Pies

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

MężczyznaPostNapisane przez d3an » 29 wrz 2013, 17:22 Pies

Witam
Chciałbym zakupić psa może być kundelek i chciałbym się dowiedzieć czy są może jakieś schroniska do których można pojechać i zobaczyć. Jedyne co udało mi się znaleźć do ogłoszenia na gumtree i tutaj. Ale nic ciekawego nie znalazłem.
Jak by ktoś mógł pomóc byłbym wdzięczny pozdrawiam :)

d3an
Przyczajony
 
 
Posty: 9
Dołączył: 3 cze 2013, 19:39
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Darwas » 29 wrz 2013, 17:35 Re: Pies

Są schroniska ale pieska aby tam dostać,każdy ubiegający się jest sprawdzany jakie warunki itd.Lepiej coś na własną rękę szukać.
Avatar użytkownika
Darwas
Zadomowiony
 
 
Posty: 693
Dołączył: 26 sty 2008, 11:01
Lokalizacja: Dudley
Reputacja: 58
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez Hunteros30 » 29 wrz 2013, 17:38 Re: Pies

Hmm.. Jeśli masz właściwe warunki do trzymania psa to nie masz się czego obawiać...chyba że prowadzisz tajską knajpkę gdzie chciałbyś przygarnąć tak z 20 piesków na raz i kilka partii w kolejnych miesiącach. Wygoogluj sobie schroniska w B-ham
Nikt nie mówił że będzie łatwo :)
Avatar użytkownika
Hunteros30
Stały Bywalec
 
 
Posty: 451
Wiek: 44
Dołączył: 10 lis 2011, 00:38
Lokalizacja: walsall
Reputacja: 42
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez onik3666 » 29 wrz 2013, 19:28 Re: Pies

d3an napisał(a):Witam
Chciałbym zakupić psa może być kundelek i chciałbym się dowiedzieć czy są może jakieś schroniska do których można pojechać i zobaczyć. Jedyne co udało mi się znaleźć do ogłoszenia na gumtree i tutaj. Ale nic ciekawego nie znalazłem.
Jak by ktoś mógł pomóc byłbym wdzięczny pozdrawiam :)


Zobacz na Usedsandwell ,ze schroniska odradzalbym,to pies po przejsciach a problemow co niemiara

onik3666
Początkujący
 
 
Posty: 19
Dołączył: 1 lut 2013, 19:11
Reputacja: 7
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez bigspot » 29 wrz 2013, 21:04 Re: Pies

onik3666 co ty pieprzysz pies z schroniska to przyjaciel na całe życie będzie wierny i wdzięczny, sam mam 2 przygarnięte. dzieci z domu dziecka też są po przejściach i co nie zasługują na dom? W UK psów agresywnych i nietolerujących ludzi bądź innych zwierząt nie dopuszczają do adopcji są po prostu niestety usypiane. Takie głupie rady bez podstaw zachowaj dla siebie. Prywatny właściciel wciśnie Ci byle kit żeby się tylko pozbyć a w schronisku będziesz musiał odwiedzać swojego pupila zanim dadzą Ci go do domu. Mają psychologów którzy testują psy i przyszłych właścicieli i doradzą jakiego psa powinieneś mieć.

Birmingham Dogs Home
New Bartholomew street
Digbeth
Birmingham
B5 5QS

bigspot
Początkujący
 
 
Posty: 24
Dołączył: 25 maja 2013, 18:26
Reputacja: 10
Neutralny
Góra
10

KobietaPostNapisane przez Mean Girl » 30 wrz 2013, 05:39 Re: Pies

used sandwell albo Pets4Homes
I hate two faced people. It's hard to decide which face to slap first.
Avatar użytkownika
Mean Girl
Raczkujący
 
 
Posty: 85
Dołączyła: 18 maja 2012, 09:08
Reputacja: -15
Wyśmiewca

KobietaPostNapisane przez agg » 30 wrz 2013, 07:46 Re: Pies

Obrazek
CATCH ME... IF YOU CAN!!! :D
Avatar użytkownika
agg
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2154
Wiek: 41
Dołączyła: 13 lut 2007, 18:32
Lokalizacja: Gdansk/Birmingham
Reputacja: 146
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez CZARNA2710 » 30 wrz 2013, 12:05 Re: Pies

polecam stronkę http://www.pets4homes.co.uk/
przez nią kupiłam swojego pupila

CZARNA2710
Przyczajony
 
 
Posty: 8
Dołączyła: 18 kwi 2012, 08:52
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Kamiska » 30 wrz 2013, 14:36 Re: Pies

a orientuje sie ktos moze czy fukcjonuje tu cos takiego jak dom zastepczy dla psa?W Polsce mozna wziac pieska ze schorniska do domu i dopoki nie znajda mu nowego domu pies przebywa u nas.

Kamiska
Początkujący
 
 
Posty: 16
Dołączyła: 19 paź 2012, 15:42
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez artek1047 » 3 paź 2013, 21:32 Re: Pies

bigspot napisał(a):onik3666 co ty pieprzysz pies z schroniska to przyjaciel na całe życie będzie wierny i wdzięczny, sam mam 2 przygarnięte. dzieci z domu dziecka też są po przejściach i co nie zasługują na dom? W UK psów agresywnych i nietolerujących ludzi bądź innych zwierząt nie dopuszczają do adopcji są po prostu niestety usypiane. Takie głupie rady bez podstaw zachowaj dla siebie. Prywatny właściciel wciśnie Ci byle kit żeby się tylko pozbyć a w schronisku będziesz musiał odwiedzać swojego pupila zanim dadzą Ci go do domu. Mają psychologów którzy testują psy i przyszłych właścicieli i doradzą jakiego psa powinieneś mieć.

Birmingham Dogs Home
New Bartholomew street
Digbeth
Birmingham
B5 5QS


Polac mu !!! Dobrze gada!

Dodano: -- 3 paź 2013, 21:48 --

Dom zastepczy dla psa? Tragedia!
Dla mnie to jest glupota brac pieska do siebie na miesiac i robic mu balagan w glowie, pozwolic mu sie rozgoscic w domu, dac mu cieplo, a co potem? pies ma uczucia i tez sie przywiazuje,i po miesiacu go oddasz do kogos innego?
Nie rozumiem w jakim celu ty szukasz psa? Ze masz chwilowe "zastepcze widzi mi sie"?
Adoptujac psa dajesz mu dom, milosc i zobowiazujesz sie dbac o niego.Pies w domu to czlonek rodziny, najleprzy przyjaciel, wiec nie mozna sobie go wziazc a za chwile go oddac...
Adopcja zwierzaka to odpowiedzialnosc, i przed tym pomysl kto zaopiekuje sie pieskiem kiedy pojedziesz na urlop, kto bedzie go wyprowadzal jak mu sie zachce w srodku nocy, kiedy za oknem zimno i pada deszcz?
Zyciowa decyzja! Zastanow sie zanim ja podejmiesz bezmyslnie ...
Avatar użytkownika
artek1047
Początkujący
 
 
Posty: 31
Dołączył: 16 gru 2011, 20:53
Lokalizacja: Darlaston
Reputacja: 10
Neutralny

KobietaPostNapisane przez malaroksi » 4 paź 2013, 08:28 Re: Pies

artek1047 napisał(a):Adoptujac psa dajesz mu dom, milosc i zobowiazujesz sie dbac o niego.Pies w domu to czlonek rodziny, najleprzy przyjaciel, wiec nie mozna sobie go wziazc a za chwile go oddac...
Adopcja zwierzaka to odpowiedzialnosc, i przed tym pomysl kto zaopiekuje sie pieskiem kiedy pojedziesz na urlop, kto bedzie go wyprowadzal jak mu sie zachce w srodku nocy, kiedy za oknem zimno i pada deszcz?
Zyciowa decyzja! Zastanow sie zanim ja podejmiesz bezmyslnie ...

Może trochę pochopnie oceniasz pytanie powyżej? Zgadzam się z tym co napisałeś , ale może właśnie dlatego dana osoba chciała by zostać rodziną zastępczą, by zobaczyć jak w jej rodzinie sprawdzi się zwierz? Skąd będzie mieć pewność , że dzieci zaakceptują psa, że będzie w stanie się wybudzać w srodku nocy itd . Zawsze to jakaś szansa dla dwóch stron, zwierzak przezimuje w ciepłym , domownicy nauczą się opieki itp a może coś zaiskrzy i nie będą w stanie go oddać nikomu innemu do adopcji tylko sami go zaadoptują :)
Avatar użytkownika
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2759
Wiek: 44
Dołączyła: 6 lip 2008, 13:53
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 170
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez Kamiska » 6 paź 2013, 12:40 Re: Pies

Dodano: -- 3 paź 2013, 21:48 --

Dom zastepczy dla psa? Tragedia!
Dla mnie to jest glupota brac pieska do siebie na miesiac i robic mu balagan w glowie, pozwolic mu sie rozgoscic w domu, dac mu cieplo, a co potem? pies ma uczucia i tez sie przywiazuje,i po miesiacu go oddasz do kogos innego?
Nie rozumiem w jakim celu ty szukasz psa? Ze masz chwilowe "zastepcze widzi mi sie"?
Adoptujac psa dajesz mu dom, milosc i zobowiazujesz sie dbac o niego.Pies w domu to czlonek rodziny, najleprzy przyjaciel, wiec nie mozna sobie go wziazc a za chwile go oddac...
Adopcja zwierzaka to odpowiedzialnosc, i przed tym pomysl kto zaopiekuje sie pieskiem kiedy pojedziesz na urlop, kto bedzie go wyprowadzal jak mu sie zachce w srodku nocy, kiedy za oknem zimno i pada deszcz?
Zyciowa decyzja! Zastanow sie zanim ja podejmiesz bezmyslnie ...[/quote]

Chyba niedokonca zrozumiales moje pytanie.Wydaje mi sie,ze lepiej jesli pies do czasu normalnej adopcji bedzie w cieple domowego ogniska z ludzmi ktorzy poswiecaja mu uwage a nie w klatkach w schronisku gdzie nie zawsze opiekunowie maja czas zeby wyjsc z nim na spacer a co dopiero poglaskac czy poprzytulac.Wiec nie myl tego z adopcja.I zastanawiam sie nad tym,bo kocham zwierzeta ponad wszystko i sama nie wiem czy ja bym byla w stanie oddac zwierzaka kiedy znajdzie nowy dom.ale jesli mialby u mnie troche szczescia zamiast samotnosci w schronisku to jestem gotowa zaryzykowac zanim znajdzie nowy dom.Mam mnostwo watpliwosci,ale jesli nie moge w stanie wziac psa na zawsze lub codziennie odwiedzac schroniska to chociaz tyle moge zrobic.

Dodano: -- 6 paź 2013, 13:52 --

a pozatym niektore psy w schorniskach ktore sa po duzych przejsciach i wymagaja duzo uwagi itp bardzo czesto trafiaja do domow opiekunow ze schroniska nieformalnie.zeby chociazby przestaly sie bac ludzi czy reagowac na nich agresja.i chyba duzo latwiej zaaklimatyzowac bedzie im sie w domu niz za kratami z innymi wystraszonbymi mniej lub bardziej psami.Wtedy jest wieksza szansa,ze takiego psa oswojonego ktos zaadoptuje bo juz nie bedzie uciekal z podkulonym ogonem do kata.Sama kiedys mimo dwoch doberamanow w domu( rodzinnym w Polsce) ogladajac ogloszenia zaadoptowalam pudla ktory byl po operacjach jelit,z ranami i zacma na oczach,byl juz sedziwy.Wiec prosze Cie nie naskakuj na kogos z gory kogo nie znasz.Sam pomysl domu zastepczego przyszedl mi niedawno kiedy o ich funkcjonowaniu sie dowiedzialam.Wciaz kotluja mi sie w glowie wszystkie za i przeciw.Wiem,ze pies sie przywiazuje,nie wiem czy bylby w stanie zaadoptowac sie pozniej w nowym domu.ale wierz mi psy ktore dostaja bardzo duzo milosci mimo przejsc i zmian wlascicieli potrafia dac rade.Aa pudla juz niestety nie ma(wtedy 8lat temu juz byl to sedziwy psiak).Ale mam innego 'przyblede' ktorego przygarnelismy z rodzicami na plac -owczarek szkocki.ktos go wyrzucil w okolicach naszego domu i juz zostal i po dlugim czasie otworzyl sie na nas(wczesniej chyba byl bity) i oddaje cala milosc jaka mu podarowalismy.Oprocz tego moja jedna dobermanka ma rowniez ciekawa historie i lza sie w oku kreci,ale przeciez ja mam tylko 'widzi mi sie' i jestem bezmyslna :) pozdrawiam

Kamiska
Początkujący
 
 
Posty: 16
Dołączyła: 19 paź 2012, 15:42
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI