Problem z biletem na prom, bledne dane.

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

PostNapisane przez Guest » 10 lis 2013, 20:33 Problem z biletem na prom, bledne dane.

Witajcie,
Dzisiaj kupilem bilet na prom w DFDS. Podczas zamawiania zalogowalem sie i zmienilem adres na adres w UK bo wczesniej kupowalem na polski adres. Byla tam opcja zmien dane. Dokladnie wszystko sprawdzilem podczas zamawiania zeby nie bylo problemow. Po zaplaceniu wydrukowalem bilet ale tam wszystko jest pomieszane. Nie ma mojego imienia a zamiast imienia jest moje nazwisko, nie ma numeru rej samochodu a adres jest nadal Polski chociaz nawet jak teraz sie loguje to na stronie widnieje moj adres angielski . Nie wiem co mam teraz zrobic i czy nie bede mial klopotow. Moglem zalozyc nowe konto a nie zmieniac dane ale coz maja jakis blad pewnie w systemie. Czy orientuje sie ktos jak to wyglada w praktyce ?

Guest
 
 

MężczyznaPostNapisane przez artek1047 » 10 lis 2013, 23:40 Re: Problem z biletem na prom, bledne dane.

Ja bym wszedl na ich strone www poszukal jakiegos telefonu kontaktowego, bo napewno maja jakis oddzial w uk, zadzwon i wytlumacz o co chodzi i napweno Ci pomoga rozwiazac ten problem, bo chyba system im sie posypal ze taki meksyk masz na bilecie.
Z wlasnego doswiadczenia wiem ze jakie kolwiek akualizacje w systemach powinno sie dokonywac za pomoca pracownika obslugi klienta. Bynajmniej masz pewnosc ze przy wpisywaniu niczego nie pomylisz ani nie pominiesz. Powidzenia!
Avatar użytkownika
artek1047
Początkujący
 
 
Posty: 31
Dołączył: 16 gru 2011, 20:53
Lokalizacja: Darlaston
Reputacja: 10
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez VA » 11 lis 2013, 07:15 Re: Problem z biletem na prom, bledne dane.

mrowek, spróbuj wyczyścić "ciasteczka" w przeglądarce i wydrukuj ponownie. To może pomóc.
VA
Avatar użytkownika
VA
Zaangażowany
 
 
Posty: 1148
Dołączył: 26 sie 2006, 12:49
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 112
SzanowanySzanowany

PostNapisane przez Guest » 11 lis 2013, 08:54 Re: Problem z biletem na prom, bledne dane.

Hej, dzieki za rady. Napisalem do nich emaila w nocy i dzisiaj rano na skrzynce mam nowy bilet
poprawnymi danymi. Mozna wiec spokojnie udac w podroz ;)

Guest
 
 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI