pierwsza wizyta u weterynarza

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

KobietaPostNapisane przez początkująca » 7 kwi 2008, 22:07 pierwsza wizyta u weterynarza

Mam pytanie,czy ktoś się orientuje ile trzeba szykować pieniędzy(tak średnio-wiadomo,że każdy weterynarz liczy się inaczej)na pierwsza wizytę z psiakiem.Kiedy ubezpieczyć psa(po pierszej wizycie czy przed?pytam ,bo w jednym z ubezpieczeń bylo pytanie czy pies ma chip.)
Poradźcie .
Pozdrawiam

początkująca
Początkujący
 
 
Posty: 20
Dołączyła: 31 sty 2008, 07:21
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez zmielna » 7 kwi 2008, 23:21 Re: pierwsza wizyta u weterynarza

początkująca napisał(a):Mam pytanie,czy ktoś się orientuje ile trzeba szykować pieniędzy(tak średnio-wiadomo,że każdy weterynarz liczy się inaczej)na pierwsza wizytę z psiakiem.


siema, to zalezy od renomy kliniki my sprawdzilismy tutaj trzy (na West Brom, Erdington, Sutton Coldfield), kasowali nas od 20 do 30 ciurlikow za sama wizyte. Jesli szczepisz psa to koszt szczepionki plus jakies 20ciurlikow.

Kiedy ubezpieczyć psa(po pierszej wizycie czy przed?

Raczej nie ma znaczenia, bo ubezpieczalnia nie pokryje ci kosztow normalnej wizyty, z tego co sie dowiedzielismy szukajac ubiezpieczenia dla naszego monstera to przy kazdej polisie zwykle te pierwsze 30 ciurlikow trzeba wysuplac. Ale ubezpieczyc warto to oni tu sie NAPRAWDE cenia (oj wiem cos o tym).

Hope this helps :-D
Ad astra per aspera..
Avatar użytkownika
zmielna
Rozeznany
 
 
Posty: 154
Wiek: 46
Dołączył: 20 lis 2007, 22:57
Lokalizacja: Erdington
Reputacja: 14
Neutralny

PostNapisane przez KA i PE » 8 kwi 2008, 15:48 Re: pierwsza wizyta u weterynarza

hej

mamy szczeniaka ma teraz 4 miesiace i niedawno przechodzilismy przez wszystkie szczepienia , najpierw ubezpieczenie gdyz pytaja o to przy pierwszej wizycie u weterynarza , potem wizyta u weterynarza sa to 2 wizyty co 2 tygodnie , placisz okolo 30 f przy pierwszej wizycie ale jest to laczna oplata za 2 wizyty poprostu drugiej juz nic nie placisz z chipem nie spiesz sie gdyz tez nam to odradzili przy mlodym szczeniaku , psy tego nie lubia i mozesz z tym poczekac jak pies bedzie mial okolo pol roku , ubezpieczalnia sie nie przejmuj jesli o to pytaja albo znajdz inna lesli bedziesz miec wiecej pytan to nie ma problemu ................ a jakiego pieska masz ?????????????

pozdrawiam ka

KA i PE
 
 

KobietaPostNapisane przez początkująca » 9 kwi 2008, 08:21 Re: pierwsza wizyta u weterynarza

Dzięki KA i PE uspokoiłeś/-aś mnie trochę ,bo czytałam i słyszałam,że za wizyty płaci się kolosalne sumy.
Mamy Labradora(niecałe cztery miesiące) żywe srebro!!!
Czyli co -mamy najpierw ubezpieczyć,a potem do weterynarza?Gdzie proponujesz ubezpieczyć psiaka?Możesz coś poradzić?No i chyba najważniejsze ,gdzie znajduje się weterynarz do którego chodzicie?Skoro sprawdzony i tani to chcemy z niego korzystać.
Z góry dzięki!!!
Pozdrawiam :wink: ;) :wink:

początkująca
Początkujący
 
 
Posty: 20
Dołączyła: 31 sty 2008, 07:21
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI