TRANSPORT - LOTNISKO COVENTRY

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

KobietaPostNapisane przez Monika_88 » 5 lis 2007, 20:32 TRANSPORT - LOTNISKO COVENTRY

Wie ktos moze jak moge sie dostac na lotnisko do Coventry ?? sprawdzałam busa 900 ale jedzie tylko na lotnisko w Birmingham, poza tym zaden National Express tamtedy nie przejezdza ;/

potrzebuje dojazdu w ten czwartek...


będe wdzieczna za wszelkie informacje


pozdrawiam
Chociaż życie zamyka kolejne drzwi, ja i tak wejde oknem :-P

Monika_88
Rozeznany
 
 
Posty: 134
Wiek: 35
Dołączyła: 4 lut 2007, 11:54
Lokalizacja: Sosnowiec
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Mlody » 5 lis 2007, 20:36 Re: TRANSPORT - LOTNISKO COVENTRY

a o ktorej godzinie potrzebujesz ten transport??
Diabeł jest optymistą, o ile sądzi, że można ludzi uczynić gorszymi.

Mlody
Rozeznany
 
 
Posty: 238
Wiek: 45
Dołączył: 22 cze 2007, 18:40
Lokalizacja: West Midlands :>
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Monika_88 » 5 lis 2007, 20:39 Re: TRANSPORT - LOTNISKO COVENTRY

no około 10 rano ...
Chociaż życie zamyka kolejne drzwi, ja i tak wejde oknem :-P

Monika_88
Rozeznany
 
 
Posty: 134
Wiek: 35
Dołączyła: 4 lut 2007, 11:54
Lokalizacja: Sosnowiec
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Mlody » 5 lis 2007, 20:48 Re: TRANSPORT - LOTNISKO COVENTRY

troche wczesnie, kolo poludnia to moglbym Cie podrzucic, ale o tej godzinie niestety jeszcze jestem w pracy :-|

Pozdrawiam
Diabeł jest optymistą, o ile sądzi, że można ludzi uczynić gorszymi.

Mlody
Rozeznany
 
 
Posty: 238
Wiek: 45
Dołączył: 22 cze 2007, 18:40
Lokalizacja: West Midlands :>
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez bogunia » 5 lis 2007, 20:57 Re: TRANSPORT - LOTNISKO COVENTRY

dojedź 900 na stacje autobusową coventry a z tamtąd jeżdżą już autbusy na lotnisko, niestety nie pamiętam jaki numer, ale chyba nie mają zbyt częstych kursów, możesz wziąść taxi nie powinno byc drogo

bogunia
Administrator
 
 
Posty: 548
Wiek: 43
Dołączyła: 16 kwi 2006, 09:27
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Arek_pie » 5 lis 2007, 20:58 Re: TRANSPORT - LOTNISKO COVENTRY

a może tak zajrzeć do katalogu firm a nie takie pytania na forum zadawać?

Arek_pie
Raczkujący
 
 
Posty: 67
Wiek: 41
Dołączył: 3 cze 2007, 16:01
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Kaliszanin81 » 5 lis 2007, 21:10 Re: TRANSPORT - LOTNISKO COVENTRY

Proponuję najrozsądniejszą opcję czyli pociąg z New Street do Coventry,o wiele szybciej niż tułanie się 900.Stamtąd autobus linii 737 Coventry Airport Express jedzie spod samego dworca kolejowego.
Mam nadzieję że jakoś pomogłem.
Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Kaliszanin81
Rozeznany
 
 
Posty: 131
Wiek: 42
Dołączył: 2 lut 2007, 14:45
Lokalizacja: Birmingham/Kalisz
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez rybrob » 5 lis 2007, 22:26 transport

cze , jade z zona w czwartek samochodem do Coventry na ten samolot o 12-55 do katowic .Mieszkamy w Sutton Coldfield . Jak chcesz sie zabrac to daj znac na GG 5009096 (wieczorem-po 19 ) Pozdrawiam - Robert

rybrob
Początkujący
 
 
Posty: 24
Dołączył: 31 sie 2007, 12:56
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Monika_88 » 6 lis 2007, 16:35 Re: TRANSPORT - LOTNISKO COVENTRY

Arek_pie napisał(a):a może tak zajrzeć do katalogu firm a nie takie pytania na forum zadawać?


hahah jesli sie chciałes ogłosic zyczliwy Arku to troche Ci nie poszło bo 30 funtow moge Ci dac ale jak podwieziesz mnie w obie strony i jeszcze bedziesz moim bagazowym

pozdr
Chociaż życie zamyka kolejne drzwi, ja i tak wejde oknem :-P

Monika_88
Rozeznany
 
 
Posty: 134
Wiek: 35
Dołączyła: 4 lut 2007, 11:54
Lokalizacja: Sosnowiec
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez roberto231 » 6 lis 2007, 18:49 Re: TRANSPORT - LOTNISKO COVENTRY


roberto231
Raczkujący
 
 
Posty: 57
Wiek: 8
Dołączyła: 27 lip 2006, 09:17
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Arek_pie » 6 lis 2007, 19:06 Re: TRANSPORT - LOTNISKO COVENTRY

Widzę, że u niektórych poziom nie jest za wysoki a dodatkowo chcieliby wszystko otrzymywać za darmo. Chcesz tanio to jedź stopem, chcesz szybko i też nie za drogo to weź taxi. Na brak klientów narzekać nie mogę i nikt mi jeszcze nie powiedział, że taka cena to jak w 2 strony. może jeszcze powinienem w tej cenie buty czyścić i posiłki rozdawać?Zapraszam do refleksji i zastanowienia. Poza tym chciałem tylko pomóc...
PS. z bagażami zawsze pomagam!

Arek_pie
Raczkujący
 
 
Posty: 67
Wiek: 41
Dołączył: 3 cze 2007, 16:01
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Monika_88 » 6 lis 2007, 19:22 Re: TRANSPORT - LOTNISKO COVENTRY

no wiesz ostatnio płaciłam 20 funtow do LUton w obie strony wiec nie mow mi ze 30 futnow to dobra cena :|

jak dla mnie cena 30 funtow w jedna strone( z bham do coventry) to wyzyskiwanie ludzi ... rozumiem ze zarabiasz w ten sposob ale bez przesady... tam mozna dojechac pociagiem i autobusem za 3 / 4 funty kwestia dla mnie jest tylko z coventry na lotnisko ... juz bym wolała taxi wziasc a na paliwo ile CI zejdzie ? max 10 funtow ...

no ale skoro znajdujesz takich co sie na to godzą to gratuluje
Chociaż życie zamyka kolejne drzwi, ja i tak wejde oknem :-P

Monika_88
Rozeznany
 
 
Posty: 134
Wiek: 35
Dołączyła: 4 lut 2007, 11:54
Lokalizacja: Sosnowiec
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Arek_pie » 6 lis 2007, 21:42 Re: TRANSPORT - LOTNISKO COVENTRY

Skoro już zaczęłaś normalnie rozmawiać to wytłumaczę Ci coś. 30F to cena za jaką wożą taksówki a także inni Polacy. Czasem schodzę do 25 jeśli mam blisko do klienta.Często wożę całe rodziny czyli nawet po 5-6 osób.Dla 6 osób zamówienie auta za 30F wychodzi dużo taniej niż jazda pociągiem,autobusem i jeszcze dojazd do centrum na 900...szczególnie gdy są małe dzieci.Wiem,że dla 1 osoby 30 czy nawet 25f może być znacznym wydatkiem ale nie mogę zniżyć ceny dla 1 osoby bo nie zarobię nic albo nawet stracę!! a co do zdzierstwa i wyzysku to dodam Ci, że za godzinę pobytu mojego auta w servisie Chryslera płacę 95f!! mimo, że nigdy się nie psuje,jestem za profilaktyką czyli wolę mieć święty spokój i nie oddawać klientom za bilety z powodu rozkraczonego auta. taki serwis to dopiero zdzierstwo.Więc generalnie moją ciężką pracą(bo czasem po 800km dziennie jazdy) zarabiam tylko na utrzymanie auta + jakieś zakupy spożywcze.Dodam też, że Ci okropni zdziercy polscy co wożą ludzi na lotniska wożą za pół darmo na skraju opłacalności po to, aby jakiś oszczędniś nie zwyzywał go i zmieszał z błotem że uskutecznia wyzysk.
PS.paliwo to faktycznie jakieś 10F chociaż ostatnio znacznie poszło w górę co czyni jazdę coraz mniej opłacalną:( Zanim kogoś osądzisz to przeanalizuj wszystko;)
pozdrawiam i do zobaczenia może na jakimś spotkaniu forum;)

Arek_pie
Raczkujący
 
 
Posty: 67
Wiek: 41
Dołączył: 3 cze 2007, 16:01
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez ella » 6 lis 2007, 22:21 Re: TRANSPORT - LOTNISKO COVENTRY

Hej:
Mozesz jechac z centrum Bham pociagiem (New Street Station) i wysiasc w Coventry. Na stacji zlapiesz autobus 737 na lotnisko w Coventry. Mozesz tez jechac z centrum Bgham autobusem nr 900 do Bus Meadow Station w coventry. Z Bus Meadow Station bierzesz autobus nr 737 na lotnisko w Coventry.
Taniej jest autobusami a szybciej opcja z pociagiem.
Rozklad jazdy sprawdzisz tutaj:
http://www.travelinemidlands.co.uk/Time ... t_str=true

Ja na lotnisko zwykle jezdze autobusami a wracam autobusami i pociagiem. Nie chce mi sie latac z bagazami po stacji i tracic czasu na kupno biletu na dworcu.

ella
Raczkujący
 
 
Posty: 59
Wiek: 48
Dołączyła: 20 lip 2007, 19:58
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez rally_driver » 6 lis 2007, 22:34 Re: TRANSPORT - LOTNISKO COVENTRY

Arek_pie napisał(a):Skoro już zaczęłaś normalnie rozmawiać to wytłumaczę Ci coś. 30F to cena za jaką wożą taksówki a także inni Polacy. Czasem schodzę do 25 jeśli mam blisko do klienta.Często wożę całe rodziny czyli nawet po 5-6 osób.Dla 6 osób zamówienie auta za 30F wychodzi dużo taniej niż jazda pociągiem,autobusem i jeszcze dojazd do centrum na 900...szczególnie gdy są małe dzieci.Wiem,że dla 1 osoby 30 czy nawet 25f może być znacznym wydatkiem ale nie mogę zniżyć ceny dla 1 osoby bo nie zarobię nic albo nawet stracę!! a co do zdzierstwa i wyzysku to dodam Ci, że za godzinę pobytu mojego auta w servisie Chryslera płacę 95f!! mimo, że nigdy się nie psuje,jestem za profilaktyką czyli wolę mieć święty spokój i nie oddawać klientom za bilety z powodu rozkraczonego auta. taki serwis to dopiero zdzierstwo.Więc generalnie moją ciężką pracą(bo czasem po 800km dziennie jazdy) zarabiam tylko na utrzymanie auta + jakieś zakupy spożywcze.Dodam też, że Ci okropni zdziercy polscy co wożą ludzi na lotniska wożą za pół darmo na skraju opłacalności po to, aby jakiś oszczędniś nie zwyzywał go i zmieszał z błotem że uskutecznia wyzysk.
PS.paliwo to faktycznie jakieś 10F chociaż ostatnio znacznie poszło w górę co czyni jazdę coraz mniej opłacalną:( Zanim kogoś osądzisz to przeanalizuj wszystko;)
pozdrawiam i do zobaczenia może na jakimś spotkaniu forum;)


niestety ktos kto nie ma auta na utrzymaniu, nie zdaje sobie sprawy ile auto kosztuje.
proste nie chcesz szybko i wygodnie jedz autobusem.
a 20 funtow do luton to jedynie jak ktos znajomy Cie zawiezie.

rally_driver
Początkujący
 
 
Posty: 29
Wiek: 37
Dołączył: 17 wrz 2007, 10:04
Lokalizacja: BHX
Reputacja: 0
Neutralny

Następna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI