Oszusci kupujący auta przez Pay Pal !

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

MężczyznaPostNapisane przez tomek-birmingham » 26 lip 2014, 11:20 Re: Oszusci kupujący auta przez Pay Pal !

Niecałą godzinę temu dostałem coś takiego:
Thanks for your response..I'm quite satisfied with the condition and price,and I need you to understand that i am willing and ready to purchase it right away, end the advert, consider me as your favorite buyer. I will be paying the PayPal charges (3.4%) from my account and will be paying directly into your PayPal account without any delay, and I hope you have a paypal account. If you have one already, just send me the address to send it to, which is the email address you use for it or you can send me a paypal money request, so once i receive the details i will go ahead with the payment through PayPal and then I will contact my shipping agent after you get the payment. I will need your home address for it to be Picked Up by the Shipping agent


Regards.

To: lesliestraw114@outlook.com


odpisałem że tylko gotówka wchodzi w grę...

tomek-birmingham
Przyczajony
 
 
Posty: 3
Dołączył: 19 lip 2014, 23:05
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez tomek-birmingham » 26 lip 2014, 12:43 Re: Oszusci kupujący auta przez Pay Pal !

i następny e-mail:

I do strictly cash deals but presently, i'm away on an assignment and that is why i am offering to Pay you via PayPal. I have been using PayPal to buy and sell for years now and i have never for once had any problems whatsoever. I Also have a 90% Customer rating with PayPal. i'll send full Payment as soon as you provide me with your PayPal email address...

tomek-birmingham
Przyczajony
 
 
Posty: 3
Dołączył: 19 lip 2014, 23:05
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez vanilia » 26 lip 2014, 17:38 Re: Oszusci kupujący auta przez Pay Pal !

Kolejny scam, nie podawaj mu żadnych danych, emaila itp...
"Wielkie rzeczy nie powstają w wyniku impulsu, a w wyniku poskładania małych rzeczy w jedną całość."- Vincent Van Gogh
Avatar użytkownika
vanilia
Zadomowiony
 
 
Posty: 684
Dołączyła: 24 maja 2007, 12:04
Lokalizacja: Sheldon
Reputacja: 47
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez dana79 » 26 lip 2014, 21:25 Re: Oszusci kupujący auta przez Pay Pal !

Mialem podobnie pozniej mnoe straszym pay palem ze mnie do sadu podadza jak mu kasy nie wysle.

dana79
Raczkujący
 
 
Posty: 90
Dołączyła: 23 wrz 2013, 10:33
Reputacja: 2
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez benjowski » 4 kwi 2015, 11:54 Re: Oszusci kupujący auta przez Pay Pal !

Hej
ostrzegam ze oszust tom laylor caly czas grasuje. Dostalam dzisiaj maila w odp na moje ogloszenie. Ta sama historia co zawsze. ludzie uwazajcie

benjowski
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Dołączył: 15 lis 2011, 13:55
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez n0rb » 4 kwi 2015, 12:48 Re: Oszusci kupujący auta przez Pay Pal !

Ja dostałem emaile od John tatham <tathamj@gmail.com> i od jeszcze jednego gościa ale niestety skasowałem.

Treść emailu
> Thanks for your response..I'm quite satisfied with the condition and
> price,and I need you to understand that i am willing and ready to
> purchase it right away, end the advert, consider me as your favorite
> buyer. I will be paying the PayPal charges (3.4%) from my account and
> will be paying directly into your PayPal account without any delay,
> and I hope you have a paypal account. If you have one already, just
> send me the address to send it to, which is the email address you use
> for it or you can send me a paypal money request, so once i receive
> the details i will go ahead with the payment through PayPal and then I
> will contact my shipping company after you get the payment. I will
> need your home address for it to be Picked Up by the Shipping
> Company..
>
> Regards
>

Dodano: -- 4 kwi 2015, o 13:29 --

Ten drugi ktoś to
Corn williams <cornwilliams34@gmail.com>

n0rb
Rozeznany
 
 
Posty: 149
Dołączył: 3 mar 2010, 09:23
Reputacja: 19
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Guciek » 4 kwi 2015, 13:55 Re: Oszusci kupujący auta przez Pay Pal !

Cokolwiek byście nie odpisali to tam automat odpisuje :)

Guciek
Przyczajony
 
 
Posty: 6
Wiek: 32
Dołączył: 17 wrz 2014, 18:40
Lokalizacja: Wednesbury
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez benjowski » 4 kwi 2015, 16:08 Re: Oszusci kupujący auta przez Pay Pal !

Nastepny oszust mi napisal: mike gillett. Musza chyba jeszcze byc nieswiadomi ludzie, ktorzy sie na to lapia.....niestety.
Uwazajcie....

benjowski
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Dołączył: 15 lis 2011, 13:55
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez STIF14 » 5 kwi 2015, 06:03 Re: Oszusci kupujący auta przez Pay Pal !

Tak,ja miałem te same wiadomości od tych samych ' klientów',ostatni raz wczoraj,gdyż mam tutaj wystawiony na sprzedaż motocykl.
Nie dajcie się nabierać.
TO JEST OSZUSTWO !!!
STEFAN
Avatar użytkownika
STIF14
Raczkujący
 
 
Posty: 92
Dołączył: 19 sty 2007, 22:53
Lokalizacja: GDYNIA/BIRMINGHAM
Reputacja: 18
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Krzysiek2099 » 7 kwi 2015, 20:00 Re: Oszusci kupujący auta przez Pay Pal !

Nick na ebay: hemmingwayhouse. Na imię ma Sam. Też chciał od razu kasę na paypal przelewać i kogoś wysłać po auto.

Krzysiek2099
Rozeznany
 
 
Posty: 151
Dołączył: 2 cze 2013, 23:02
Reputacja: 12
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez swiderek62 » 3 maja 2015, 21:04 Re: Oszusci kupujący auta przez Pay Pal !

do mnie tez pisał ten John

swiderek62
Przyczajony
 
 
Posty: 7
Dołączył: 16 lut 2015, 14:20
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez marek55 » 4 maja 2015, 15:54 Re: Oszusci kupujący auta przez Pay Pal !

ja tez wystawilem na kilku portalach ze sprzedam auto to dziennie mam kilka ofert wlasnie tez zaplata przez pay pala dwa razy odpisalem ale juz tez nie odpisuje tez ci sami chca kupic odemnie auto ,nie dajcie sie pozdrawim

marek55
Raczkujący
 
 
Posty: 81
Dołączył: 23 maja 2010, 21:04
Lokalizacja: west bromwich
Reputacja: 6
Neutralny

KobietaPostNapisane przez magda1984 » 14 cze 2015, 17:53 Re: Oszusci kupujący auta przez Pay Pal !

sluchajcie ja dzisiaj tez dostalam emaila od John Tatham, wiec nadal chca naciagnac ludzi. Niczego nieswaidoma podalam mu adres paypal. Naszczescie po zobaczeniu adresu do wyslania roweru odpisalam ze niczego nie potwierdze( gdyz dostalam od paypal confirmacje zaplaty od tego Pana) teraz nie iwem co mam zrobic czy zglosic do paypal ze to oszust? Poradzcie co robic!!!

magda1984
Początkujący
 
 
Posty: 25
Dołączyła: 22 paź 2009, 12:11
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez STIF14 » 14 cze 2015, 18:19 Re: Oszusci kupujący auta przez Pay Pal !

Zgłoś to i koniec ..
Mnie ta osoba również chciała oszukać kiedy chciałem sprzedać motor,ale ja zawsze kopiuję adres mailowy danej osoby ,lub jego rzekome dane osobowe i wrzucam to w wyszukiwarkę google.
No i ta osoba widnieje jako oszust internetowy.
Tak oszukano mojego kolegę na telefon który wysłał na wskazany w mailu adres domowy,pieniądze wpłynęły na kolegi konto Paypal,a kiedy on potwierdził wysłanie telefonu,to pieniądze z konta zniknęły,zostały wycofane przez kupującego..
Pozdrawiam i nie dajcie sie ludzie okradać ..
STEFAN
Avatar użytkownika
STIF14
Raczkujący
 
 
Posty: 92
Dołączył: 19 sty 2007, 22:53
Lokalizacja: GDYNIA/BIRMINGHAM
Reputacja: 18
Neutralny

KobietaPostNapisane przez magda1984 » 15 cze 2015, 07:29 Re: Oszusci kupujący auta przez Pay Pal !

Dzieki, wlasnie zaraz zadzwonie do PayPal I to zglosze. Mnie pieniadze nie wplynely bo nic nie potwierdzilam, adres w Nigerii troche mnie zdziwil. Wyslalam temu Panu emaila ze go zglosilam I zobaczymy co dalej bedzie sie dzialo..

magda1984
Początkujący
 
 
Posty: 25
Dołączyła: 22 paź 2009, 12:11
Reputacja: 0
Neutralny

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI