Anglia wyjdzie z UE? Co z nami?

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

MężczyznaPostNapisane przez Fiodor » 14 maja 2014, 12:37 Anglia wyjdzie z UE? Co z nami?

Witam!

Mam pytanie zwiazane z wyjsciem Angli z Uni Europejskiej, slyszalem ze wiele Anglikow chce wyjsc z Uni. Jesli wyjda to co wtedy z nami? Czy mozna sie zabezpieczyc aby tu zostac, lub czy jestesmy zabezpieczeni? Czy po prostu wywalani do polski? Nie mam o tym pojecia, wiec pytam.
Dodatkowe pytanie to, o co chodzi dokladnie z kartami rezydenta?
W mojej sytuacji, ucze sie tutaj na full education, mam zlozone papiery na mieszkanie i pobieram zasilek.
Z gory dziekuje za odpowiedz.
Pozdrawiam

Z powodu braku pewnosci, gdzie umiescic temat, umiescilem go tutaj, poniewaz wkoncu mieszkamy tutaj, jesli miejsce jest bledne prosze administratorow o zmiane umiejscowienia tematu.
Z lewej ręki zabijam, a prawej ręki sam się boje.
Avatar użytkownika
Fiodor
Rozeznany
 
 
Posty: 101
Dołączył: 6 sie 2012, 00:06
Reputacja: 6
Neutralny

KobietaPostNapisane przez malaroksi » 14 maja 2014, 13:09 Re: Anglia wyjdzie z UE? Co z nami?

Avatar użytkownika
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2759
Wiek: 44
Dołączyła: 6 lip 2008, 13:53
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 170
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez krisbrumm » 14 maja 2014, 19:36 Re: Anglia wyjdzie z UE? Co z nami?

kolego Fiodor.
proponuję zachować względny spokój i być realistą.Nie ma sensu martwić się na zapas.
Wszyscy patrzą, ale nie wszyscy widzą
Avatar użytkownika
krisbrumm
Stały Bywalec
 
 
Posty: 362
Wiek: 45
Dołączył: 27 wrz 2010, 22:34
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 75
Poczciwy


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI

cron