Kabel do laptopa - ratunku !

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

KobietaPostNapisane przez Kasia_jazz » 15 wrz 2006, 20:16 Kabel do laptopa - ratunku !

ratunku! :sad:

w pl nigdzie nie moge kupic kabla do laptopa (acer), dzieki ktoremu bede mogla w uk podlaczyc go do pradu. wprawdzie przejsciowke juz mam, ale ona jest tylko dla polskich wtyczek bez uziemienia :sad:
Dlatego chcialam kupic sam kabel zasilajacy z koncowka angielska (drugi koniec, ktory wchodzi do zasilacza to tzw. koniczynka).
Czy w Birmingham kupie bez prolemu taki kabel?
Czy moze ktos z Was wie gdzie moge go kupic?

bede wdzieczna za kazda podpowiedz,
wiecie jak to jest..... odpalenie laptopa to bedzie jedna z najwazniejszych rzeczy zaraz po przyjezdzie.... :wink:

pozdrawiam
Kasia

Kasia_jazz
Przyczajony
 
 
Posty: 3
Dołączyła: 10 wrz 2006, 19:24
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Lee » 15 wrz 2006, 21:24 Re: Kabel do laptopa - ratunku !

Droga Kasiu wiec spokojnie..
polska wtyczke bez wiekszych problemow podlaczysz do angielskiego gniazdka.
Wystarczy tylko cos wetknac w zabezpieczenie w gniazdku i mocniej przycisnac wtyczke
I bedzie smigal jak w PL :)
Naprawde nic nie musisz robic:)
Jezeli bedziesz miala problemy to europejskie przejsciowki kupisz w Argosie.
znajdziesz tam przejsciowki dla europejskich wtyczek na angielskie gniazdka:)

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
"Szansa spotkania interesujących ludzi mniej zależy od tego, gdzie się bywa, a bardziej od tego, kim się jest"
Najnowsza moja muzyczna produkcja !!!
http://leebham.wrzuta.pl/film/a9iLJU4XS ... video_edit
Avatar użytkownika
Lee
Stały Bywalec
 
 
Posty: 510
Wiek: 43
Dołączył: 2 maja 2006, 21:44
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Shon » 15 wrz 2006, 22:53 Re: Kabel do laptopa - ratunku !

Lee napisał(a):Droga Kasiu wiec spokojnie..
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:



no i po krzyku
to nie japonia czy australia to EUROPA haha
cytat:
Ostatnio wywalili mnie z księgarni za przestawienie wszystkich Biblii do działu "Fantastyka"...

Obrazek
Avatar użytkownika
Shon
Zadomowiony
 
 
Posty: 957
Wiek: 52
Dołączył: 3 sie 2006, 07:10
Lokalizacja: B&ham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Adam » 15 wrz 2006, 22:56 Re: Kabel do laptopa - ratunku !

Kasia_jazz napisał(a):wprawdzie przejsciowke juz mam, ale ona jest tylko dla polskich wtyczek bez uziemienia

Możesz śmiało zastosować bez uziemienia bo laptop jest podlaczony przez zasilacz ktory odizolowuje od 220 i ma plastikowa obudowe takze uziemienie tu nie jest potrzebne.
Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Adam
Administrator
 
 
Posty: 769
Dołączył: 12 mar 2006, 18:45
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 33
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez markosik1 » 26 paź 2006, 09:30 Re: Kabel do laptopa - ratunku !

a mozesz mi powiedziec co sie dzieje, ale jak os mi sie wydaje ze od miojego ostatnio cos lekko kopie, nie wiem czy to moze byc zwiazane z np bateria lub cos innego?

markosik1
Raczkujący
 
 
Posty: 50
Wiek: 45
Dołączył: 23 paź 2006, 09:07
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI