Lot z dzieckiem ryanair

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

MężczyznaPostNapisane przez AdamBoltryk » 26 sie 2013, 21:32 Re: Lot z dzieckiem ryanair

mirella21 jakże wnoszący dużo do tematu jest Twój kolejny post i jakie przydatne informacje w nim zawarłaś.
Mirella21 napisał(a):najwazniejsze to kolejny nr postu i ewentualnie reputacja...

Ty za to czytasz ze zrozumieniem, nazywając mnie Arturem lol

asiakk Przepraszam, szybko czytam i umknęły mi nazwy miejscowości. Zapewne dlatego, że jestem przyzwyczajony do nazw własnych zaczynanych wielkimi literami.

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez Mirella21 » 26 sie 2013, 21:49 Re: Lot z dzieckiem ryanair

AdamBoltryk nie pisalam o Tobie. o jakiego artura sie miotasz? AdamBoltryk nie sadze zebys szybko czytal, a w szczegolnosci nazw włanych.

nie gniewaj sie :lol:

pozdrawiam

Mirella21
Raczkujący
 
 
Posty: 66
Dołączyła: 3 maja 2012, 22:53
Reputacja: 24
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez AdamBoltryk » 27 sie 2013, 14:58 Re: Lot z dzieckiem ryanair

AdamBoltryk napisał(a):(...)
Ja znam lotniska w Berlinie i Szczecinie, transferowe w Brukseli Zurychu i Frankfurcie a tutaj Stansted i Birmingham.

Pozdrawiam


Mirella21 napisał(a):Rekpinio Artur (AB) nigdy nie rozumie tego co czyta. najwazniejsze jest to, ze zna lotniska w Berlinie, Szczecinie :) i wiele, wiele innych. najwazniejsze to kolejny nr postu i ewentualnie reputacja...


Nie gniewam się.

Dla mnie EOT.

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany

Poprzednia strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI

cron