Chrzest w angielskim kosciele

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

KobietaPostNapisane przez paola1289 » 17 lut 2013, 16:03 Chrzest w angielskim kosciele

Witam wszystkich rodzicow :)
Mam pytanie zwiazane z chrztem dziecka w angielskim kosciele. Chcialabym sie dowiedziec jaki kosciol polecacie i jakie macie doswiadczenia z takim chrztem... Mieszkam na erdingtonie i kompletnie nie wiem gdzie sie udac... Boje sie abym dziecka do innej wiary przez przypadek nie przylaczyla-bo pomyle koscioly(zart oczywiscie) :P pozdrawiam

paola1289
Początkujący
 
 
Posty: 18
Dołączyła: 17 lut 2013, 15:52
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Anastazja » 17 lut 2013, 17:20 Re: Chrzest w angielskim kosciele

hej ja swojego synka chrzcilam w angielskim katolickim kosciele na Sparkhillu,no dla Ciebie tam za daleko :) Corka tez tam komunie miala,ksiadz bardzo fajny,niczego w sumie od nas nie wymagal,dla niego liczylo sie tylko dziecko,nie wiem jak podchodza ksieza w innych katolickich kosciolach,ale mysle,ze podobnie,to chyba tylko w polskim taka"katolicka biurokracja" jest...
Andzia
Obrazek
Avatar użytkownika
Anastazja
Zadomowiony
 
 
Posty: 820
Dołączyła: 1 sty 2007, 15:59
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 27
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez paola1289 » 17 lut 2013, 18:02 Re: Chrzest w angielskim kosciele

No wlasnie... W pl kisciele jest za duzo formalnosci,a za malo wyrozumialosci... I jeszcze aby przyjac chrzest dziecko musi byc z nami na calej mszy...i tego sie baje,bo moj synek 20 minut nie potrafi spokojnie usiedziec... A czytalam,ze w angielskim jest tylko ceremonia... :) dziekuje za odpiwiedz :grin:

paola1289
Początkujący
 
 
Posty: 18
Dołączyła: 17 lut 2013, 15:52
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez magdunia22 » 17 lut 2013, 19:16 Re: Chrzest w angielskim kosciele

Ja wlasnie zamowilam chrzest na hargley rd...Jest tam ksiadz ktory mowi po polsku ale pytanie do niego co potrzebuje czy potrzebuje od chrzesnych zaswiadczenie powiedzial potrzebujesz tylko dziecka i my rowniez! Poniewaz jestem w zwiazku a nie w malzenstwie to zapytalam co z tym a on do mnie nastepny sakrament wziasc slub (smiech) Mysle ze dobry wybor zrobilam i nie bede sie bawic w polskim kosciele bo tam jest katastrofa.Jedynie takie wlasnie mam mysli jak z fotografem,czy sama robic zdjecia czy zamowic fotografa ....moze ktoras z mam powie jak wy robiliscie jak chrzciliscie dziecko?
A jeszcze bede szla na kurs przed chrzcinami tylko jeden raz.
Grzeczne dziewczynki ida do nieba,niegrzeczne maja niebo na ziemi:):):)
a tak przy okazji,ile potrzeba slow by nas uslyszano w chwili ktorej milczymy

magdunia22
Rozeznany
 
 
Posty: 264
Wiek: 40
Dołączyła: 3 paź 2006, 11:45
Lokalizacja: ladywood
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez paola1289 » 17 lut 2013, 19:51 Re: Chrzest w angielskim kosciele

Dzieki za bardzo pomocna odpowiedz :) ja planuje aby u mojego malego na chrzcie zdjecia robil maz mojej siostry,zaden z niego fotograf,ale pstrykac potrafi :wink: wazne aby pamiatka byla... A nie jakies piekne sesje,bedzie jeszcze wiele okazji :)

paola1289
Początkujący
 
 
Posty: 18
Dołączyła: 17 lut 2013, 15:52
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez sandru$ » 18 lut 2013, 22:09 Re: Chrzest w angielskim kosciele

Polecam kosciolek na Witton road to jest na Astonie nie daleko od Erdingtonu przesympatyczny ksiadz, sliczna chrzscielnica, rodzice chrzestni byli z polski wiec dal nam 2 tygodnie wczesniej specjalne ksiazki z cala gotowa ceremonia krok po kroku co on bedzie mowil co mowia rodzice chrzestni by Ci mogli poczytac w domu i choc troche byc w temacie. Pozdrawiam
Wole być szczera i bezczelna, niż miła i zakłamana :)
Avatar użytkownika
sandru$
Rozeznany
 
 
Posty: 120
Dołączyła: 13 paź 2008, 19:35
Reputacja: 20
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez paola1289 » 18 lut 2013, 22:56 Re: Chrzest w angielskim kosciele

Dziekuje sandru$:)sprobuje znalezc ten kosciol:)

paola1289
Początkujący
 
 
Posty: 18
Dołączyła: 17 lut 2013, 15:52
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez sandru$ » 19 lut 2013, 05:28 Re: Chrzest w angielskim kosciele

paola1289, nie bedziesz miala problemu znajduje sie on na trasie autobusu nr7 jak jedziesz z Erdingtonu jest on po lewej stronie na rogu :) pozdrawiam
Wole być szczera i bezczelna, niż miła i zakłamana :)
Avatar użytkownika
sandru$
Rozeznany
 
 
Posty: 120
Dołączyła: 13 paź 2008, 19:35
Reputacja: 20
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez paola1289 » 19 lut 2013, 09:10 Re: Chrzest w angielskim kosciele

Dziekuje :)

paola1289
Początkujący
 
 
Posty: 18
Dołączyła: 17 lut 2013, 15:52
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez izunia.2 » 19 lut 2013, 20:33 Re: Chrzest w angielskim kosciele

Ja swoja corke chrzcilam w Woeley Castle. Ksieza fantastyczni, nie ma zadnego problemu. Jako rodzice bylismy dwa razy na wykladach dlaczego chrzest jest wazny. Problem mam tylko jeden teraz, tak bylam przejeta tym wszystkim ze nie zrobilam zadnych zdjec :( hehe

izunia.2
Przyczajony
 
 
Posty: 8
Dołączyła: 22 cze 2008, 11:03
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez paola1289 » 19 lut 2013, 20:46 Re: Chrzest w angielskim kosciele

:) no to do poprawki:)

paola1289
Początkujący
 
 
Posty: 18
Dołączyła: 17 lut 2013, 15:52
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez izunia.2 » 20 lut 2013, 10:31 Re: Chrzest w angielskim kosciele

Pewnie ze by sie poprawilo ale to juz nie to samo :( polscy goscie w Polsce a i moja Paula chyba juz nie odstawi takiego teatru jak wtedy. Cala msze ryczala ze az ksiedza nikt nie slyszal hehe. Ale ksieza byli w niebo wzieci i caly czas tlumaczyli ze to nie dziecka wina :) P.S. nie zapomnij o robieniu mnustwo zdjec hehe

Dodano: -- 20 lut 2013, o 10:32 --

* mnostwo :)

izunia.2
Przyczajony
 
 
Posty: 8
Dołączyła: 22 cze 2008, 11:03
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez paola1289 » 20 lut 2013, 10:51 Re: Chrzest w angielskim kosciele

Mi sie zawsze wydaje,ze jak moj maly robi cos co warto uwiecznic,to ja pstrykam i pstrykam...co do czego jest zrobione 3-4 zdjecia:)albo tylko jedno sie do czegokolwiek nadaje:D

paola1289
Początkujący
 
 
Posty: 18
Dołączyła: 17 lut 2013, 15:52
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez sylwia89 » 20 lut 2013, 21:19 Re: Chrzest w angielskim kosciele

Witam jest jeszcze jeden kosciol kolo rockery St.Augustine to jest katolicki kosciol i bardzo fajny,ksiadz rewelacja...ja chrzcilam tam mojego syna,msza trwa pol godziny ze wszytskim nie ma zadnego kazania jak to w polskim kosciele i oczywiscie rodzice dziecka nie musza byc w zwiazku malzenskim...ja do polskiego kosciola nie chodze bo mialam nie mila sytuacje z ksiedzem i wogole byl chamski w stosunku do mnie i nie chcial ochrzcic mi dziecka a jak to ksiadz w angielskim kosciele powiedzial ze On ''doprowadza dziecko do wiary i nie obchodzi go jak my czyli rodzice zyjemy''duzo polakow chodzi do tego kosciola i jest tam naprawde fajnie...tez daje kartki na chrzcie gdzie wszystko po kolei jest opisane i co trzeba mowic a niektore modlitwy odmawialismy po polsku:-)...polecam..

sylwia89
Początkujący
 
 
Posty: 18
Dołączyła: 19 kwi 2009, 19:19
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez paola1289 » 20 lut 2013, 22:08 Re: Chrzest w angielskim kosciele

Bardzo fajne podejsie ksiedza,z ktorym sie calkowicie zgadzam:) ja przeciez nie prosze o chrzest dla siebie(grzesznicy strasznej;)) tylko dla dziecka ktoro jest niewinne,i za mnie nie grzeszy... Dziekuje,sprawdze i ten kosciolek:)

paola1289
Początkujący
 
 
Posty: 18
Dołączyła: 17 lut 2013, 15:52
Reputacja: 0
Neutralny

Następna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI