windows vista

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

MężczyznaPostNapisane przez patryk.hak » 23 gru 2007, 23:00 windows vista

witam
mam pytanie czy ktos moze wie czy mozna sciagnac z internetu spolszczenie do systemu windows vista.
pozdrawiam
......................................................
WESOŁYCH ŚWIĄT

patryk.hak
Początkujący
 
 
Posty: 47
Dołączył: 23 wrz 2007, 18:02
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez niejacek6 » 24 gru 2007, 22:36 Re: windows vista

zalezy jaki vista, jesli home premium to sie nie da:/ tez tego poszukiwalem, ale przeciez angielski w komputerze nie jest trudny, easyyyy....
Avatar użytkownika
niejacek6
Początkujący
 
 
Posty: 34
Wiek: 42
Dołączył: 18 kwi 2007, 19:16
Lokalizacja: Kidderminster
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Wozek » 26 gru 2007, 13:38 Re: windows vista

Niema czegoś takiego jak spolszczenie do Visty.
Sam szukałem kiedyś i byłem pewien że może znajde, niestety sie rozczarowałem.
Na forum o Viście i wszędzie patrzyłem i niema nic takiego.
Można XP przerobić na wygląd Visty ale języka nie da sie zmienić bo już istnieją Polskie wersje językowe Visty.
Moim zdaniem ENG Vista jest bardziej rozbudowany niż Polski bo sie nie wiesza aż tak i nie łapie aż tylu wirusów :mrgreen:
Jeden problem z każdym Vistą który widziałem to virus w svhost.dll którego nie da sie usunąć, wyleczyć lub zastąpić.

Wozek
Rozeznany
 
 
Posty: 111
Dołączył: 29 cze 2007, 18:05
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez daniel000 » 26 gru 2007, 13:52 Re: windows vista

po co spolszczać vistę? jesteś w UK? przyznam szczerze... że angielskie wersje nie są aż takie złe. Pzdr :mrgreen:

daniel000
Przyczajony
 
 
Posty: 4
Wiek: 45
Dołączył: 25 gru 2007, 21:32
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez sasiadstar » 27 gru 2007, 14:55 Mozna ale tylko...

jedyna wersja Visty w ktorej mozna podmienic jezyk to wersja ultimate do tej wlasnie wersji mozna pobrac pakiety jezykowe.Microsoft twierdzi ze jest spolszczenie ale ja takowego nie znalazlem na ich witrynie.
Jest zato inny sposob jesli zakupiles kompa w comecie albo innym tego typu sklepie powinienes miec klucz produktu na obudowie, wtedy wystarczy sciagnac polska wersje visty z neta (ewentualnie dac mi znac) i zainstalowac z kluczem z obudowy dziala na 100 procent sam takowy system posiadam.
A co do jakichs wirusow w viscie to pierwsze slysze ?????
Pozdrawiam

sasiadstar
Początkujący
 
 
Posty: 46
Dołączył: 7 lip 2006, 20:26
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez patryk.hak » 28 gru 2007, 23:51 Re: windows vista

sasiadstar masz skype bo jak masz to bys mi pomógł bo ja sie nieznam na takich rzeczach jak windowsy.a tak wogole to dzieki za odpowiedz.
pozdrawiam

[ Dodano: Pią Gru 28, 2007 23:55 ]
niejacek jak myslisz ze angielski niejest trudny na komputerze to cie prosze przyjd do mnie i mi zrob to co ja chce moze dla ciebie jezyk w kompie jest eeaassyy jak znasz jezyk ale moim zdaniem jest bardzo trudny.
pozdrawiam

patryk.hak
Początkujący
 
 
Posty: 47
Dołączył: 23 wrz 2007, 18:02
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez sasiadstar » 29 gru 2007, 01:36 ??

daniel000 napisał(a):po co spolszczać vistę? jesteś w UK? przyznam szczerze... że angielskie wersje nie są aż takie złe. Pzdr :mrgreen:

Odpowiedz jest prosta ktos kto zaczyna z vista to tak jakby sie przesiadl na linuksa (niby windows) sek w tym ze system jest totalnie zmieniony i nawet osoba ktora mysli ze zna sie na windzie (tu mam na mysli xp) bedzie miala lekkie problemy z ogarnieciem tego wszystkiego a juz nie mowiac po angielsku, na dokladke dochodzi fakt ze sama pomoc jest w innym jezyku a tu jak sie sam przekonalem przydaje sie niezmiernie
Sam osobiscie mam dwa systemy ale tak naprawde uzywam tylko xp, vista jest do zabawy jak dla mnie jeszcze troche za nowa zreszta sam microsoft przyznaje ze xp od premiery visty sprzedaje sie wiele lepiej

sasiadstar
Początkujący
 
 
Posty: 46
Dołączył: 7 lip 2006, 20:26
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI