Rejestracja pl auta w anglii i kwestia 6m/cy jazdy na pl nr

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy
wiecior napisał(a):Co to znaczy pewna prace? Gdybym pracował np Przez agencję to już się zalicza jako pewna praca, czy jak tak pracuje to mogę jeździć pół roku bez żadnych obaw? Bo jeżeli nie to lepiej sprzedać samochód w Polsce i kupić tu.
Pozdrawiam



podejmujac prace w anglii nie obejmuje cie te 6 miesiecy gdyz te 6 miesiecy to jest dla tzw turystow
Class. Get some.

Life is much more beautiful to me when looking through the camera lens.

malenkagdz
Zaangażowany
 
 
Posty: 1178
Wiek: 32
Dołączyła: 8 lis 2008, 15:32
Lokalizacja: Perry Barr
Reputacja: 47
Pokojowy

marek55 napisał(a):ikceduch smieciem to ty napewno jezdzisz ,jakims szpachlowozem,przywiezionym na lawecie z Niemiec tu sa auta porzadne ,nie szpachlowane ,licznik nie cofniety,i zle nie podpowiadaj innym ludziom .


Szukałem tu auta dla dziewczyny i w Birmingham ciężko o auto w dobrym stanie (mówię o tanim aucie). Im tańszy model tym mniej je szanują. Sporo aut, gdzie nie wymieniany był olej w silniku czy płyn w chłodnicy, uszkodzone hamulce i zawieszenie, porysowane. Nawet ludzie z komisów z innych rejonów UK mówią, że do Birmingham auta się przywozi, ale nie wywozi. Także nie siej propagandy i nie wprowadzaj ludzi w błąd.

Krzysiek2099
Rozeznany
 
 
Posty: 151
Dołączył: 2 cze 2013, 23:02
Reputacja: 12
Neutralny

Krzysiek2099 napisał(a):Szukałem tu auta dla dziewczyny i w Birmingham ciężko o auto w dobrym stanie (mówię o tanim aucie). Im tańszy model tym mniej je szanują. Sporo aut, gdzie nie wymieniany był olej w silniku czy płyn w chłodnicy, uszkodzone hamulce i zawieszenie, porysowane. Nawet ludzie z komisów z innych rejonów UK mówią, że do Birmingham auta się przywozi, ale nie wywozi. Także nie siej propagandy i nie wprowadzaj ludzi w błąd.


to fakt, Bham to zagłębie ciapkow zajmującymi sie handlem samochodami.
Ja po swój ostatni samochód jechalem do Kent 4h jazdy, kupiony od przyzwoitych anglikow z fajnych okolic, mógłbym kupować z zamkniętymi oczami od nich.
...
Avatar użytkownika
Thomas
Zaangażowany
 
 
Posty: 1369
Wiek: 41
Dołączył: 2 wrz 2006, 19:42
Lokalizacja: Hill Top, W brom
Reputacja: 67
Poczciwy

Poprzednia strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI