n telewizja nowej generacji

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

KobietaPostNapisane przez reniatom » 10 sie 2007, 07:59 n telewizja nowej generacji

czy moze ktos z was ma dekoder n -tv?wiezliscie z polski z talerzem czy talerz tu kupowaliscie? jastem ciekawa czy to dziala tutaj w birmingham?bo nie wiem czy warto to wiesc z polski.chyba ze ktos moze zna kogos kto sprzedaje cale zestawy z montarzem w birmingham?

reniatom
Początkujący
 
 
Posty: 21
Dołączyła: 25 lip 2006, 10:03
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez wsiaz » 10 sie 2007, 10:46 Re: n telewizja nowej generacji

w mojej opinii nie warto, w Pl ludzie juz sie podniecili HD tylko, ze tam wczesniej malo kto mial odpowiedni tv, n jest stosunkowo drogi jezeli chodzi o jakosc do ceny, oferta HD bardzo uboga(bo chyba glownie o HD ci sie rozchodzi?) - same powtorki tutaj lepiej zaopatrzyc sie w dekoder c+
Avatar użytkownika
wsiaz
Zadomowiony
 
 
Posty: 833
Dołączył: 23 sty 2007, 23:03
Reputacja: -1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez reniatom » 22 sie 2007, 13:55 Re: n telewizja nowej generacji

telewizor lcd juz mam dlatego myslam o ntv.pytanie tylko czy to tutaj w anglii bedzie dzialac?

reniatom
Początkujący
 
 
Posty: 21
Dołączyła: 25 lip 2006, 10:03
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez wsiaz » 22 sie 2007, 14:00 Re: n telewizja nowej generacji

bedzie dzialac, tylko musisz miec najlepiej tv hd - a nie lcd

[ Dodano: Sro Sie 22, 2007 15:01 ]
tzn lcd tez moze byc tylko to drugie powinien miec conajmniej HD ready, swoja droga cyfra tez ma juz w ofercie HD
Avatar użytkownika
wsiaz
Zadomowiony
 
 
Posty: 833
Dołączył: 23 sty 2007, 23:03
Reputacja: -1
Neutralny

Nie wybranoPostNapisane przez owen » 23 sie 2007, 09:02 Re: n telewizja nowej generacji

A ja proponuje qpic tutaj Virgin, oferta nie do pobicia. Za 30 funtow masz
TV w najwyzszym pakiecie, Telefon / komorke, Internet
Do tego w najwyzszym pakiecie jest za darmo Setanta Sport ktora od tego sezonu wyswietla co nieco premier leage :D Do tego ogrom kanalow i jak bedzie malo to wciaz mozna dokupic sky sport / sky movies.
Wiadomosci mozesz poogladac w necie z polski jak potrzebujesz :)

no i ten plus ang tv ze sie jezyka uczysz a majac i pl i ang tv nie lodz sie ze bedziesz ogladac ang :D

owen
Stały Bywalec
 
 
Posty: 332
Dołączył(a): 22 cze 2006, 21:51
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez wsiaz » 23 sie 2007, 09:33 Re: n telewizja nowej generacji

Ale jej chodzi o hd bo kupila telewizor lcd :lol:
Avatar użytkownika
wsiaz
Zadomowiony
 
 
Posty: 833
Dołączył: 23 sty 2007, 23:03
Reputacja: -1
Neutralny

Nie wybranoPostNapisane przez owen » 23 sie 2007, 11:46 Re: n telewizja nowej generacji

pierwsze pytanie czy nie myli LCD z HD :D pewnie kupilla HD Ready co wciaz jest namiastka. Zeby miec HD to wciaz mozna wziac Virgin albo Sky'a, ktore wybor programow w HD maja duzo wyzszy. Nie wiem jak sky, ale Virgin ma filmy w HD w telewizji na zadanie co juz jest cakliem fajna sprawa. Zapewne tez potrzebny inny dekoder i cena bedzie sie roznic ale nie wiem jak to wyglada.

wiem ze bbc ma jakis program w HD ale nie mam do niego dostepu i nie wiem czy jest dostepny np poprzez Free View...

owen
Stały Bywalec
 
 
Posty: 332
Dołączył(a): 22 cze 2006, 21:51
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez wsiaz » 23 sie 2007, 19:20 Re: n telewizja nowej generacji

dekoder sky do hd kosztuje 300 funtow, a watpie zeby w virgin dawali taniej, nie chce mi sie teraz sprawdzac, bo strony mi sie otwieraja pol godziny
Avatar użytkownika
wsiaz
Zadomowiony
 
 
Posty: 833
Dołączył: 23 sty 2007, 23:03
Reputacja: -1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez olivka » 23 sie 2007, 19:52 Re: n telewizja nowej generacji

ja mam n tv w birmingham i dziala, bardzo dobra sila i jakosc sygnalu... dekoder mam z polski i talerz tez-ale lezy nie przydatny bo tu juz byl talerz na dachu wiec podczepilismy polish tv pod niego... takze mam talerz jakbys chciala... a n tv moge polecic bo niejest droga sa fajne pakiety w zaleznosci kogo co interesuje....
Avatar użytkownika
olivka
Zadomowiony
 
 
Posty: 804
Wiek: 114
Dołączyła: 25 lip 2007, 09:08
Lokalizacja: z Ksiezyca...
Reputacja: 6
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez biff30 » 24 sie 2007, 04:52 Re: n telewizja nowej generacji

u mnie tez dzala n tv niemialem problemow zadnych a i tak wsumie znudzila sie mi juz tv pozd
pije by paść padam by wstać wstaje by pić , pije by żyć

biff30
Rozeznany
 
 
Posty: 174
Wiek: 48
Dołączył: 17 sie 2007, 20:37
Lokalizacja: redditch/tarnobrzeg
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez 21milka » 6 wrz 2007, 09:29 Re: n telewizja nowej generacji

Ja mam Polsat cyfrowy( podobnie jak wiekszość moich znajomych w Birmingham) i musze stwierdzić że Polsat wymiata. Wystarczy wejść na strony inte n telewizji, cyfry + i polsatu i samo sie narzuci!! Najtaniej i najwiecej daje Polsat cyfrowy... no moze zdecydowałabym się na pełen pakiet Cyfry....ale tyle kasy ...szkody by mi było.

Także przed zakupem warto to przemyśleć!!
Wystarczy kupić w Polsce dekoder za 99 zł i potem mies płacić 49,80 ( tylko bez Cinemaksów- na których ..uj nocuje)

Pozdro
Milka

21milka
Raczkujący
 
 
Posty: 58
Dołączyła: 22 maja 2007, 11:06
Lokalizacja: Selly Oak
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez wsiaz » 17 wrz 2007, 21:27 Re: n telewizja nowej generacji

zalezy co kto lubi ja mam calosc cyfry i nawet ponad calosc i na polsat nawet nie lookne, bardziej bym sie sklonil do n niz do polsatu. polsat mi sie kojazy z odwiecznym dziadostwem ogolnymi problemami ze wszystkim , moze teraz jest lepiej, ale juz sie do cyfry przywiazalem , jestem kibicem najlepszych lig pilkarskich(w tym polskiej hehe ) na swiecie , wiec zaden polsat nie przebije mi oferty cyfry, jezeli chodzi o oferte filmowa rowniez najlepsza oferta jest w cyferce, jak kolezanka 21 milka zauwazyla polsat jest najtanszy- a w tym przypadku cena przeklada sie bardzo na jakosc. jezeli ktos chce ogladac podstawowe kanbaly to pewnie mozna wziasc polsat , bo po co przeplacac....
Avatar użytkownika
wsiaz
Zadomowiony
 
 
Posty: 833
Dołączył: 23 sty 2007, 23:03
Reputacja: -1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez mam37 » 8 kwi 2013, 10:19 Re: n telewizja nowej generacji

pisze kochani by was ostrzec przed nową tv NC + poczytajcie ten link i sprawdzcie
ja dalam juz wypowiedzenie i podpisałam umowę z polsatem teraz maja nowa=ą oferte dla klientów z nki za 64 zł mam 509 kanałów umowe na 29 miesiecy i 6 miesiecy free to nowa oferta nie ma jej jeszcze na stronie trzeba udać sie do punktu
o to link
http://www.mmtrojmiasto.pl/444260/2013/ ... egory=news

mam37
Stały Bywalec
 
 
Posty: 493
Dołączyła: 23 sie 2012, 10:54
Reputacja: 45
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez Hunteros30 » 8 kwi 2013, 18:25 Re: n telewizja nowej generacji

Ja jestem posiadaczem N-ki od przeszło dwóch lat. Dekoder wypożyczony w PL a antenka z E-bay. Jedyne co to antena musi być minimum 60cm by mieć obraz w jakości HD. Kanałów hd jest sporo i nie narzekam. Ustawienie anteny to około 1-2h z zegarkiem w ręku. Jak co to proponuję nie słuchać głupot i kierować się własnym zdaniem przy wyborze polskiej telewizji. Pozdrawiam
Nikt nie mówił że będzie łatwo :)
Avatar użytkownika
Hunteros30
Stały Bywalec
 
 
Posty: 451
Wiek: 44
Dołączył: 10 lis 2011, 00:38
Lokalizacja: walsall
Reputacja: 42
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez malenkagdz » 8 kwi 2013, 19:07 Re: n telewizja nowej generacji

teraz jest nc+ . za to co mam obecnie z ich nowa umowa musialabym placic 119 zamiast 92 ..
Class. Get some.

Life is much more beautiful to me when looking through the camera lens.

malenkagdz
Zaangażowany
 
 
Posty: 1178
Wiek: 32
Dołączyła: 8 lis 2008, 15:32
Lokalizacja: Perry Barr
Reputacja: 47
Pokojowy

Następna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI