Lot z dzieckiem ryanair

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

KobietaPostNapisane przez asiakk » 23 sie 2013, 12:51 Lot z dzieckiem ryanair

Witam,

lecę z dzieckiem (roczniakiem) po raz pierwszy z wrocławia do east middlans. Proszę o informację jak to wygląda od początku do końca, czy gdzieś muszę iść z wózkiem przed odprawą? Lecę pierwszy raz, mąż jedzie autem z naszym "dobytkiem" a ja ze smykiem lecimy za nim :) nie ukrywam że jestem zestresowana jak sobie sama poradzę

asiakk
Przyczajony
 
 
Posty: 3
Dołączyła: 23 sie 2013, 12:44
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Anna SZYMANCZAK » 23 sie 2013, 18:58 Re: Lot z dzieckiem ryanair

witam . nie jest tak strasznie , bo lecisz z malutkim dzieckiem , ja lecialam z 5 miesiecznym dzieciaczkiem i tez bylo ok , ale jak juz podrozowalam z 2 latkiem to to mozna sie umeczyc . podjezdzasz tam gdzie bagaze sie oddaje i podajesz dokumenty oni ci okleja wozek i bagaze jesli masz i jedziesz dalej na odprawe , no tam troche gorzej bo strasznie trzepia jak sa wozki napewno bedziesz musiala oddac na rece straznikowi malenstwo bo musisz pzrez bramke pzrejsc wiec moze plakac ale oni sie nie pzrejmuja wozek zlozyc tzreba i polozyc na tasmie , chociaz w POLSCE to nie trzeba bo pzrejezdzasz przez bramke no a potem czekasz w kolejce do samolotu . ja zawsze kupuje pierszenstwo na poklad bo moge spokojnie zlozyc wozek i zostawic kolo schodow do samolotu i zajac miejsce w samolocie . no jest troche ciezko.szkoda ze lecisz sama ale moze ktos z podroznych pomoze bo tak tez sie zdaza . nie bedzie zle . pozdrawiam

Anna SZYMANCZAK
Przyczajony
 
 
Posty: 9
Dołączyła: 4 kwi 2013, 09:01
Reputacja: 4
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Anna SZYMANCZAK » 23 sie 2013, 19:02 Re: Lot z dzieckiem ryanair

sory opisalam ci lot z ANGLI ale to jest prawie tak samo .

Anna SZYMANCZAK
Przyczajony
 
 
Posty: 9
Dołączyła: 4 kwi 2013, 09:01
Reputacja: 4
Neutralny

KobietaPostNapisane przez P880920 » 23 sie 2013, 19:56 Re: Lot z dzieckiem ryanair

Witaj, z wózkiem musisz udać się do odprawy bagazowej i wózek możesz oddać na taśmę lub zabierasz ze sobą po oklejeniu nalepkami i oddajemy pod schodami samolotu.
Po locie wózek jest pod schodami lub na taśmie odbierasz tam gdzie bagaże .

Ja lecialam z 6 miesięczna córka to mimo to ze wózek oddałam pod schody to nie dali mi go z powrotem tylko wrzucili na taśmę , nie było łatwo z bagażem podręcznym i dzieckiem na ręku latać po odprawach paszportowych i czekać na odbiór wózka.

Moje dziecko było karmione piersią przy starcie i ładowaniu a jak była starsza to butelka podczas startu i ładowania bo tak Uszka się nie zatykaja.

Chyba to tyle, jak masz jeszcze jakieś pytania to pisz:) chętnie odpowiem

P880920
Raczkujący
 
 
Posty: 57
Wiek: 35
Dołączyła: 11 lut 2011, 22:31
Lokalizacja: Shard End
Reputacja: 6
Neutralny

KobietaPostNapisane przez karmelek » 23 sie 2013, 20:12 Re: Lot z dzieckiem ryanair

wystarczy wpisać w wyszukiwarkę i znajdziesz odpowiedzi na nurtujące Cię problemy.
http://bham.pl/forum/viewtopic.php?t=12927

http://bham.pl/forum/viewtopic.php?f=22&t=10602
♥ ♥ ♥ Bycie mamą to najcięższa praca i największa radość ♥ ♥ ♥

karmelek
Rozeznany
 
 
Posty: 189
Wiek: 39
Dołączyła: 30 paź 2007, 08:47
Reputacja: 27
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez Rokpnio » 23 sie 2013, 20:44 Re: Lot z dzieckiem ryanair

Wszystko bedzie dobrze:) glowa do gory:):P

Rokpnio
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Dołączyła: 17 sie 2013, 18:06
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez asiakk » 23 sie 2013, 21:06 Re: Lot z dzieckiem ryanair

Dzięki wielkie za odpowiedzi.

Karmelek tego drugiego tematu wcześniej nie widziałam więc dzięki za podpowiedź :)

Pierwszeństwo wejścia na pokład mam wykupione :)

A gdzie lepiej usiąść tzn przy oknie czy przy przejściu? chyba najbardziej obawiam się płacz, jęków małego i wściekłych spojrzeń ludzi :(

asiakk
Przyczajony
 
 
Posty: 3
Dołączyła: 23 sie 2013, 12:44
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez AdamBoltryk » 23 sie 2013, 22:11 Re: Lot z dzieckiem ryanair

asiakk z całym szacunkiem, ale co mamy Ci odpowiedzieć jak każde lotnisko jest inne? Skąd mamy wiedzieć skąd i dokąd lecisz? Z tymi informacjami można coś więcej powiedzieć, a tak to tylko takie ogólniki, które niewiele Ci nie wyjasnią.
Ja znam lotniska w Berlinie i Szczecinie, transferowe w Brukseli Zurychu i Frankfurcie a tutaj Stansted i Birmingham.

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez Rokpnio » 24 sie 2013, 08:41 Re: Lot z dzieckiem ryanair

Przeciez napisala ze leci z Wroclawia do East Midlands lol

Rokpnio
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Dołączyła: 17 sie 2013, 18:06
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez ona86zlbn » 24 sie 2013, 10:20 Re: Lot z dzieckiem ryanair

ja np lece z Birmingham do Rzeszowa. Mam wykupione pierwszenstwo wejscia na poklad.LEce Rainerem. Ja wozek mam zamiar oddac pod samolotem ale ktos napisal ze mimo to ze oddal pod samolotem to musial potem odebrac po odprawie paszportowej.. no super.. ale chyba do tej odpr paszportowej w Pl tez mam pierwszenstwo?

Dodano: -- 24 sie 2013, 10:21 --

ja np lece z Birmingham do Rzeszowa. Mam wykupione pierwszenstwo wejscia na poklad.LEce Rainerem. Ja wozek mam zamiar oddac pod samolotem ale ktos napisal ze mimo to ze oddal pod samolotem to musial potem odebrac po odprawie paszportowej.. no super.. ale chyba do tej odpr paszportowej w Pl tez mam pierwszenstwo?
Avatar użytkownika
ona86zlbn
Początkujący
 
 
Posty: 14
Dołączyła: 9 sty 2013, 23:52
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Anna SZYMANCZAK » 24 sie 2013, 11:10 Re: Lot z dzieckiem ryanair

z tym wozkiem to zalezy jak im sie chce raz lecialam do POLSKI TO CZEKAL NA MNIE WOZEK na dole3 kolo schodow a juz w angli to razem z bagazami wlasnie odbieralam na tasmie

Anna SZYMANCZAK
Przyczajony
 
 
Posty: 9
Dołączyła: 4 kwi 2013, 09:01
Reputacja: 4
Neutralny

KobietaPostNapisane przez joanna24360 » 24 sie 2013, 14:56 Re: Lot z dzieckiem ryanair

mozesz miec picie dla dziecka ale bedziesz musiala sprubowac przy celnikach co do przechodzenia przez bramke kontrolna to zawsze a latam z moim rocznym synkiem cz4esto i tez sama nigdy nie musialam go oddawac celnikowi tylko zawsze przechodzil ze mna na reku co do wozka to rzeczywiscie raz czeka przy samolocie a raz nie do samolotu radze malemu zalozyc opaske na uszka i masz pewnosc ze nie przewieje a co do siedzen bedziesz zmuszona siedziec przy oknie bo takie sa przepisy bedziesz musiala przypiac malego do siebie specjalnymi pasami ktore dostaniesz na poklacie oczywiscie tylko na czas startu i ladowania powodzenia ja tez zawsze po locie jestem strasznie umeczone bo czym starszy maluch tym gorzej mu sie nudzi a tez lece za tydz

joanna24360
Początkujący
 
 
Posty: 20
Dołączyła: 19 lut 2011, 21:05
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez caroline2512 » 24 sie 2013, 15:19 Re: Lot z dzieckiem ryanair

Z tego co wiem z dzieckiem nie wolno siedziec przy oknie, tak samo na pewno nie siadaj tam gdzie wyjscia ewakuacyjne.
Jak masz pierwzenstwo wejscia na poklad, to siadaj jak najblizej drzwi, bo potem ciezko wyjc, jak wzyscy zaczna zbierac swoje tobolki...


Kazde dziecko przezywa lot inaczej, moje nigdy nie plakalo, z powodu zatkanych uszu, czy z innego powodu. Ale fakt, najlepiej zeby spalo :)
Avatar użytkownika
caroline2512
Początkujący
 
 
Posty: 34
Dołączyła: 1 lut 2013, 18:57
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez joanna24360 » 24 sie 2013, 15:42 Re: Lot z dzieckiem ryanair

caroline nie wiem jakimi liniami latasz ale mi zawsze nakazuja usiasc przy oknie chociarz jak dla mnie jest najgorzej

joanna24360
Początkujący
 
 
Posty: 20
Dołączyła: 19 lut 2011, 21:05
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Mirella21 » 26 sie 2013, 20:22 Re: Lot z dzieckiem ryanair

Rekpinio Artur (AB) nigdy nie rozumie tego co czyta. najwazniejsze jest to, ze zna lotniska w Berlinie, Szczecinie :) i wiele, wiele innych. najwazniejsze to kolejny nr postu i ewentualnie reputacja...

asiakk nie martw sie. dasz sobie rade tak jak inne mamy. trzymam kciuki za twoj udany lot

pozdrawiam

Mirella21
Raczkujący
 
 
Posty: 66
Dołączyła: 3 maja 2012, 22:53
Reputacja: 24
Pokojowy

Następna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI