Czy to prawda,że wybraliśmy najgorszy okres?

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

KobietaPostNapisane przez Ana_Jane » 26 cze 2007, 17:14 Czy to prawda,że wybraliśmy najgorszy okres?

Witam,
dosyć rzadko udzielam się na forum ,ale to nie z powodu,że nie chcę,ale nie mam możliwości, gdyż wędruje między swoim domem, a domem mojego faceta :) dobra przechodzę do sedna sprawy,a mianowicie chodzi o to,że przylatujemy do B'ham 15 sierpnia. Większość ludzi twierdzi,że to beznadziejny okres, ponieważ nie znajdziemy pracy, ponieważ to okres zmasowanego napływu studentów. Czy to prawda,że nie znajdziemy pracy? Do wyjazdu coraz mniej dni, a tu takie wieści, jestem przerażona !! Bardzo proszę o opinie.

Pozdrawiam
Ana_Jane

Ana_Jane
Początkujący
 
 
Posty: 17
Wiek: 38
Dołączyła: 20 mar 2007, 21:09
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Lukaas85 » 26 cze 2007, 17:26 Re: Czy to prawda,że wybraliśmy najgorszy okres?

to ich nie sluchaj i przyjezdzaj. :roll:
skad to pytanie: czy to prawda, ze nie znajdziemy pracy????
a skad ma to ktos wiedziec, ana-jane? pojdz do wrozki najlepiej. :mrgreen:

serio, nie sluchaj glupot. potrzeba tylko duzo szczescia i powodzenia, usmiech sobie przyklej na super-glue i w trase.
powodzenia :cool:
What would Elvis do?
Avatar użytkownika
Lukaas85
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1619
Wiek: 39
Dołączył: 20 cze 2006, 22:26
Lokalizacja: GłowaWłasnaOsobista
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Shon » 26 cze 2007, 17:54 Re: Czy to prawda,że wybraliśmy najgorszy okres?

tutaj z powodu okresu urlopowego zwieksza sie zapotrzebowanie na pracownikow a i firmy inaczej wiedzac ,ze bedzie sezonowy naplyw reaguja :)
cytat:
Ostatnio wywalili mnie z księgarni za przestawienie wszystkich Biblii do działu "Fantastyka"...

Obrazek
Avatar użytkownika
Shon
Zadomowiony
 
 
Posty: 957
Wiek: 52
Dołączył: 3 sie 2006, 07:10
Lokalizacja: B&ham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Osberic » 26 cze 2007, 18:50 Re: Czy to prawda,że wybraliśmy najgorszy okres?

Praca jest. Moj brat przyjechal w zeszlym tygodniu i po 3 dniach znalazl prace za 6f/h, ja szukam teraz jakiejs lepszej pracy bo moja firma moze zbankrutowac i ze znalezieniem czegos do 6,50f/h nie ma problemu przynajmniej dla faceta z kobietami nie wiem jak jest pewnie troche gorzej ale nie moge sie o tym wypowiadac bo nie wiem :) Znajomy wczoraj wszedl do agencji zeby sie dowiedziec o jakas lepsza prace i tez chcieli od razu go rejestrowac.
Mysle, ze coraz wiecej polakow, ktorzy przyjechali wczesniej pnie sie coraz wyzej w szczeblu kariery i dla kazdej nowej osoby, ktora przyjedzie zawsze sie cos znajdzie za przyslowiowe 5.35f
No ale prawda jest taka, ze kazdy pisze tu swoja wlasna historie
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 255
HTML: NIE
BBCode: TAK
Uśmieszki: TAK
Avatar użytkownika
Osberic
Raczkujący
 
 
Posty: 51
Wiek: 48
Dołączył: 16 maja 2007, 23:30
Lokalizacja: Acocks Zielony
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Łazęga » 27 cze 2007, 14:48 Re: Czy to prawda,że wybraliśmy najgorszy okres?

Ja swoja poprzednia prace znalazlem zeszlego roku wlasnie w drugiej polowie sierpnia, wiec pesymista bym nie bym.

Łazęga
Początkujący
 
 
Posty: 22
Wiek: 41
Dołączył: 1 cze 2007, 16:40
Lokalizacja: City Road
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Ana_Jane » 27 cze 2007, 17:50 Re: Czy to prawda,że wybraliśmy najgorszy okres?

Wielkie dzięki za słowa otuchy!! Wczoraj miałam kryzys! Im bliżej wyjazdu tym gorzej! Panik, że nie znajdziemy pracy, że nie będziemy mieli gdzie mieszkać! Ale w końcu jak nie spróbujemy to nigdy się nie przekonamy! Kto nie ryzykuje ten nie ma!

Ana_Jane
Początkujący
 
 
Posty: 17
Wiek: 38
Dołączyła: 20 mar 2007, 21:09
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Wozek » 7 lip 2007, 23:56 Re: Czy to prawda,że wybraliśmy najgorszy okres?

Kto szuka ten znajdzie :lol:
Szukajcie nawet w ogłoszeniach w gazecie!

Wozek
Rozeznany
 
 
Posty: 111
Dołączył: 29 cze 2007, 18:05
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI