radio w pracy, a jesli tak to jakie?

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

MężczyznaPostNapisane przez vanwaestel » 17 kwi 2008, 14:50 radio w pracy, a jesli tak to jakie?

hej,
pracuje dla pewnej bardzo duzej firmy logistycznej i na hali mozemy sluchac radia. wszystko wydaje sie byc normalne ale... stacja, ktora odbieramy to jakies pakistanskie radio i wcale mi sie to nie podoba! a powody to: pierwszy, bo wcale nie rozumiem o czym mowia. drugi, przez przypadek dowiedzialem sie, ze czesc audycji to audycje religijne... i trzeci- 80% zalogi to pakole, razem z kierownictwem. nadmieniam, ze firma wcale nie jest pakistanska! osobista interwencja moze skonczyc sie dla mnie bardzo zle... wiec moze zna ktos jakas instytucje, ktora moze to sprawdzic. ewentualnie jakies przepisy rzadowe?! bo mi juz glowa trzaska od tego belkotu!!!
z gory dzieki za pomoc

vanwaestel
Stały Bywalec
 
 
Posty: 325
Wiek: 29
Dołączył: 15 gru 2006, 20:12
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez rybrob » 17 kwi 2008, 18:17 Re: radio w pracy, a jesli tak to jakie?

przepisy sa takie , ze sie glosuje w zakladzie jakie radio bedzie sluchane . Nie ma zadnych odgornych przepisow jakich stacji nalezy sluchac ani w jakim jezyku - wiec ogolnie - beznadziejna sprawa . Mozesz jedynie zapytac kiedy ostatnio glosowali , potem znalezc choc 2-3 osoby i poprosic o ponowne glosowanie . Jak sam poprosisz to raczej cie oleja .

rybrob
Początkujący
 
 
Posty: 24
Dołączył: 31 sie 2007, 12:56
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Luiza » 17 kwi 2008, 22:45 Re: radio w pracy, a jesli tak to jakie?

wg prawa angielskiego nie wolno sluchac radia w zakladach pracy bez posiadanej licencji. Niezaleznie czy jest odwiedzane przez ludzi z zewnatrz czy nie. Moze to dlatego macie caly czas pakistanskie radio.
Ale jesli mialabym cos zasugerowac to jesli lubisz rock to radio kerrang, jesli dance i r'n'b to radio Galaxy, a jesli wszystkiego po trochu to bbc 1
Avatar użytkownika
Luiza
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1911
Wiek: 42
Dołączyła: 14 mar 2008, 23:27
Reputacja: 71
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez vanwaestel » 18 kwi 2008, 05:57 Re: radio w pracy, a jesli tak to jakie?

osobiscie brmb... i tak tez leci. wystarczy jednak odejsc na krok i juz zmieniaja! to lobuzy. a co do przepisow to sie nie zgodze- mozna sluchac radia z kazdego odbiornika, typu radio, telefon itp. nie mozna natomiast nadawac sygnalu w tzw. lokalnym radiowezle, z glosnikow przemyslowych. a z sugesti to mam swoja ulubiona muzyke ale w radio ona niestety sie nie pojawia, a mordowac wspolpracownikow nia nie chce- wiec kompromis, czyli publiczna stacja.

vanwaestel
Stały Bywalec
 
 
Posty: 325
Wiek: 29
Dołączył: 15 gru 2006, 20:12
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez raffi » 18 kwi 2008, 18:38 Re: radio w pracy, a jesli tak to jakie?

vanwaestel: a moglbys podac podstawe prawna do tego, ze moge sluchac radia bez licencji?
bo niedawno mialem maly spor odnosnie licencji i radia... i dalej pozostal niewyjasniony... bo np. komorka prawie kazda ma radio i kto mi moze zabronic sluchac? zaznaczam ze nie oplacilem licencji za to radio ;)
-----------------------------
[ you ] a teraz pij szczesliwym stawaj sie, gdy malo Ci dolewke sobie wez;)
polecam kapelke posluchac!!!!!!!!
http://profile.myspace.com/index.cfm?fu ... d=82143349
Avatar użytkownika
raffi
Rozeznany
 
 
Posty: 161
Wiek: 44
Dołączył: 13 lis 2006, 20:55
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez MAXIMO » 18 kwi 2008, 21:35 Re: radio w pracy, a jesli tak to jakie?

mam podobny problem z pakistańskimi spiewami religijnymi odtwarzanymi z kaset niestety wszelkie dyskusje z pakistańczykami kończa się niczym.
Avatar użytkownika
MAXIMO
Początkujący
 
 
Posty: 40
Dołączył: 30 lip 2007, 14:27
Lokalizacja: Z LASU
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI