gdzie mam kupic travel cards

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

KobietaPostNapisane przez magdunia22 » 18 paź 2007, 14:39 gdzie mam kupic travel cards

Witam
Powiedzcie mi gdzie moge kupic na tydzien travele??
Mieszkam na Soho
I jeszcze jedno jesli place np 12.50 to na wszystkich liniach moge jezdzic czy tylko na wybranych.Pozdrawiam Magda
Grzeczne dziewczynki ida do nieba,niegrzeczne maja niebo na ziemi:):):)
a tak przy okazji,ile potrzeba slow by nas uslyszano w chwili ktorej milczymy

magdunia22
Rozeznany
 
 
Posty: 264
Wiek: 40
Dołączyła: 3 paź 2006, 11:45
Lokalizacja: ladywood
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez ktosienka » 18 paź 2007, 14:49 Re: gdzie mam kupic travel cards

tu masz kalkulator cen- musisz wybrac kilka opcji...

http://www.travelwm.co.uk/cards/travelcards.asp

Kupisz wszedzie- gdzie jest na drzwiach news agent (w kazdym razie w wiekszych sklepikach,takich co doladowuja karty na gaz, prad, telefony komorkowe)

ktosienka
Stały Bywalec
 
 
Posty: 498
Dołączyła: 22 paź 2006, 13:06
Reputacja: 65
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez wsiaz » 18 paź 2007, 17:41 Re: gdzie mam kupic travel cards

Ale masz znowu problem, jak nie weterynarz to gdzie moge travelke kupic idz do pierwszego sklepu ci..a na soho jest ich conajmniej kilka . Ty chgyba wcale z domu nie wychodzisz. Jest jeden sklep ci..a niedaleko poczty na soho gdzie moglas wczesniej kupic tax do samochodu sklep od tej poczty jest jakies 88 metrow. PO przeciwnej stronie masz jeszcze banki - to tak na przyszlosc, gdy zapytasz sie o jakis bank na soho
Pozdrawiam i bardziej sie rozgladaj jak chodzisz po tymn soho to wypatrzysz wszystko.
Avatar użytkownika
wsiaz
Zadomowiony
 
 
Posty: 833
Dołączył: 23 sty 2007, 23:03
Reputacja: -1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Lukaas85 » 18 paź 2007, 20:05 Re: gdzie mam kupic travel cards

Wsiaz, odpusc sobie takie cyrki.
Moze magdunia jest bardzo zajeta mloda mama i patrzy tylko za swoim dzieciaczkiem.

Sa ludzie i... :roll:
What would Elvis do?
Avatar użytkownika
Lukaas85
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1619
Wiek: 39
Dołączył: 20 cze 2006, 22:26
Lokalizacja: GłowaWłasnaOsobista
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez magdunia22 » 18 paź 2007, 20:45 Re: gdzie mam kupic travel cards

Hi
Wiec powiem ci tak te informacje nie byly dla mnie tylko dla mojej znajomej, po drugie opiekuje sie dzieckiem malym i mam swoje,nie mam czasu.
Po trzecie chyba forum polega na tym, zeby sie o wszystko Polakow pytac, a nie dupa trzaskac tak jak ty Wsiaz.Zobaczymy jak ty bedziesz mial problem,i bedziesz pisal na forum chyba ze jestes zdolnym Polaczkiem i wszystko wiesz :wink:
Pozdrawiam

[ Dodano: Czw Paź 18, 2007 21:52 ]
Wsiaz
Sarkazmy wsadz sobie w kieszen,nie wiem czy wiesz ,ale waznym punktem regulaminu jest,ze jezeli nie masz nic madrego do powiedzenia na zapytanie,to nie komentujesz!!
Ale widac ze z forum korzystasz bo masz jakies problemy,i wyladowujesz to na innych uzytkownikach.
Grzeczne dziewczynki ida do nieba,niegrzeczne maja niebo na ziemi:):):)
a tak przy okazji,ile potrzeba slow by nas uslyszano w chwili ktorej milczymy

magdunia22
Rozeznany
 
 
Posty: 264
Wiek: 40
Dołączyła: 3 paź 2006, 11:45
Lokalizacja: ladywood
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez wsiaz » 19 paź 2007, 03:10 Re: gdzie mam kupic travel cards

Pisz sobioe co chcesz, ja tez mam dzieci, moja zona nie pracuje tylko sie nimi opiekuje i nie jednym, tylko dwojka i jeszcze nigdy nie zapytala mnie gdzie jest weterynarz(mamy psa) lub gdzie moze np dostac darmowe okladki na bus passa - bo my nie kupujemy travel card- mimo, ze uzywamy busow strasznie czesto. Tax do samochodu tez wiedziala gdzie ma isc zakupic, wiec sorry , albo my jestesmy "polaczkami", albo ty jestes " niereformowalna angieleczka".

regulamin tego forum, tez mowi , ze nie wolno go zasmiecac, tworzac nowe posty(bezsensowne), tego w regulaminie nie widzisz? Trzymam sie zasady "glupie pytanie - glupia odpowiedz"- chociaz nie sadze, zeby moja odpowiedz byla do konca glupia .Przyganial kociol garnkowi?

Jeszcze raz cie pozdrawiam, szczerze
Avatar użytkownika
wsiaz
Zadomowiony
 
 
Posty: 833
Dołączył: 23 sty 2007, 23:03
Reputacja: -1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez ktosienka » 19 paź 2007, 06:37 Re: gdzie mam kupic travel cards

Wsiaz, pewno Twoja biedna nie pytajaca o nic zona po prostu sie Ciebie boi. Twoje wypowiedzi na lamach forum sa dosc agresywne.... Kazdy ma prawo pytac o wszytko, o ile nie ma tego juz w archiwum. Ludzie w roznym stopniu aklimatyzuja sie w nowej rzeczywistosci- jedni szybciej, inni wolniej.Portal istanieje, abysmy mogli wymieniac informacje i wspierac sie, a nie atakowac siebie na wzajem....

ktosienka
Stały Bywalec
 
 
Posty: 498
Dołączyła: 22 paź 2006, 13:06
Reputacja: 65
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez wsiaz » 19 paź 2007, 11:01 Re: gdzie mam kupic travel cards

ktosienka napisał(a):Wsiaz, pewno Twoja biedna nie pytajaca o nic zona po prostu sie Ciebie boi. Twoje wypowiedzi na lamach forum sa dosc agresywne.... Kazdy ma prawo pytac o wszytko, o ile nie ma tego juz w archiwum. Ludzie w roznym stopniu aklimatyzuja sie w nowej rzeczywistosci- jedni szybciej, inni wolniej.Portal istanieje, abysmy mogli wymieniac informacje i wspierac sie, a nie atakowac siebie na wzajem....


Tak zgadzam sie z toba, ale nie dokonca, poniewaz zgodnie z tym co napisalas, ktos moze sie zaraz zapytac np. Gdzie w okolicach soho rd mozna kupic podpaski bella lub srella
Dla mnie to jest prawie to samo. POwoli dojdziemy do absurdu, pytaniami typu gdzie jest to czy tamto, pewnie moj post bedzie zaraz usuniety, bo nic nie wnosi do tematu jak zawsze, a co wnosi ten watek do forum? Komus to cos pomoze? Jak sie nie potrafi znalezc sklepu, w ktorym mozna kupic bilet na autobus, to sie wogole dziwie, jak mozna umiec wychowywac dzieci. Nastepnych przykladow juz mi sie nie chce wymieniac.

A czy moja zona sie mnie boi , to juz musisz sie jej zapytac, ona jest zaradna dla niej takie rzeczy nie stanowia problemu.
Avatar użytkownika
wsiaz
Zadomowiony
 
 
Posty: 833
Dołączył: 23 sty 2007, 23:03
Reputacja: -1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez mio » 19 paź 2007, 11:36 Re: gdzie mam kupic travel cards

To troche jak pytanie: Gdzie moge kupic cukier...
Avatar użytkownika
mio
Stały Bywalec
 
 
Posty: 494
Dołączył: 1 paź 2006, 22:10
Lokalizacja: Mars
Reputacja: 9
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez *pawel* » 19 kwi 2008, 20:57 Re: gdzie mam kupic travel cards

wsiaz napisał(a):Pisz sobioe co chcesz, ja tez mam dzieci, moja zona nie pracuje tylko sie nimi opiekuje i nie jednym, tylko dwojka i jeszcze nigdy nie zapytala mnie gdzie jest weterynarz(mamy psa) lub gdzie moze np dostac darmowe okladki na bus passa - bo my nie kupujemy travel card- mimo, ze uzywamy busow strasznie czesto. Tax do samochodu tez wiedziala gdzie ma isc zakupic, wiec sorry , albo my jestesmy "polaczkami", albo ty jestes " niereformowalna angieleczka".

regulamin tego forum, tez mowi , ze nie wolno go zasmiecac, tworzac nowe posty(bezsensowne), tego w regulaminie nie widzisz? Trzymam sie zasady "glupie pytanie - glupia odpowiedz"- chociaz nie sadze, zeby moja odpowiedz byla do konca glupia .Przyganial kociol garnkowi?


PIERDU PIERDU TWOJA ZONA NIBY TAKA MADRA A W SOLARIUM WYSMAROWALA SIE SAMOOPALACZEM BUAHAHAHAHAHAHAHAH
MOZE TO BYL NAJWYZSZY CZAS ZAPYTAC SIE CIEBIE O RADE, CO TO JEST? A PONOC CHODZI NA SOLAR JUZ 10 LAT! :-D
Avatar użytkownika
*pawel*
Przyczajony
 
 
Posty: 5
Wiek: 43
Dołączył: 23 paź 2007, 15:45
Lokalizacja: BIRMINGHAM
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez joanna:) » 19 kwi 2008, 22:04 Re: gdzie mam kupic travel cards

Magdunia22 karte mozesz kupic w kiosku. A jezeli ktos bedzie sie chcial zapytac gdzie mozna kupic cukierki to ma do tego pelne prawo i nic ci do tego MIO i WSIAZ po to jest to forum zeby zadawac pytania nie wazne o co. A moze ona dopiero tutaj przyjechala i nie jest jeszcze zorjentowana gdzie co i kiedy. Znalezli sie glupio madrzy!!!! A jak bede chciala to sie zapytam gdzie mozna kupic podpaski.

joanna:)
Początkujący
 
 
Posty: 26
Dołączyła: 29 lis 2007, 16:29
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez wsiaz » 22 kwi 2008, 19:13 Re: gdzie mam kupic travel cards

*pawel* napisał(a):
wsiaz napisał(a):Pisz sobioe co chcesz, ja tez mam dzieci, moja zona nie pracuje tylko sie nimi opiekuje i nie jednym, tylko dwojka i jeszcze nigdy nie zapytala mnie gdzie jest weterynarz(mamy psa) lub gdzie moze np dostac darmowe okladki na bus passa - bo my nie kupujemy travel card- mimo, ze uzywamy busow strasznie czesto. Tax do samochodu tez wiedziala gdzie ma isc zakupic, wiec sorry , albo my jestesmy "polaczkami", albo ty jestes " niereformowalna angieleczka".

regulamin tego forum, tez mowi , ze nie wolno go zasmiecac, tworzac nowe posty(bezsensowne), tego w regulaminie nie widzisz? Trzymam sie zasady "glupie pytanie - glupia odpowiedz"- chociaz nie sadze, zeby moja odpowiedz byla do konca glupia .Przyganial kociol garnkowi?


PIERDU PIERDU TWOJA ZONA NIBY TAKA MADRA A W SOLARIUM WYSMAROWALA SIE SAMOOPALACZEM BUAHAHAHAHAHAHAHAH
MOZE TO BYL NAJWYZSZY CZAS ZAPYTAC SIE CIEBIE O RADE, CO TO JEST? A PONOC CHODZI NA SOLAR JUZ 10 LAT! :-D

Jest to malo istotne czym sie wysmarowala, mogla nawet i gow... nie twoj zasrany interes.
Jak nie umiesz czytac ze zrozumieniem po polsku to juz twoj problem, ja tam nie wchodzilem do srodka i sie nie opalalem, przekazala mi to i napisalem. Swoja droga normalny czlowek , ktory idzie do solarium i widzi darmowe kosmetyki PRZYSPIESZAJACE opalanie, to sie nie zastanawia czy to jest samoopalacz czy nie.
Innym i slowy jak pojdziesz do pubu to wg ciebie sprawdzic powinienes, czy barman nie nasikal ci do kufla, czy za kazdym razem to sprawdzasz, czy wyczuwasz juz po zapachu?

[ Dodano: Wto Kwi 22, 2008 20:25 ]
I jeszcze sie zapytam, czy dla ciebie jest dziwne, ze ktos juz 10 lat temu opalal sie w solarium? ty pewnie w tej jukej odzyles, to i solara zobaczyles...
Avatar użytkownika
wsiaz
Zadomowiony
 
 
Posty: 833
Dołączył: 23 sty 2007, 23:03
Reputacja: -1
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI