Prawnik

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

KobietaPostNapisane przez jolantaB87 » 4 sie 2013, 15:59 Prawnik

Witam, czy mógłby mi ktoś polecić w Bham dobrego prawnika od spraw medycznych NHS. Szukałam na internecie ale ich jest dużo może ktoś z was korzystał z usług jakiegoś.

jolantaB87
Przyczajony
 
 
Posty: 10
Dołączyła: 25 mar 2012, 16:29
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez misia33 » 12 sie 2013, 20:59 Re: Prawnik

Masz na mysli zaniedbania medyczne? Jezeli tak, to moze moge Ci pomoc

misia33
Początkujący
 
 
Posty: 30
Dołączyła: 8 sty 2012, 18:31
Reputacja: 7
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez komar » 19 sie 2013, 18:33 Re: Prawnik

Witam poszukuje prawnika za darmo który zna prawo rodzinne który nam pomoże odzyskać syna którego teściowa i szwagierka uprowadzili z domu i tydzień przetrzymywały a władze olały to chamsko o niczym nas do dzisiaj nie informując i oddały babce dziecko nawet nie wiemy kiedy wyjechało z UK, a ta w Polsce zarobić chce na dziecku jako rodzina zastępcza, bardzo proszę o pomoc

komar
Przyczajony
 
 
Posty: 8
Wiek: 45
Dołączył: 11 cze 2010, 10:57
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez misia33 » 25 sie 2013, 11:28 Re: Prawnik

Podaj prosze wiecej szczegolow. Rozumiem, ze dziecko znajduje sie na terenie Polski. Kto jest prawnym opiekunem? I w jaki sposob zabraly one dziecko stad? Ktos musial dac im paszport, wiec wyjechaly legalnie.

misia33
Początkujący
 
 
Posty: 30
Dołączyła: 8 sty 2012, 18:31
Reputacja: 7
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez komar » 26 sie 2013, 02:32 Re: Prawnik

tak jest obecnie w Polsce, opiekunem prawnym jest żona babcia nie ma żadnych praw, dlatego nie rozumiemy tego że policja angielska oddała dziecko wogóle nas o tym nie informując, gdzie mieliśmy akt urodzenia w paszporcie też były zapisane dane żony ja nie rozumiem tego jak mogło do tego dojść i bez słów wyjaśnienia bo co jesteśmy polakami to swoje problemy mamy w Polsce rozwiązywać , no i mamy rozwiązanie żona lata do polski często ,że od roku walczymy i do tego 8 miesięcy trwa to już w sądzie bo teraz babcia po powrocie podała sprawę do sadu o odebranie praw i umieszczeniem dziecka w rodzinie zastępczej, paszport miała babcia wyjechali legalnie bo na to angielskie władze dały zgodę bo żona zgłosiła to na policje że od tygodnia nie może znaleźć babci i dziecka, po sporządzeniu protokołu i podanych informacji przez nas policja w innym mieście tam ich znalazła to udało sie przy nas ustalić wszystko na komisariacie ale co później jak wyjechali ? kiedy wyjechali ? na jakiej podstawie policja wydała dziecko do polski z babcią ? jak to wszystko poszło to nie wiemy ... wiemy jedno że nas mieli głęboko w d...e

komar
Przyczajony
 
 
Posty: 8
Wiek: 45
Dołączył: 11 cze 2010, 10:57
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez AdamBoltryk » 26 sie 2013, 15:27 Re: Prawnik

komar, człowieku zacznij używać znaków przestankowych i kończyć zdania bo po pierwszych 4 linijkach tekstu zrezygnowałem z dalszego czytania, nie mogąc załapać sensu.

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez Ela Eriska » 26 sie 2013, 17:13 Re: Prawnik

AdamBoltryk, rozbawiłeś mnie do łez :D
Gdy wyliczam
dary losu...
Was zawsze liczę podwójnie...

Ela Eriska
Rozeznany
 
 
Posty: 255
Wiek: 47
Dołączyła: 13 maja 2011, 16:05
Reputacja: 31
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez Forti 45 » 26 sie 2013, 18:35 Re: Prawnik

AdamBoltryk napisał(a):komar, człowieku zacznij używać znaków przestankowych i kończyć zdania bo po pierwszych 4 linijkach tekstu zrezygnowałem z dalszego czytania, nie mogąc załapać sensu.

Pozdrawiam


A ja oddechu ;-)

Forti 45
Początkujący
 
 
Posty: 49
Wiek: 61
Dołączył: 4 mar 2012, 18:08
Lokalizacja: Birmingham/A.G.
Reputacja: 8
Neutralny

KobietaPostNapisane przez blondi85 » 27 sie 2013, 07:02 Re: Prawnik

Witam.


Mam taki dość nietypowy mały problem. Wynajmowałam razem z partnerem pokój około 1,5 miesiąca gdy wróciłam z urlopu zauważyliśmy że nasze rzeczy są poprzestawiane a nowe pootwierane. Z lodówki ginęło jedzenie. Gdy zwróciłam uwagę że nie życzę sobie aby grzebano mi w moich osobistych ciuchach a nawet i bieliźnie to zostałam wyzwana zbluzgana i kazano nam się wynosić w ciągu tygodnia. No to my więc w ten sam dzień w sumie w nocy wyprowadziliśmy się. Pokój był posprzątany lodówka i szafka umyta. Dziewczyna oskarżyła mnie o to że ja jej faceta używałam maszynkę do golenia (fujj tj. obrzydliwe) i zostawiliśmy syf w pokoju. Do dziś dnia nie oddała mi kaucji a ja jej kluczy od domu, ponieważ z 65f chciała mi oddać 40f odliczyła sobie 10f za maszynkę której nie używałam i 15f za niby syf co zostawiliśmy. Proszę pomóżcie mi bo ja już nie wiem co mam z tym zrobić :(

blondi85
Przyczajony
 
 
Posty: 9
Dołączyła: 5 lut 2013, 16:24
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez misia33 » 31 sie 2013, 12:55 Re: Prawnik

Komar - obawiam sie, iz musicie poczekac na zakonczenie sprawy w sadzie. Mozecie zlozyc wniosek do sadu w miedzyczasie o wydanie postanowienia tymczasowego o przekazanie wam dzieci pod opieke. Musicie wniosek odpowiednio uzasadnic. Mozecie dolaczyc na zdjecia wasze z dziecmi wmiare aktualne, ktore pokazuja, ze jestescie szczesliwa rodzina. Mozecie dolaczyc odrecznie przygotowane laurki zrobione dla was przez dzieci.
Jezeli chodzi o policje, to proponuje napisanie skargi z prosba o wyjasnienie sytuacji. Obawiam sie, iz tylko policja moze wyjasnic dlaczego pozwolili wywiezc dzieci z kraju. Proponuje tez poprosic sad w Polsce ( rowniez za pomoca zlozenia wniosku) o ustanowienie kuratora dla babci. Oczywiscie musucie to odpowiednio uzasadnic,

misia33
Początkujący
 
 
Posty: 30
Dołączyła: 8 sty 2012, 18:31
Reputacja: 7
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Thorgal » 25 gru 2017, 12:21 Re: Prawnik

Skoro jest watek o prawnikach to tu wpisuję . Szukam adwokata do spraw rodzinnych na rozprawę 10 I. Moja adwokatka wycofała sie niespodziewanie z jakiegoś głównego powodu. Nagle stwierdziła że ma kalendarz zajęty do lipca.
Chodzi mi o prawnika z któregoś ktoś korzystał i był zadowolony z jego usług. Wiem ze mogę poszukać w Google ale chodzi mi o takiego co mi pomoże a nie weźmie tylko pieniądze i nic nie zrobi.
Muchas gracias

Thorgal
Początkujący
 
 
Posty: 32
Dołączył: 25 mar 2011, 17:04
Lokalizacja: Festung Breslau
Reputacja: 2
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Lkjh » 18 sty 2018, 23:27 Re: Prawnik

To i ja się podepnę pod temat prawnika.
Czy ktoś komu skonfiskowano papierosy na lotnisku w UK wniósł odwołanie i odbył sprawę w sądzie z Border Force? Może ktoś się podzieli doświadczeniem lub poleci prawnika?

Lkjh
Przyczajony
 
 
Posty: 5
Dołączyła: 18 sty 2018, 00:32
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Thorgal » 19 sty 2018, 10:16 Re: Prawnik

Liny. Odezwij sie do mnie prywatnie to Ci powiem co i jak. Jasne ze sie odwoluj. Masz 30 dni na to. Na lotnisku pewnie Ci powiedzieli ze 3 miesiące.
Pozdrawiam

Thorgal
Początkujący
 
 
Posty: 32
Dołączył: 25 mar 2011, 17:04
Lokalizacja: Festung Breslau
Reputacja: 2
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez kuts-duzy » 12 sty 2020, 14:00 Re: Prawnik

witam
potrzebuje pomocy prawnej od prawa bankowego wspolne konto.
od poltora roku nie moge zrezygnowac ze wspolnego konta nie korzystajac z niego druga strona (byla partnerka) nie wyraza zgody ,ponadto zadlurzyla konto i uciekla do innego banku ktos jest w stanie pomoc.

kuts-duzy
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączył: 5 maja 2017, 08:34
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI