ceny w Wolverhampton

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

KobietaPostNapisane przez Dana_73 » 4 lut 2008, 10:49 ceny w Wolverhampton


Witam,
mam ogromna prosbe o podanie cen art spozywczych typu woda, chleb, mieso drobiowe, napoje. Na ferie do Anglii wybiera sie moja corka. Chcialabym mniej wiecej zorientowac sie ile pieniedzy powinnam jej dac aby spokojnie bez zaciskania pasa mogla przezyc 10 dni. Nie ma nalogow wiec wydatki na papierosy i alkohol odpadaja. No i przejazdy do Birmingham ewentualnie. Bede wdzieczna za info.

Pozdrawiam
Dana :-)

Dana_73
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Dołączyła: 4 lut 2008, 10:19
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Bartsun » 4 lut 2008, 19:36 Re: ceny w Wolverhampton

polecam strone tesco, lidl, asda, wszystko wpisz w google i znajdzie ci te sklepy, a tam zorientujesz sie w cenach. polski chleb cos kolo 90 pensow

przejazdy do birmingham to bilecik liniami chyba 126 z wolv-bham za 1.50 w jedna strone

pozdrawiam
Avatar użytkownika
Bartsun
Stały Bywalec
 
 
Posty: 589
Dołączył: 27 wrz 2006, 22:26
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez kik1976 » 4 lut 2008, 19:51 Re: ceny w Wolverhampton

zamiast autobusu proponuje tramwaj http://www.travelmetro.co.uk/tickets/cards/metrobus.asp , tu sa ceny biletow, jedzie 35 minut. jesli chodzi o ceny, maja to byc drobne wydatki czy kompletne utrzymanie bo to roznica. max 150 funtow na to pierwsze.
Avatar użytkownika
kik1976
Zadomowiony
 
 
Posty: 970
Dołączyła: 2 wrz 2006, 07:43
Reputacja: 5
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Dana_73 » 5 lut 2008, 07:14 Re: ceny w Wolverhampton

Bardzo Wam dziekuje za odpowiedz. Troszke mi sie juz rozjasnilo. Zupelnie nie mialam pojecia jakie tam sa ceny. Znajac moja corke pewnie beda przez 10 dni leciec na suchym prowiancie:)
Dobrze, ze zabierze ze soba wedliny z Polski to jakos dadza sobie rade.

Pozdrawiam
Danka

Dana_73
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Dołączyła: 4 lut 2008, 10:19
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI