Zamknięcie konta w Banku TSB będąc Polsce

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

Mężczyzna PostNapisane przez szery24 » 12 maja 2015, 15:15 Zamknięcie konta w Banku TSB będąc Polsce

Witam, mam malutki problem.. wyjechalem z UK ok. 4 miesiace temu , ale nie zamknąłem konta w banku przed wyjazdem, nawet o tym nie pomyslalem. Jak w temacie - konto mam w baku TSB .
Co prawda mam konto Classic, ale mimo wszystko na chwile obecna stan mojego konta to ok. -16 £ . Bank pobral jakas oplate na poczatku marca, w kwietniu nic i teraz na poczatku maja znowu kilka funtów. Jak sam sie domyslam, najpierw musialbym uregulowac minus na koncie, po czym dopiero przejsc do zamkniecia konta, ale za ch*olere nie wiem jak.
Aktualnie przebywam w Polsce na stałe. Wiec szukam sposobu na to zeby zrobic to z pozycji PL .
Prosze o wsparcie, moze ktos z was sie tym zajmowal, moze macie jakies informacje.
Z gory dziekuje za odp. i czekam z niecierpliwością.

szery24
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączył: 7 sty 2015, 14:41
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez edmun » 17 maja 2015, 13:37 Re: Zamknięcie konta w Banku TSB będąc Polsce

Aby zamknąć konto, zazwyczaj musisz zjawić się osobiście w placówce banku. Podejrzewam, że na upartego zamknąłbyś konto poprzez telefon, jednakże najpierw oczywiście musisz uregulować dług.
Avatar użytkownika
edmun
Stały Bywalec
 
 
Posty: 444
Dołączył: 27 paź 2011, 19:06
Reputacja: 48
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez relentless » 17 maja 2015, 14:03 Re: Zamknięcie konta w Banku TSB będąc Polsce

nie musisz sie stawiac osobiscie. Konto powinni zamknac automatycznie po jakims czasie jesli nie jest uzywane (a Ciebie o tym poinformowac kilka miesiecy przed listownie ze maja taki zamiar). Splac ta kwote ktora zalegasz i zadzown do nich z PL mowiac ze juz nie zamierzasz dalej uzywac konta i to wszystko. Oni Ci powiedza czy wtedy zamkna konto od razu czy po uplywie jakiegos tam czasu.
Planuj tak jakbys mial zyc wiecznie. Dzialaj, jakbys mial umrzec jutro
Avatar użytkownika
relentless
Rozeznany
 
 
Posty: 205
Wiek: 41
Dołączył: 16 kwi 2011, 12:18
Lokalizacja: 52.2000° N, 2.2400° W
Reputacja: 44
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez edmun » 17 maja 2015, 15:37 Re: Zamknięcie konta w Banku TSB będąc Polsce

Moja siostra opuściła UK około 16 miesięcy temu. Ostatnio ze skrzynki wyciągnąłem nową kartę oraz PIN do karty pomimo że od tamtego czasu nie było żadnej aktywności na koncie.
Avatar użytkownika
edmun
Stały Bywalec
 
 
Posty: 444
Dołączył: 27 paź 2011, 19:06
Reputacja: 48
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez relentless » 17 maja 2015, 15:58 Re: Zamknięcie konta w Banku TSB będąc Polsce

Roznie bywa, na pewno od banku zalezy. Moze w jednym banku ten czas nie aktywnosci musi byc dluzszy niz w innym albo akurat nie robia czegos takiego ze automatycznie zamkna. W barclays przynajmniej tak robia ze jesli konto jest nie aktywne przez dluzszy okres czasu to zawiadamiaja listownie ze maja zamiar zamknac. Najlepiej zadzwonic i poinformowac, watpie zeby byly jakies klopoty z zalatwieniem tego telefonicznie.
Planuj tak jakbys mial zyc wiecznie. Dzialaj, jakbys mial umrzec jutro
Avatar użytkownika
relentless
Rozeznany
 
 
Posty: 205
Wiek: 41
Dołączył: 16 kwi 2011, 12:18
Lokalizacja: 52.2000° N, 2.2400° W
Reputacja: 44
Pokojowy

Gdzie jest polka w banku tas

pawelkrupa1991
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączył: 12 lip 2015, 23:54
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI

cron