szkoła katolicka i sobotnia

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

KobietaPostNapisane przez ola30 » 22 maja 2007, 07:30 szkoła katolicka i sobotnia

Potrzebuje informacji na temat gdzie w Birmingham jest polski kościół(słyszałam że gdzieś w centrum) i najważniejsze gdzie są tzw. szkoły sobotnie, ponieważ zależy mi żeby moje dzieci dalej miały możliwość nauki j.polskiego i jeszcze mam dylemat jaką wybrać szkołę czy katolicką, czy nie, czy lepij dla dzieci jak są w grupie jacyś polacy, albo jacyś biali czy nie.Może ktoś może polecić mi jakąś szkołę(mieszkam na styku 3 dzielnic Hall Green, Sparkhill i Moseley) najbliżej mnie jest jakaś szkoła katolicka im.św. Bernarda.Może to być ewentualnie coś na Acocks.Moje gadu 1406600. Będę wdzięczna za wszelkie informacje

ola30
Raczkujący
 
 
Posty: 71
Wiek: 47
Dołączyła: 21 maja 2007, 08:27
Lokalizacja: podlaskie
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Shon » 22 maja 2007, 10:38 Re: szkoła katolicka i sobotnia

sluchaj idz do polskiego domu tam jest pelna informacja dla wszystkich zainteresowanych ci ktorzy chca dzieci do szkoly katolickiej poslac

np. niektorzy wola w katolickiej dzieci chowac
nie ktorzy w mieszanej z innymi narodowasciami

idz ostatnio bylem ze znajomym to pelna informacja gdzie jakie szkoly telefony itp :)
cytat:
Ostatnio wywalili mnie z księgarni za przestawienie wszystkich Biblii do działu "Fantastyka"...

Obrazek
Avatar użytkownika
Shon
Zadomowiony
 
 
Posty: 957
Wiek: 52
Dołączył: 3 sie 2006, 07:10
Lokalizacja: B&ham
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI

cron