Jak się dostać autobusem na lotnisko z centrum.

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

KobietaPostNapisane przez golla » 5 lip 2016, 17:42 Jak się dostać autobusem na lotnisko z centrum.

Hej. Mieszkam w Selly Oak i chciałabym się dostać busem na lotnisko. Wiem, że rok temu można było a teraz mi sam pociąg wychodzi z centrum. Kiedyś były autobusy z centrum, pamiętam.

Dodano: -- 5 lip 2016, 18:12 --

Aha, widzę teraz 900 i 97A. To chociaż coś. No dobra. Jak ktoś zna jakiś inny myk to niech piszę. Mam nadzieję, że na całodziennym mogę pojechać, żeby nie gadali że jakaś 70-ta strefa.

golla
Rozeznany
 
 
Posty: 113
Dołączyła: 5 lut 2016, 21:57
Reputacja: 10
Neutralny

Autobus 900 jest całkiem w porządku.

Tak, możesz spokojnie jeździć na normalnym dziennym.

Jeśli chcesz jechać 10 minut zamiast 30 - wsiadasz na New Street w pociąg na Birmingham International, skąd masz darmową kolejkę na lotnisko która jedzie około minuty.
Avatar użytkownika
Albiorix
Stały Bywalec
 
 
Posty: 336
Wiek: 44
Dołączył: 6 gru 2011, 12:43
Lokalizacja: Bordesley Village
Reputacja: 68
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez golla » 7 lip 2016, 17:53 Re: Jak się dostać autobusem na lotnisko z centrum.

Darmowa kolejka to ta bezobsługowa na lotnisku już ;) A za bilet do tej kolejki trzeba płacić a ja to wiesz, chcę 4 funty zapłacić i mieć z głowy, dlatego szukałam autobusów. Ok, to ten 900 wezmę.

golla
Rozeznany
 
 
Posty: 113
Dołączyła: 5 lut 2016, 21:57
Reputacja: 10
Neutralny

Nie - kolejka jest za free - jak wysiadziesz z pociagu masz za darmo - wsiadasz, i podjezdzasz na lotnisko.
Pociag po za szczytem kosztuje 2,4 w dwie strony

Z selly oak do centrum pociag i kolejny na lotnisko - zmiescisz sie w 40 minutach z dojazdem - autobus jedzie ponad godzine z centrum

etiene8
Przyczajony
 
 
Posty: 10
Dołączył: 5 cze 2016, 19:54
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez golla » 9 lip 2016, 00:45 Re: Jak się dostać autobusem na lotnisko z centrum.

No, kolejka na lotnisku, ale ta z centrum jest normalna (płatna) ;) Wróciłam właśnie z lotniska. Mi się bardziej autobusami opłaca, bo rano pojechałam do pracy na całodziennym i wróciłam a potem do centrum na lotnisko, z lotniska i z centrum. Za 4 funty jechałam 6 autobusami. Z centrum jechałam dokładnie 34 minuty także źle nie jest i do godziny daleko ;) Tylko to po szczycie już.

golla
Rozeznany
 
 
Posty: 113
Dołączyła: 5 lut 2016, 21:57
Reputacja: 10
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI