Redditch

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

KobietaPostNapisane przez WESOLACZARNULKA » 25 wrz 2014, 11:31 Redditch

witam szukam informacjii na temat tego miasteczka..czy spokojne,czyste,dobre szkoly ogolnie czy dobrze tam sie zyje... latwo wynajac miezkanie,duzo dookola magazynow??.rozmyslam nad przeprowadzka z mezem i 2 dzieci..czekam na wasze opinie :)

WESOLACZARNULKA
Początkujący
 
 
Posty: 46
Dołączyła: 20 cze 2011, 17:39
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Thomas » 25 wrz 2014, 13:22

To czarna owca Warwickshire.
...
Avatar użytkownika
Thomas
Zaangażowany
 
 
Posty: 1369
Wiek: 41
Dołączył: 2 wrz 2006, 19:42
Lokalizacja: Hill Top, W brom
Reputacja: 67
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez dr » 25 wrz 2014, 14:48 Re: Redditch

Co Ty wiesz o Redditch ze tak piszesz ? Mieszkam tu juz osiem lat.Pracy mnostwo,magazyny,fabryki do wyboru do koloru.
Avatar użytkownika
dr
Początkujący
 
 
Posty: 23
Dołączył: 18 maja 2010, 15:48
Reputacja: 9
Neutralny

KobietaPostNapisane przez WESOLACZARNULKA » 25 wrz 2014, 16:25 Re: Redditch

dr napisał(a):Co Ty wiesz o Redditch ze tak piszesz ? Mieszkam tu juz osiem lat.Pracy mnostwo,magazyny,fabryki do wyboru do koloru.

a mozesz powiedziec cos wiecej o miasteczku oprocz pracy?? :)

WESOLACZARNULKA
Początkujący
 
 
Posty: 46
Dołączyła: 20 cze 2011, 17:39
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez dr » 25 wrz 2014, 16:29 Re: Redditch

Ide teraz do pracy,jutro napisze wiecej.
Avatar użytkownika
dr
Początkujący
 
 
Posty: 23
Dołączył: 18 maja 2010, 15:48
Reputacja: 9
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez ludzik50 » 25 wrz 2014, 23:09 Re: Redditch

Redditch to jedno z najbrzydszych miasteczek jakie widziałem, choć faktycznie pracy w nim jak i okolicach nie brakuje. Proponowałbym osiedlenie się jednak gdzieś w ładniejszej wioseczce lub mieście a do pracy po prostu dojeżdżać..

ludzik50
Rozeznany
 
 
Posty: 199
Dołączył: 26 sie 2013, 20:40
Reputacja: 38
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez Thomas » 26 wrz 2014, 06:15

Stoke on trent jest fajnie ale troszke drogie:-)
...
Avatar użytkownika
Thomas
Zaangażowany
 
 
Posty: 1369
Wiek: 41
Dołączył: 2 wrz 2006, 19:42
Lokalizacja: Hill Top, W brom
Reputacja: 67
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez WESOLACZARNULKA » 26 wrz 2014, 15:26 Re: Redditch

ludzik50 napisał(a):Redditch to jedno z najbrzydszych miasteczek jakie widziałem, choć faktycznie pracy w nim jak i okolicach nie brakuje. Proponowałbym osiedlenie się jednak gdzieś w ładniejszej wioseczce lub mieście a do pracy po prostu dojeżdżać..

a dlaczego najbrzydsze??? napewno fajniejsze niz Bham...!!! a to ze pracy duzo to chyba super!!

WESOLACZARNULKA
Początkujący
 
 
Posty: 46
Dołączyła: 20 cze 2011, 17:39
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez ludzik50 » 26 wrz 2014, 15:43 Re: Redditch

WESOLACZARNULKA- ja wiem czy fajniejsze...w Bham chociaż jest co robić, a brzydkie są oba (akurat chyba 2 najbrzydsze w całym UK)- a dlaczego? -może po prostu się przejedź i zobacz na własne oczy skoro chcesz się tam przeprowadzić???
Z pracą oczywiście że plus, ja nie twierdzę inaczej, jednak wolałbym tam nie mieszkać...

ludzik50
Rozeznany
 
 
Posty: 199
Dołączył: 26 sie 2013, 20:40
Reputacja: 38
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez Gaga10 » 26 wrz 2014, 22:43 Re: Redditch

Mieszakam w Redditch już 7 lat i jestem zadowolona.Pracy od groma,dużo zieleni,w miarę spokojnie.Oczywiście dla kogoś kto szuka wrażeń nie będzie atrakcyjnym miejscem,ale jeśli chodzi o rodziny z dziećmi to uważam ,że jest idealne.Nie mogłabym mieszkać w Birmingham bo nie podoba mi się to miasto-brudno,tłoczno i aż roi się od ciemnoskórych imigrantów.Jeśli zależy Ci na spokojnym życiu z dala od miejskiego zgiełku i na tym,żeby dzieci miały kontakt z naturą to jak najbardziej polecam.Jak się zatęskni za cywilizacją to zawsze można wyskoczyć do Birmin. -15 minut autem,lub pociąg jak kto woli (znajomi jeżdżą na zakupy pociągiem)

Gaga10
Przyczajony
 
 
Posty: 3
Dołączyła: 30 cze 2014, 22:02
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez dr » 27 wrz 2014, 06:54 Re: Redditch

Prepraszam,obiecalem opisac Redditch po powrocie z pracy. No coz,cos mnie podkusilo,i poszedlem sobie popracowac(nadgodziny).Ale, ad rem:Redditch,brzydkie,ladne wedlug jakiej skali? Osiedlenie w malej wiosce z pieknymi widokami? Moje pytanie ile zer na koncie trzeba posiadac? Koniec przytykow."Czerwony row,"miasto jak miasto,w miare ciche i spokojne.Co jest plusem? Bardzo dobre rozwiazania komunikacyjne(Wiki o Redditch).Co jeszcze? Szkoly,rozne(poziom) jak wszedzie w Angoli,sklepy(trzy polskie,podobno nie" najtanisze",nie wiem nie znam sie) duze centrum handlowe(King Fisher).To dla ciala,a dla ducha?To zalezy co kto lubi.Spacery,prosze bardzo-krotkie okolice jeziorka(Arrow Valley Lake) dlusze, o tych moze nastepnym razem.Kluby,puby,i tpe odsylam do wujka G to nie moja bajka.To tyle na tyle,macie pytania?pytajcie byc moze odpowiem(zart,odpowiem na pewno)
Avatar użytkownika
dr
Początkujący
 
 
Posty: 23
Dołączył: 18 maja 2010, 15:48
Reputacja: 9
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Thomas » 27 wrz 2014, 08:28

Porownywanie Redditch do Birmingham to jak porównać dużą kupę do małej kupy. Roznica w rozmiarze ale śmierdzi tak samo....
...
Avatar użytkownika
Thomas
Zaangażowany
 
 
Posty: 1369
Wiek: 41
Dołączył: 2 wrz 2006, 19:42
Lokalizacja: Hill Top, W brom
Reputacja: 67
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez Gaga10 » 27 wrz 2014, 09:59 Re: Redditch

Thomas,nie przesadzaj.Dla singla może i tak,ale dla rodzin to naprawdę fajne miejsce,a porównywanie Redditch do Birmingham jest zupełnie bez sensu.Już pierwszy rzut oka jest na plus dla Redditch bo zielono wszędzie i na pewno duuużo czyściej niż w tym większym.

Gaga10
Przyczajony
 
 
Posty: 3
Dołączyła: 30 cze 2014, 22:02
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez WESOLACZARNULKA » 27 wrz 2014, 12:25 Re:

Thomas napisał(a):Porownywanie Redditch do Birmingham to jak porównać dużą kupę do małej kupy. Roznica w rozmiarze ale śmierdzi tak samo....
tomas sluchaj nie mieszkasz w Redditch tylko smierdzacym Hill Topie to po co komentujesz??? ja oczekiwalam opini od ludzi ktorzy tam mieszkaja zyja i wiedza co i jak....a jezeli Tobie nie podoba sie tam bo jest cicho spokojnie duzo zieleni..lubisz widok co 2giego pakistanczyka to juz Twoja sprawa!!

WESOLACZARNULKA
Początkujący
 
 
Posty: 46
Dołączyła: 20 cze 2011, 17:39
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Thomas » 27 wrz 2014, 12:40

To ze nie mieszkam nie znaczy ze nie znam juz troche tej anglii poznalem przez te lata.
...
Avatar użytkownika
Thomas
Zaangażowany
 
 
Posty: 1369
Wiek: 41
Dołączył: 2 wrz 2006, 19:42
Lokalizacja: Hill Top, W brom
Reputacja: 67
Poczciwy

Następna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI