Przeprowadzka do Cannock

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

KobietaPostNapisane przez karolina81 » 9 lut 2013, 23:25 Przeprowadzka do Cannock

Witam
Poszukuje ludzi mieszkających w Cannock, ponieważ mam
Okazje przenieść sie do tego miasta, lecz niestety nie znam tamtejszej dzielnicy i dlatego bardzo zależy mi na opiniach tych, którzy cos wiedza na ten temat. Konkretnie chodzi mi o ulice Hampton street
Pozdrawiam
Karolina

karolina81
Przyczajony
 
 
Posty: 5
Dołączyła: 26 sty 2010, 11:55
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Schabik » 9 lut 2013, 23:33 Re: Przeprowadzka do Cannock

Siemka ja jestem z Cannock, miejscowośc spoko mało kolorowych ludzi tutaj mieszka. Ta ulica jest jakies 5 min pieszo od centrum. mieszka tam paru polaków w promienu kilkuset metrów. Jeśli masz jakies pytania pisz śmiało.

Schabik
Początkujący
 
 
Posty: 30
Wiek: 36
Dołączył: 7 kwi 2012, 19:49
Lokalizacja: Cannock
Reputacja: 4
Neutralny

KobietaPostNapisane przez karolina81 » 10 lut 2013, 00:05 Re: Przeprowadzka do Cannock

Hej, dzięki za szybka odpowiedz:-) konkretnie chodzi mi czy okolica w miarę spokojna, jak tam jest z praca? Mieszkamy w wolverhampton , czyli w sumie niedaleko ale do tej pory do Cannock jeździliśmy jedynie na wycieczki do lasu, teraz potrzebuje wiecej informacji na ten temat. Nie jest to łatwa decyzja , ponieważ mamy już swoje mieszkanko urządzone z counsilu w Wolverhampton ale nadarzyła sie okazja na większe, do tego mega duży ogród i ten ulubiony las niedaleko... Dlatego tak bardzo interesuje mnie ta dzielnica... Czy bezpieczna dla dzieci , jaka szkole podstawowa, najlepiej katolicka mógłbyś polecić dla dzieci w pobliżu
Pozdrawiam

karolina81
Przyczajony
 
 
Posty: 5
Dołączyła: 26 sty 2010, 11:55
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Schabik » 10 lut 2013, 10:14 Re: Przeprowadzka do Cannock

Hej, mój kumpel tam miesza w tamtej okolicy i nie narzeka. Niedaleko jest plac zabaw dla dzieci, duze boisko. Co do szkół to nie mam pojecia nie miałem z nimi doczynienia. Praca to jest dużo fabryk w okolicy i innych miejsc pracy.

Schabik
Początkujący
 
 
Posty: 30
Wiek: 36
Dołączył: 7 kwi 2012, 19:49
Lokalizacja: Cannock
Reputacja: 4
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez nautic » 10 lut 2013, 12:54 Re: Przeprowadzka do Cannock

Hej wysłałem Ci wiadomość na priv dotyczącą szkoły. Pozdrawiam.

nautic
Początkujący
 
 
Posty: 33
Dołączył: 19 mar 2009, 23:27
Reputacja: 3
Neutralny

KobietaPostNapisane przez karolina81 » 11 lut 2013, 20:22 Re: Przeprowadzka do Cannock

Dziekuje bardzo za pomoc :-)

karolina81
Przyczajony
 
 
Posty: 5
Dołączyła: 26 sty 2010, 11:55
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI