 Re: Czy Ktos wie gdzie mozna sprzedac puszki?

Witam patulek29. Takich miejsc jest mnostwo, wstukaj sobie w wyszukiwarce "Scrap Metal Recycling in Birmingham" lub "Scrap Metal Buyers in Birmingham", jak tam sie tobie podoba i wybierz ktory ci najlepiej pasuje. Ponizej masz link z cenami za kilogram, jest to strona skupu w Manchesterze, bo nie moglem sie doszukac na szybko cennika za zlom w Birmingham, moim zdaniem niepowinno byc wielkiej roznicy.

http://www.greengatemetals.co.uk/scrapmetal/prices/

Pozdrawiam :)
Avatar użytkownika
Valde
Raczkujący
 
 
Posty: 51
Dołączył: 27 mar 2012, 10:58
Lokalizacja: Wednesbury
Reputacja: 13
Neutralny

KobietaPostNapisane przez patulek29 » 28 lis 2012, 01:40 Re: Czy Ktos wie gdzie mozna sprzedac puszki?

Dziekuje za odpowiedzi :) pytam tylko dlatego ze jak mi juz na paru scrapach powiedzieli ze w takie ,,drobiazgi" jak puszki to oni sie nie bawia wiec stad moje pytanie bo jezdzic aby uslyszec to samo to mi sie nie bardzo pyli ale dziekuje wam :)
Avatar użytkownika
patulek29
Początkujący
 
 
Posty: 24
Dołączyła: 11 paź 2012, 13:30
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI