prom Norfolkline z Dover

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

MężczyznaPostNapisane przez blackpix » 28 maja 2007, 12:01 prom Norfolkline z Dover

Witam!

Mam problem. Zabukowalem prom z Dover na lini Norfolkline ale jeden mankament jest z tym wszystkim gdyz przy bukowaniu kazali mi podac ilosc osob oraz dane osobowe tychze osob. Problem w tym iz z UK jade sam a wracam z Polski z rodzina. Dalej - chcialem zabrac kogos jesli by sie udalo z UK do Polski ale czy da rade skoro na rezerwacji widnieja inne osoby?

Bardzo prosze o pomoc w tymze temacie, zwlaszcza ze jest to moj dziewiczy rejs z uk przynajmniej do Holandii.

Pozdrawiam!!

blackpix
Początkujący
 
 
Posty: 16
Dołączył: 7 maja 2007, 13:01
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Thomas » 28 maja 2007, 18:00 Re: prom Norfolkline z Dover

mozesz podac kogos kogo prawdopodobnie wezmiesz w drodze powrotnej. Jesli jednak pojedzie inna osoba zamiast tej ktora podales, to bedziesz musial zadzwonic i zmienic rezerwacje. Nie wiem czy cos to kosztuje, ale wiem ze jesli zmieniasz date rezerwacji na pozniejszy termin to kosztuje 15f, wiec pewnie zmiana nazwiska bedzie darmowa lub nie drozsza jak 15f
...
Avatar użytkownika
Thomas
Zaangażowany
 
 
Posty: 1369
Wiek: 41
Dołączył: 2 wrz 2006, 19:42
Lokalizacja: Hill Top, W brom
Reputacja: 67
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez przemek22 » 30 maja 2007, 22:25 Re: prom Norfolkline z Dover

z tego co ja sie orintuje jest to darmowe

przemek22
Raczkujący
 
 
Posty: 91
Wiek: 39
Dołączył: 27 lut 2007, 13:14
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez brrowarrek » 7 cze 2007, 21:04 Re: prom Norfolkline z Dover

z tego co ja wiem, narazie plynalem promem tylko cztery razy, to oni wogule nie dbaja o dane osobowe, tylko zeby nie bylo wiecej ludzi niz sie podalo (sam tak zrobilem, miale wracac z Polski w trojke, a wrociismy we dwojke) i zadnych pytan co i jak. Zastanawiam sie tylko czy by robili problemy jakby jechalo wiecej osob niz sie podalo...

brrowarrek
Przyczajony
 
 
Posty: 3
Dołączył: 24 kwi 2007, 21:46
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez metha » 24 cze 2007, 16:39 Re: prom Norfolkline z Dover

Jak jest u nich z biletami...
Czy wystarczy tylko podać nr. rezerwacji?
Zabukowałem bilet w dwie strony i na maila nie dostałem biletu do wydrukowania...
Pogodnie przyjmuj to, co lata niosą.....
Avatar użytkownika
metha
Raczkujący
 
 
Posty: 60
Wiek: 45
Dołączył: 7 maja 2007, 10:33
Lokalizacja: DerbyUK/ WLKP PL
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Thomas » 24 cze 2007, 16:41 Re: prom Norfolkline z Dover

tak wystarczy tylko numer rezerwacji
...
Avatar użytkownika
Thomas
Zaangażowany
 
 
Posty: 1369
Wiek: 41
Dołączył: 2 wrz 2006, 19:42
Lokalizacja: Hill Top, W brom
Reputacja: 67
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez metha » 24 cze 2007, 16:53 Re: prom Norfolkline z Dover

Dzięki.... już się nie martwię :mrgreen:
Pogodnie przyjmuj to, co lata niosą.....
Avatar użytkownika
metha
Raczkujący
 
 
Posty: 60
Wiek: 45
Dołączył: 7 maja 2007, 10:33
Lokalizacja: DerbyUK/ WLKP PL
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez korek78 » 30 mar 2009, 19:21 Re: prom Norfolkline z Dover

witam,chciałbym zarezerwowac bilet na prom w Norfolkline.Wtej chwili nie wiem kto bedzie ze mną wracał,czy ktos wie czy mozna pozniej dopisac pasazerów albo dokupic w porcie w dniu przeprawy.:-P:-]za wszystkie informacje dziękuje :grin: :-D :mrgreen:

korek78
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączył: 30 mar 2009, 18:59
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI