Wymagania aby wziąć coś na raty

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

MężczyznaPostNapisane przez nettmanek » 24 wrz 2013, 11:56 Wymagania aby wziąć coś na raty

Witam serdecznie.
Chciałem kupić sobie nowego laptopa (w granicach 500-600f) na raty, gdyż nie posiadam w tej chwili takiej gotówki a stary laptop się właśnie sypie. Niestety nigdy (ani to w polsce ani w UK) nie brałem nic na raty... w Anglii jestem od 4 miesięcy. Mam pracę przez agencję od 2 miesięcy. Jeśli mógłby mi ktoś objaśnić jak to zalatwić.

Druga sprawa czy jest możliwe np, że za laptopa, który kosztuje 550f dam z góry 250f i np. 300f na raty.

Pozdrawiam
Avatar użytkownika
nettmanek
Raczkujący
 
 
Posty: 95
Wiek: 35
Dołączył: 8 cze 2013, 12:07
Lokalizacja: Wolverhampton
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez ja to ja » 24 wrz 2013, 15:09 Re: Wymagania aby wziąć coś na raty

czesc moze byc maly klopot w zwyklym sklepie,na moim przykladzie proby zakupu lustrzanki na raty pomimo ze jestem w uk ponad 3 lata dostalem decyzje odmowna a mowie tu o kwocie 700f gdzie za dwa dni kupilem auto za 23000 bez problemu na raty.Dziwny jest ten kraj.polecam internetowe sklepy typu littlewoods lub temu podobne.

ja to ja
Początkujący
 
 
Posty: 24
Wiek: 45
Dołączył: 2 sie 2013, 16:01
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Darwas » 24 wrz 2013, 15:09 Re: Wymagania aby wziąć coś na raty

Ciężka sprawa troszkę za krótko w uk.
Avatar użytkownika
Darwas
Zadomowiony
 
 
Posty: 693
Dołączył: 26 sty 2008, 11:01
Lokalizacja: Dudley
Reputacja: 58
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez nettmanek » 24 wrz 2013, 15:55 Re: Wymagania aby wziąć coś na raty

ja to ja napisał(a):....polecam internetowe sklepy typu littlewoods lub temu podobne.


A mógłbyś mi polecić jakieś? bo na littlewood samo badziewie sprzedają (przynajmniej jeśli chodzi o laptopy)
Avatar użytkownika
nettmanek
Raczkujący
 
 
Posty: 95
Wiek: 35
Dołączył: 8 cze 2013, 12:07
Lokalizacja: Wolverhampton
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Darwas » 24 wrz 2013, 16:24 Re: Wymagania aby wziąć coś na raty

Załóż konto na http://www.very.co.uk ,może tam udzielą ci kredytu na zakup laptopa czy tam kompa.
Avatar użytkownika
Darwas
Zadomowiony
 
 
Posty: 693
Dołączył: 26 sty 2008, 11:01
Lokalizacja: Dudley
Reputacja: 58
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez Alzak » 24 wrz 2013, 19:44 Re: Re: Wymagania aby wziąć coś na raty

ja to ja napisał(a):czesc moze byc maly klopot w zwyklym sklepie,na moim przykladzie proby zakupu lustrzanki na raty pomimo ze jestem w uk ponad 3 lata dostalem decyzje odmowna a mowie tu o kwocie 700f gdzie za dwa dni kupilem auto za 23000 bez problemu na raty.Dziwny jest ten kraj.polecam internetowe sklepy typu littlewoods lub temu podobne.


Brak kwitu na aparat za £700 ale samochod za £23k musi byc ... Warto zajrzec na forum czasami zeby poprawic sobie humor.
Jakikolwiek sarkazm zamieszczony w powyzszym poscie jest calkowicie nieprzypadkowy...

Alzak
Zadomowiony
 
 
Posty: 620
Dołączył: 11 lip 2010, 06:48
Reputacja: 55
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez pabloski » 24 wrz 2013, 20:10 Re: Wymagania aby wziąć coś na raty

no i nie ma mu teraz czym zdjecia pstryknac!

pabloski
Raczkujący
 
 
Posty: 66
Dołączył: 21 cze 2011, 14:39
Reputacja: 4
Neutralny

PostNapisane przez Guest » 24 wrz 2013, 20:35 Re: Wymagania aby wziąć coś na raty

za krotko. bank odmowi Ci. przy kupnie na raty lub buy now pay later system sprawdza historie kredytowa ( tak po cichu ). albo dobrze klamac i tu juz pole do popisu.

Guest
 
 

KobietaPostNapisane przez malenkagdz » 24 wrz 2013, 21:18 Re: Wymagania aby wziąć coś na raty

Kazdy sklep itd ma swoje wymagania, w jednym zaakceptuja w innym nie
Class. Get some.

Life is much more beautiful to me when looking through the camera lens.

malenkagdz
Zaangażowany
 
 
Posty: 1178
Wiek: 32
Dołączyła: 8 lis 2008, 15:32
Lokalizacja: Perry Barr
Reputacja: 47
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez AdamBoltryk » 24 wrz 2013, 22:26 Re: Wymagania aby wziąć coś na raty

Zawsze możesz dostać pożyczki w firmach w stylu Provident, Amigo czy inny tam Loan. Ale to są bardzo drogie kredyty. Ale dają gotówkę bez większego sprawdzania.

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez malaroksi » 24 wrz 2013, 22:33 Re: Wymagania aby wziąć coś na raty

nettmanek, Ja bym tak skromnie radziła ,rozejrzeć się za czymś z drugiej ręki , (na ebay,gumtree, polonia bham)lub jakiś tablet za 100f , i pracuj odkładaj ... Wiesz agencja może cię potrzymać do stycznia a co potem ? płacić czynsz, ok jesli mieszkasz u znajomych rodziny itd ale chyba rat nikt za ciebie nie będzie płacił. Tak więc lepiej na starcie nie pakować się w długi...
Avatar użytkownika
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2759
Wiek: 44
Dołączyła: 6 lip 2008, 13:53
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 170
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez ann11281 » 25 wrz 2013, 08:33 Re: Wymagania aby wziąć coś na raty

Zgadzam sie z malaroksi. Z doswiadczenia wiem,ze laptop za 100 jest w zupelnosci wystarczajacy zwyklemu uzytkownikowi.
Avatar użytkownika
ann11281
Rozeznany
 
 
Posty: 270
Dołączyła: 14 lis 2007, 16:12
Lokalizacja: Oldbury
Reputacja: 10
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez ja to ja » 26 wrz 2013, 22:46 Re: Re: Wymagania aby wziąć coś na raty

Alzak napisał(a):
ja to ja napisał(a):czesc moze byc maly klopot w zwyklym sklepie,na moim przykladzie proby zakupu lustrzanki na raty pomimo ze jestem w uk ponad 3 lata dostalem decyzje odmowna a mowie tu o kwocie 700f gdzie za dwa dni kupilem auto za 23000 bez problemu na raty.Dziwny jest ten kraj.polecam internetowe sklepy typu littlewoods lub temu podobne.


Brak kwitu na aparat za £700 ale samochod za £23k musi byc ... Warto zajrzec na forum czasami zeby poprawic sobie humor.


dla twojej i reszty wiadomosci kwitu nie brak wiec i aparat jest i czym pstrykac jest a wlasnie jak to ujal kolejny forumowicz trzeba miec historie kredytowa i tylko dlatego zakup auta na raty byl krokiem w tym kierunku aby potem ta historia byla ok.A ze dziwny ten kraj nie chcieli dac 700f w kredyt a dali 23k to juz nie w mojej gestii aby w to wnikac...
P.S.laptopa tez mi nie chcieli skredytowac tak przy okazji proby budowania tej dobrej historii kredytowej :))

ja to ja
Początkujący
 
 
Posty: 24
Wiek: 45
Dołączył: 2 sie 2013, 16:01
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Alzak » 27 wrz 2013, 08:49 Re: Re: Re: Wymagania aby wziąć coś na raty

ja to ja napisał(a):
Alzak napisał(a):
ja to ja napisał(a):czesc moze byc maly klopot w zwyklym sklepie,na moim przykladzie proby zakupu lustrzanki na raty pomimo ze jestem w uk ponad 3 lata dostalem decyzje odmowna a mowie tu o kwocie 700f gdzie za dwa dni kupilem auto za 23000 bez problemu na raty.Dziwny jest ten kraj.polecam internetowe sklepy typu littlewoods lub temu podobne.


Brak kwitu na aparat za £700 ale samochod za £23k musi byc ... Warto zajrzec na forum czasami zeby poprawic sobie humor.


dla twojej i reszty wiadomosci kwitu nie brak wiec i aparat jest i czym pstrykac jest a wlasnie jak to ujal kolejny forumowicz trzeba miec historie kredytowa i tylko dlatego zakup auta na raty byl krokiem w tym kierunku aby potem ta historia byla ok.A ze dziwny ten kraj nie chcieli dac 700f w kredyt a dali 23k to juz nie w mojej gestii aby w to wnikac...
P.S.laptopa tez mi nie chcieli skredytowac tak przy okazji proby budowania tej dobrej historii kredytowej :))



Ale bzdury ... dobre budowanie historii kredytowej braniem samochodu za £23k, no ale kazdy robi to co lubi.

Ja nigdy nie bralem nic na kredyt albo na raty ani razu nie uzylem kredytowki i jakos credit score na experianie mam dobry ... I zero problemow z mortgage.
Jakikolwiek sarkazm zamieszczony w powyzszym poscie jest calkowicie nieprzypadkowy...

Alzak
Zadomowiony
 
 
Posty: 620
Dołączył: 11 lip 2010, 06:48
Reputacja: 55
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez ann11281 » 27 wrz 2013, 08:56 Re: Wymagania aby wziąć coś na raty

zgadzam sie z Alzakiem, ja tez nie bralam nigdy nic na raty ani nie uzywam kredytowek i mam bardzo dobry credit score
Avatar użytkownika
ann11281
Rozeznany
 
 
Posty: 270
Dołączyła: 14 lis 2007, 16:12
Lokalizacja: Oldbury
Reputacja: 10
Neutralny

Następna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI