Gdzie jest najbardziej romantyczniej w okolicach Birmingham?

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy
Jeszcze przypomnialo mi sie, ze na romatyczna kawke mozna zabrac kogos do Starbuck's chyba na Colomre Row, taka malutka, klimatyczna mieszkanka orientu i nowoczesnosci. ALe uwazajcie bo ostatni stolik zarezerwowany zawsze dal mnie, hehe... mam tam wzgledy.
To jest na przeciw przystankow 22, 23 itd...

Insanity
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2022
Wiek: 37
Dołączył: 6 sty 2007, 10:32
Reputacja: 1
Neutralny

ale Soho jest ladna:szczegolnie latem, jest kolorowo i z kazdego auta doplywa inna muza: rap, hip-hop, indu, techno

jest fajowo :mrgreen:

Kat_Bham
Rozeznany
 
 
Posty: 113
Wiek: 44
Dołączyła: 1 lut 2007, 12:31
Lokalizacja: rugby
Reputacja: 0
Neutralny

.....disco polo....... :roll:
Avatar użytkownika
Manitou
Rozeznany
 
 
Posty: 299
Dołączył: 19 maja 2007, 15:00
Lokalizacja: Wyspa Dr.Moroue
Reputacja: 8
Neutralny

nie nazwalabym tego disco polo: to po prostu wiele kultur mieszkajacych razem (na kupie! moznaby rzec :grin: )

ja na prawde lubie klimat Soho (tego w Bham) latem
:arrow: pewnie dlatego ze tam nie mieszkam (any more....)

Kat_Bham
Rozeznany
 
 
Posty: 113
Wiek: 44
Dołączyła: 1 lut 2007, 12:31
Lokalizacja: rugby
Reputacja: 0
Neutralny

Mialo byc "i disco polo".Zjadlem i.
Avatar użytkownika
Manitou
Rozeznany
 
 
Posty: 299
Dołączył: 19 maja 2007, 15:00
Lokalizacja: Wyspa Dr.Moroue
Reputacja: 8
Neutralny

aaaaaaaaaaaa :lol:

no tak a to akurat prawda bo Polakow tam od groma pomykaja w swoich suoer brykach :mrgreen:

Kat_Bham
Rozeznany
 
 
Posty: 113
Wiek: 44
Dołączyła: 1 lut 2007, 12:31
Lokalizacja: rugby
Reputacja: 0
Neutralny

Kat_Bham, I jak? Znalazłaś drugą połówkę?

golla
Rozeznany
 
 
Posty: 113
Dołączyła: 5 lut 2016, 21:57
Reputacja: 10
Neutralny

Lukaas85, zdecydowanie!

W Stratford Upon Avon w motylarni :D
nie jestem idealna, ale idealnie sobie z tym radze :)
Avatar użytkownika
StepByStep
Rozeznany
 
 
Posty: 159
Wiek: 37
Dołączyła: 6 sty 2008, 14:18
Reputacja: 20
Pokojowy

Temat forum - gdzie w bham jest romantycznie.... A wy pieprzycie o muzyce. Brak słów.

greg2904
Rozeznany
 
 
Posty: 108
Dołączył: 10 lis 2012, 15:08
Reputacja: 10
Neutralny

StepByStep napisał(a):Lukaas85, zdecydowanie!

W Stratford Upon Avon w motylarni :D

Fajne miejsce ale czy romantyczne?
Zarośnięta i zawilgotniala szklarnia z latającymi motylami między resztkami owoców i sztucznymi kwiatami?
Nie bardziej romantyczna byłoba kolacja w jakiej restauracji w samym Stafford które ma niesamowity urok?
...
Avatar użytkownika
Thomas
Zaangażowany
 
 
Posty: 1369
Wiek: 41
Dołączył: 2 wrz 2006, 19:42
Lokalizacja: Hill Top, W brom
Reputacja: 67
Poczciwy

Thomas, błagam tylko nie kolacja! do tego może jeszcze pierścionek w deserze, albo kieliszku z szampanem? :roll:

Wszystko zależy od tego jakimi jesteście ludźmi i co lubicie. Ja byłabym całkiem zadowolona, gdybym pierścionek dostała np. po wejściu na Snowdon, na samej górze, gdzie są piękne widoki. Ale niektóre dziewczyny nie chcą by mężczyzna ich życia klękał przed nimi, gdy są zasapane, czerwone z wysiłku i spocone ;)

Budżet też ma wielkie znaczenie. Jeśli Cię stać, masz na to odłożone pieniądze to zawsze możecie polecieć na weekend do Barcelony/Paryża/Pragi czy innego miejsca wg własnych preferencji. Wbrew pozorom nie są to aż tak duże pieniądze jeśli zorganizujesz wszystko sam :D
nie jestem idealna, ale idealnie sobie z tym radze :)
Avatar użytkownika
StepByStep
Rozeznany
 
 
Posty: 159
Wiek: 37
Dołączyła: 6 sty 2008, 14:18
Reputacja: 20
Pokojowy

Dokładnie StepByStep mój kolega oświadczył się podczas wspinaczki na skałkach poprowadził drogę i na końcu na małej półce skalnej zostawił pierścionek później powtarzała drogę jego partnerka, a on asekurował z dołu i krzyknął do niej "wyjdziesz za mnie" super pomysł moim zdaniem jednak niesie pewne niebezpieczeństwo ponieważ emocje są duże i trzeba podwójnie się skupić na operacjach sprzętowych, żeby zamiast ślubu nie było tragedii. :wink:

Guest
 
 

xxxx, ;srece: pięknie!
nie jestem idealna, ale idealnie sobie z tym radze :)
Avatar użytkownika
StepByStep
Rozeznany
 
 
Posty: 159
Wiek: 37
Dołączyła: 6 sty 2008, 14:18
Reputacja: 20
Pokojowy

tia, a w razie czego zawsze może powiedzieć, że się zgodziła pod przymusem i w stresie... :D

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany

Widzicie, że gościu pytał o to w 2007 roku? :P Teraz już ma przedszkole albo jest po rozwodzie. Ja odświeżyłam wątek pytając Kat_Bham czy po tylu latach znalazła kogoś może.

Ja bym nic nie miała przeciwko gdyby mężczyzna oświadczył się na kolacji. Mógłby to zrobić byle gdzie, byle to był TEN a mi oświadczyło się dwóch. Jeden próbował to zrobić w autobusie z lotniska, bo nie wytrzymał (nie widzieliśmy się dość długo) a drugi po paru dniach poznania, nad cieśniną Bosfor, kiedy wiedział, że wyjadę i chciał mnie jakoś zatrzymać. Obie próby nieudane, ale obu szanuję do dzisiaj. Liczy się uczucie do danej osoby. Tylko to ma znaczenia a gdzie i jak to wiecie...

Ja się oświadczyłam w Alpach na 3500m mężczyźnie, dałam mu pierścień (w krajach skandynawskich mężczyźni noszą zaręczynowe pierścionki a mój chciał zawsze taki sygnet jaki ja mam), ale do ślubu nigdy nie doszło mimo że minęło 6 lat i nadal jesteśmy "razem". Nikomu już nie zależy ahahah, dlatego mówię, że liczy się uczucie. Bezwględnie. Z obu stron.

golla
Rozeznany
 
 
Posty: 113
Dołączyła: 5 lut 2016, 21:57
Reputacja: 10
Neutralny

Poprzednia strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI