Obywatelstwo brytyjskie

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

MężczyznaPostNapisane przez recasner32 » 7 maja 2015, 11:55 Re: Obywatelstwo brytyjskie

https://www.google.co.uk/search?client= ... 8&oe=UTF-8

napewnno w Malezji. POreaktycznie w anglosaskich krajachi ich pieskach typu Polska sa bezpieczni

http://www.aljazeera.com/indepth/opinio ... 09215.html

To nie wiesz o takich szczegolach?

recasner32
Raczkujący
 
 
Posty: 57
Dołączył: 1 mar 2012, 18:44
Reputacja: -13
Wyśmiewca

MężczyznaPostNapisane przez n0rb » 7 maja 2015, 11:57 Re: Obywatelstwo brytyjskie

recasner32 napisał(a):Sama taka mozliwosc jest skandaliczna, swiadczy o totalnym zaprzedaniu rzadu i sluzeniu obcym interesom.

W tym punkcie się z tobą zgadzam.

recasner32 napisał(a):Ciebie nie interesuje ale operatywnych, bogatszych ludzi sporo szuka, miliony Brytyjcykow jezdza do Tajlandii, szczegolnie ci bogatsi i bardziej zorientowani w swiecie wiec stad domniemywam ze dla Ciebie to nowosc co ja pisze

Znam osobiście dwóch rodowitych Anglików którzy mają żony Tajki, są to zwykli przeciętni obywatele nie są biedni ale do bycia bogatym dużo im brakuje.

Ilość Brytyjczyków rocznie odwiedzających Tajlandie nie przekracza miliona.

Nie jest to dla mnie nowością co piszesz ale jest nowością to jak piszesz.
recasner32 napisał(a):szczegolnie ci bogatsi i bardziej zorientowani w swiecie wiec stad domniemywam ze dla Ciebie to nowosc co ja pisze


W domyśle masz mnie za biedaka nie władającym językiem tubylców i dymającym na ciastach czy innych gownie za Ł6.50. Już cię polubiłem. Wiesz lepiej, jesteś bardziej oczytany, obracasz się w wyższych kręgach bogatych i operatywnych Brytów. Gratuluje Ego :D

Dodano: -- 7 maja 2015, o 12:08 --

recasner32 napisał(a):napewnno w Malezji

Masz racje, Malezja rozdaje karty od pokoleń na arenie międzynarodowej jest to kraj o nieskazitelnie czystym systemie politycznym i sądowniczym i oni sobie moga orzekać w sądach, komisjach co tylko im się podoba.

Skoro uznali ich za winnych to czy został wystawiony miedzynarodowy list gończy ?

n0rb
Rozeznany
 
 
Posty: 149
Dołączył: 3 mar 2010, 09:23
Reputacja: 19
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez AdamBoltryk » 7 maja 2015, 21:09 Re: Obywatelstwo brytyjskie

recasner32 napisał(a):(...)


Człowieku, ogarnij się.
My tutaj o paszporcie dla najzwyklejszego, szarego, praworządnego, BIAŁEGO osobnika zamieszkującego te tereny, a Ty wyjeżdżasz z Tonym Blairem, Bushem, Malezją, Tajlandią terrorystami i innymi pierdołami z kapelusza...

Nawet z Toba nie dyskutuję, bo nie ma sensu...

Pozdrawiam
PS. Nauczyłem się tutaj jednego - tutejsze przepisy sa odpowiedzią na to co ludzie nagminnie robili, a co było według prawodawców niepożądane - z Twojego przykładu - kupowanie obywatelstwa poprzez fikcyjne związki małżeńskie, albo sprowadzanie dziewczyn do pracy tym sposobem.

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez recasner32 » 7 maja 2015, 23:02 Re: Obywatelstwo brytyjskie

Czyli silniejszy moze wiecej, jesli przyjmiemy taka zasade to ok, kazde dranstwo mozna zalegalizowac oplacic dziadygi w togach i przyklepia ze jest cacy.
Kto to widzial pchac sie do slabszego kraju i rabowac anglosaskie narody sie w tym wyspecjalizowaly. Na szczescie sa takie kraje jak Rosja ze Angole przy calym swym swoim pozornej odwadze nie podskocza i choiciazby to mi sie bardzo podoba przynajmniej nie zadzieraja nosa bo dostaliby od razu baty.
No moze nie tylko bogacze jezdza do Tajlandii tylko ale dla takiej Tajki kazdy 'angol' to zbawienie.
Ja chce robote na ciastkach juz dosc jsa ;) ale jeszcze pare kursow na koszt podatnika jesli pozwolisz

Ale co mnie Adam obchodzi ze zjechala sie holota i robila obore, mnie by wkurzalo ze panstwo rzuca klody pod nogi w najprostszych sprawach a w Polsce mozna o wiele latwiej cos zalatwic jesli wiesz o co chodzi. Ja obory nie robie i jak chce cos zalatwic to nie oczekuje wymyslow wymyslonych tylko po to zeby mafia urzednicza miala co robic.

Dodano: -- 7 maja 2015, 23:05 --

No i co zlego jesli ktos sie ozeni i zyje a to maksmalnie utrudniaja. Kazdy czlowiek chyba moze? Chocby tylko raz. A tu juz na starcie klody,m sponsorig, majatek, dochody. Szkoda gadac bolszewickie panstwo sie robi no ale to troche zrozumiale jak w kasie pustki i bankrucik odsuwany w czasie

recasner32
Raczkujący
 
 
Posty: 57
Dołączył: 1 mar 2012, 18:44
Reputacja: -13
Wyśmiewca

MężczyznaPostNapisane przez n0rb » 8 maja 2015, 03:12 Re: Obywatelstwo brytyjskie

recasner32 napisał(a):Kto to widzial pchac sie do slabszego kraju i rabowac anglosaskie narody sie w tym wyspecjalizowaly.

Kiedyś były takie czasy że kolonie były chlebem powszednim i wszyscy chcieli je mieć, zresztą pewną analogie widzimy we współczesnej geopolityce.

recasner32 napisał(a):Na szczescie sa takie kraje jak Rosja ze Angole przy calym swym swoim pozornej odwadze nie podskocza

Rosja militarnie może podskoczyć Ukrainie, Polsce, Łotwie itp... UK jest poza zasięgiem kacapów.

recasner32 napisał(a):No moze nie tylko bogacze jezdza do Tajlandii tylko ale dla takiej Tajki kazdy 'angol' to zbawienie.


No to się zdecyduj albo bogaci ogarnięci w ilości liczonej w milionach albo każdy Anglik to w Tajlandi to Jezus i na dodatek nie liczony w milionach.

recasner32 napisał(a): mnie by wkurzalo ze panstwo rzuca klody pod nogi w najprostszych sprawach a w Polsce mozna o wiele latwiej cos zalatwic

Nie no załatwić w sensie dać łapówkę to w PL na 100% łatwiej, Polska biurokracja bije na głowę Brytyjską.

recasner32 napisał(a):Szkoda gadac bolszewickie panstwo sie robi

Ty to jest prawdziwy mistrz. Cieszę się że mam możliwość dyskusji z tobą na tym forum i mam nadzieje że kiedyś spotkamy się przy piwie, będziesz mnie tak rozśmieszał cała noc :D

Ps
Nie mogę się doczekać odp. na mojej poprzednie pytania o list gończy i przykłady ekstradycji do USA "od tak sobie." Dasz rade coś wyskrobać a może jesteś w stanie przyznać się do błędu, bo widzę że o Tajlandii już trochę inaczej piszesz :D Peace

n0rb
Rozeznany
 
 
Posty: 149
Dołączył: 3 mar 2010, 09:23
Reputacja: 19
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez recasner32 » 8 maja 2015, 06:33 Re: Obywatelstwo brytyjskie

n0rb napisał(a):
recasner32 napisał(a):Kto to widzial pchac sie do slabszego kraju i rabowac anglosaskie narody sie w tym wyspecjalizowaly.

Kiedyś były takie czasy że kolonie były chlebem powszednim i wszyscy chcieli je mieć, zresztą pewną analogie widzimy we współczesnej geopolityce.

recasner32 napisał(a):Na szczescie sa takie kraje jak Rosja ze Angole przy calym swym swoim pozornej odwadze nie podskocza

Rosja militarnie może podskoczyć Ukrainie, Polsce, Łotwie itp... UK jest poza zasięgiem kacapów.



recasner32 napisał(a):Szkoda gadac bolszewickie panstwo sie robi

Ty to jest prawdziwy mistrz. Cieszę się że mam możliwość dyskusji z tobą na tym forum i mam nadzieje że kiedyś spotkamy się przy piwie, będziesz mnie tak rozśmieszał cała noc :D

Ps
Nie mogę się doczekać odp. na mojej poprzednie pytania o list gończy i przykłady ekstradycji do USA "od tak sobie." Dasz rade coś wyskrobać a może jesteś w stanie przyznać się do błędu, bo widzę że o Tajlandii już trochę inaczej piszesz :D Peace


Oj jesli myslisz ze UK pierdnie w bezposrednim starciu z Rosja to jestes w grubym bledzie? Jak myslisz czemu tylko angielskie media z daleka obszczekuja ruskich zamiast tam sie wybrac i przyssac do ropy syberyjskiej na ten przyklad? Gdyby bylo tak jak mowisz to juz dawno zaprowadzona bylaby tam 'demokracja' i nastapilaby eksploatacja ich zasobow jak to ma miejsce w Iraku, Libii czy wielu innych krajach.

Chyba nie do czytales o tych przypadkach, podalem link, trzeba znalezc tylko akapit. Nawet gdyby to byl jeden przypadek, to o jeden za duzo. Jak mowilem sam taki przepis jest skandaliczny Blair zaprzedal ten kraj jankesom i teraz ciagnie kase z amerykankich uczelni, tak sie odbywa wspolczesna korupcja polityczna.

W Anglii o wiele wieksze walki przechodza niz w Polsce tylko o tym sie nie mowi i wszystkim jest na reke zeby nie mowic. Ja wiem ze szeregowy policjant nie wezmie lapowki, itp, ale wez chociazby afere News Of The World gdzie oficerowie sprzedawali dane mediom, zakladali podsluchy na ich zlecenie itd itp

http://en.wikipedia.org/wiki/Operation_Elveden

Smiejesz sie a malo wiesz o otaczajacej nas rzeczywistosci, ok mozna. Tutaj jak najbardziej sa uklady, walki, korupcja, tylko wszystko jest na wieksza skale (choc nie powszechne) i jak kreci sie juz lody to grube a nie jakies peanuts jak ma to miejsce w bidopolandzie. Tylko nie mowi sie tak glosno o tym albo szybko ucisza temat.

recasner32
Raczkujący
 
 
Posty: 57
Dołączył: 1 mar 2012, 18:44
Reputacja: -13
Wyśmiewca

MężczyznaPostNapisane przez n0rb » 8 maja 2015, 11:02 Re: Obywatelstwo brytyjskie

recasner32 napisał(a):Oj jesli myslisz ze UK pierdnie w bezposrednim starciu z Rosja

Oczywiście że 1 na 1 UK nie ma szans, to chyba jest oczywiste tyle tylko kto tu mówi o takowej konfrontacji. Dodaj do tego United States Navy z 72 okrętami podwodnymi o napędzie jądrowym, 11 lotniskowcami uderzeniowymi (wszystkie o napędzie jądrowym), 60 niszczycielami, 22 krążownikami rakietowymi gdzieś ta Rosyjska przewaga militarna się zapodziała. Do tego USA ma bazy w Japonii, Korei, oddanego sojusznika w Izraelu i Australii.

recasner32 napisał(a):Gdyby bylo tak jak mowisz to juz dawno zaprowadzona bylaby tam 'demokracja'

Czas na wojne totalna powoli nadchodzi, bądź cierpliwy.

recasner32 napisał(a):Chyba nie do czytales o tych przypadkach, podalem link, trzeba znalezc tylko akapit. Nawet gdyby to byl jeden przypadek, to o jeden za duzo

Musisz być bardziej zdecydowany, wydaje mi się że w jednym wątku już co najmniej drugi raz sam sobie zaprzeczasz.

recasner32 napisał(a):Blair zaprzedal ten kraj jankesom i teraz ciagnie kase z amerykankich uczelni, tak sie odbywa wspolczesna korupcja polityczna.

Olbrzymi odsetek byłych polityków zajmuje się wykładania. Dziwie mnie że osoba taka oczytana nie wspomniał o korupcji politycznej na przykładzie Gerhard Schröder.

recasner32 napisał(a):W Anglii o wiele wieksze walki przechodza niz w Polsce tylko o tym sie nie mowi i wszystkim jest na reke zeby nie mowic. Ja wiem ze szeregowy policjant nie wezmie lapowki, itp, ale wez chociazby afere News Of The World gdzie oficerowie sprzedawali dane mediom, zakladali podsluchy na ich zlecenie itd itp

Ludzie którzy zakładali podsłuchy i sprzedawali info. stanęli przed sądem i mówimy tu o prasie BRUKOWEJ i o tanich plotkach. W Polsce podsłuchaniu politycy mówiący o robieniu loda USA, układy NBP z partią rządząca za takie rzeczy powinien być trubunał staniu. Minister spraw zagranicznych skoro tak twierdzi znaczy że działa na niekorzyść Polski a prezes NBP złamał zasady konstytucji i co się z nimi stało ? NIC :D a nie przepraszam Sikorski za karę został drugą osobą w kraju LOL

n0rb
Rozeznany
 
 
Posty: 149
Dołączył: 3 mar 2010, 09:23
Reputacja: 19
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez recasner32 » 8 maja 2015, 12:05 Re: Obywatelstwo brytyjskie

Tak akurat skazali paru pionkow a osoby za to bezposrednio i posrednio odpowiedzialne czyli np Rebeka Brooks czy David Cameron chodza sobie wolno. Mimo jednoznacznych smsow w stylu 'pamietaj ze siedzimy w tym razem' . Cameron wytlumaczyl na komisji ze pewnie miala na mysli podobne poglady :D
No ale co wolno wojewodzie kto oplaca tych staruchow w togach to dziadygi z sadow itp wszystko przyklepia i bedzie legal cacy a jak nie jest to bedzie.
Teraz nawet w gazetach Murdocha sa artykuly jak to 'zwyciezyla wolnosc slowa' a jesli nie wiesz o co chodzi na chlopski rozum to juz mowie: taki magnat medialny Murdoch przekupywal masowo policjantow i zakladano podsluchy praktycznie wszystkim waznym i mial pozywke dla mediow skandale na lata. Jak sie sprawa rypla konserwatysci pomogli mu ja zatuszowac a w zamian ten uzyl swoich mediow zeby zmienic wladze - a to sa media wplywowe. Teras konserwatysci maja pelnie wladzy wszystko poumarzali, skazali pionkow i everybody happy. Nawet Ty :D

Oczywiscie Shreder to kanalia sprzedajna ruskim no ale mowimy o obywatelstwie brytyjskim a nie niemieckim.

A ciul z ta Polska daremny kraj :D Szkoda gadac ja zwialem i mam gdzies co tam sie dzieje. W Rosji jeszcze wieksza dzicz nie zebym mowil ze to modelowe panstwo ja tylko mowie ze tu tez nie wszystko jest tak jak byc powinno no ale to juz koniec mojej strony bo troche nie na temat zeszlismy.

recasner32
Raczkujący
 
 
Posty: 57
Dołączył: 1 mar 2012, 18:44
Reputacja: -13
Wyśmiewca

MężczyznaPostNapisane przez n0rb » 8 maja 2015, 12:32 Re: Obywatelstwo brytyjskie

recasner32 Z całym szacunkiem ale jeżeli przytaczasz te konotacje biznesowo-polityczne i uważasz że z tego powody UK jest krajem straconym muszę Ci zaproponować wzięcie udziału w pierwszej załogowej misji na Marsa z biletem w jedną stronę tam może uda ci się stworzyć kraj idealny ;-)

A teraz news dnia - Wszystkie kraje świata są takie same :twisted:

A miedzy czasie zapraszam do lektury np. Powiązania biznesowe Bilderberg Group http://4.bp.blogspot.com/-ADQ21ywubb8/U ... erberg.png

Na dokładkę proponuje wygoglować takie firmy/rodziny: Firmy Bank of America, JP Morgan, Citigroup, Wells Fargo, Goldman Sachs i Morgan Stanley i Spójrzmy teraz, kim są ich akcjonariusze :-D ....
Rodziny Goldmana Sachsa, Rockefellerów, Loeb Kuhna i Lehmanów z Nowego Jorku, Rotszyldów z Paryża i Londynu, Warburgów z Hamburga i Paryża, i Lazardów Izraela Mojżesza Seifs z Rzymu.

Ps
Powracając do Polski Ja osobiście polecam ksiażki Wojciecha Sumlińskiego.

n0rb
Rozeznany
 
 
Posty: 149
Dołączył: 3 mar 2010, 09:23
Reputacja: 19
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez recasner32 » 8 maja 2015, 13:17 Re: Obywatelstwo brytyjskie

No i ruscy to jedyna liczaca sie w swiecie sila stawiajaca sie zydostwu i ja ich wlasnie dlatego za to szauje. Chiny sa dojonym frajerem w gospodarce swiatowej dzieki masowym przekupstwom funkcjonariuszy partyjnych wiec oni maja gospodarke sprzezona z zydozachodem.
Polska to pionek, podobnie jak UK, politycznie licza sie Izrael, USA i troche Chiny a gospodarczo jeszcze Japonia i Niemcy z tym ze ci pierwsi w stagnacji od 25 lat.
No wiem Ken Clark, Peter Mandelson, jeden pies konserwatysci czy laburzysci, to tak jak w polandzie

recasner32
Raczkujący
 
 
Posty: 57
Dołączył: 1 mar 2012, 18:44
Reputacja: -13
Wyśmiewca

MężczyznaPostNapisane przez AdamBoltryk » 8 maja 2015, 20:40 Re: Obywatelstwo brytyjskie

n0rb napisał(a):(...)
A miedzy czasie zapraszam do lektury np. Powiązania biznesowe Bilderberg Group http://4.bp.blogspot.com/-ADQ21ywubb8/U ... erberg.png
(...)


A ja polecam pogooglać IG Farben AG.

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez n0rb » 11 maja 2015, 11:45 Re: Obywatelstwo brytyjskie

AdamBoltryk napisał(a):A ja polecam pogooglać IG Farben AG

Od Cyklony B do aspiryny, to się nazywa mieć szeroki asortyment :mrgreen:

n0rb
Rozeznany
 
 
Posty: 149
Dołączył: 3 mar 2010, 09:23
Reputacja: 19
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez AdamBoltryk » 11 maja 2015, 13:37 Re: Obywatelstwo brytyjskie

Jak tylko doczytałes o Bayer, to znaczy że nie znalazłes jeszcze nic.

Pozdrawiam
PS. Na Wikipedii nie znajdziesz to o czym wspominałem.

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez n0rb » 13 maja 2015, 14:47 Re: Obywatelstwo brytyjskie

AdamBoltryk
Ostatni pomysł jak przychodzi mi do głowy to eksperymenty na ludziach i dodatkowy program eksperymentów na bliźniakach.

Strasznie zaśmieciliśmy ten wątek.

n0rb
Rozeznany
 
 
Posty: 149
Dołączył: 3 mar 2010, 09:23
Reputacja: 19
Neutralny

Poprzednia strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI