Strona 1 z 1

Pomoc w sprawie odzyskania pieniądzy od banku.

PostNapisane: 23 mar 2018, 12:15
przez k4rol4
Witam, mamy z mężem pewien problem z bankiem HSBC. A mianowicie chodzi o to, że bank nie chce zwrócić pieniędzy które ktoś bez naszej wiedzy pobierał z konta. A ściślej mówiąc to chce zwrócić tylko cały czas odsyła nas z kwitkiem, tłumacząc że trzeba jeszcze czekać. Czy możecie polecić mi kogoś kto pomógł by nam w tej sprawie? Wspomnę, że sprawa ciągnie się już od 7 miesięcy, a wszystkie wypłaty męża które wpływają na konto są blokowane ( nie można pobrać ich z konta) a po jakimś czasie znikają. Bardzo proszę o pomoc, jesteśmy już bezsilni i nie wiemy co robić.

Re: Pomoc w sprawie odzyskania pieniądzy od banku.

PostNapisane: 23 mar 2018, 18:33
przez Alex0007
W HSBC w West Bromwich pracuja polki,jesli macie problem z komunikacja w banku.Moglabys bardziej to opisac,poniewaz jest to bardzo dziwne.Znikaja pieniadze?Ale jak?Musza byc przelewane z konta na inne konto,czyli bank w sumie wie,na jakie konto trafiaja.Nie rozumiem tego.

Re: Pomoc w sprawie odzyskania pieniądzy od banku.

PostNapisane: 23 mar 2018, 23:37
przez k4rol4
Wchodzą tutaj w grę transakcję z zakładem bukmacherskim bet365. Tzn mąż swego czasu obstawiał mecze, później skończył obstawiać i i od tego czasu zaczął się problem- pieniądze zaczęły ginąć. Wygląda to tak jakby ktoś grał za jego pieniądze. Nie pomagają zmiany karty. A bank tłumaczy to tym, że oni oddadzą pieniądze tylko prowadzą spór z bet 365 kto ma je zwrócić mężowi, czy bank czy bet 365. Powiem szczerze że sama nie bardzo to wszystko rozumiem, jestem już dosłownie bezradna.

Re: Pomoc w sprawie odzyskania pieniądzy od banku.

PostNapisane: 24 mar 2018, 11:56
przez Darwas
Mąż posiada konto na bet 365 do którego jest dopisana owa karta bankowa.I pewno ktoś włamał się na jego konto na bet 365 i obstawia zakłady za wasze pieniądze.Pierwsze co należy zrobić to zlikwidować konto na bet 365,po likwidacji konta wszelkie dane zostają usunięte wraz z informacją o karcie.Co do sprawy z bankiem nie pozostaje nic innego jak czekać.

Re: Pomoc w sprawie odzyskania pieniądzy od banku.

PostNapisane: 24 mar 2018, 23:10
przez k4rol4
Dziękuję za odpowiedź. Martwi nas tylko to, że trwa to już 7 miesięcy. Boimy się że nie odzyskamy tych pieniędzy, a chodzi o pokaźną kwotę - 10000£, wszystkie nasze oszczędności były ulokowane na koncie męża. Dzwoniliśmy kilkakrotnie do bet365, oni twierdzą że mąż konta tam już nie ma, ale wszystkie transakcje pobierane są z lokalizacji Stoke on Trent, czyli tak jakby z siedziby bet'a (?).

Pomoc w sprawie odzyskania pieniądzy od banku.

PostNapisane: 25 mar 2018, 22:53
przez Alzak
https://www.fca.org.uk/consumers/how-complain


Sent from my E6853 using Tapatalk